Алгоритм впровадження корекційних програм для кривдників

Україна є однією з небагатьох держав світу, в якій реалізуються програми, спрямовані на корекцію насильницької моделі поведінки для осіб, які вчиняють домашнє насильство. "Програма для кривдника" – ...

GIZ-cover

Благодійний фонд "Посмішка ЮА"

Україна є однією з небагатьох держав світу, в якій реалізуються програми, спрямовані на корекцію насильницької моделі поведінки для осіб, які вчиняють домашнє насильство. 

Програма для кривдника” – це комплекс заходів, спрямованих на зміну насильницької поведінки кривдника та формування в нього нової, неагресивної психологічної моделі поведінки, відповідального ставлення до своїх вчинків та їх наслідків, у тому числі до виховання дітей, на викорінення дискримінаційних уявлень про соціальні ролі та обов’язки жінок і чоловіків.

Кривдник може потрапити на Програму за рішенням суду або з власної ініціативи. Корекція поведінки кривдника не лише допомагатиме налагодити гармонійне життя в родини, а й поліпшує майбутнє дітей, які перестануть бути свідками домашнього насильства.

З метою вплинути на ситуацію та протидіяти домашньому насильству в Україні ми реалізуємо проєкт “Впровадження програм для кривдників, які вчиняють домашнє насильство” в Донецькій та Луганській областях за підтримки Федерального уряду Німеччини.

При проведенні роботи з кривдниками фахівці, що впроваджують Програми для кривдників, та уповноважені особи постійно співпрацюють з працівниками уповноважених підрозділів Національної поліції. Для уніфікації роботи у співпраці зі спеціалістами БФ  “Посмішка ЮА” було розроблено Алгоритм впровадження корекційних програм.


   

Останні публікації цього розділу:

Особливості укладення договорів дарування та довічного утримання. Спадкування

Досвід діяльності робочої групи з безпеки та соціальної згуртованості Вугледарської громади

Менеджери з безпеки – перша лінія захисту. Чому вони потрібні громадським організаціям

Безоплатна допомога юриста військовослужбовцям та ветеранам війни

Менеджер з безпеки – перша лінія захисту. Чому вони потрібні громадським організаціям

Особливості виплати допомоги для ВПО – оновлення 2024 року