“Активна позиція мого регіону. Очима дітей” — дайджест

Під час роботи в першій хвилі проєкту “Активна позиція мого регіону. Очима дітей” підлітки пройшли навчання на тренінгах, визначилися з цільовою авдиторією майбутніх молодіжних просторів, вивчили її ...

Додано:
NataliiaPish

тренінг навчання співпраця стартап

NataliiaPish

Під час роботи в першій хвилі проєкту “Активна позиція мого регіону. Очима дітей” підлітки пройшли навчання на тренінгах, визначилися з цільовою авдиторією майбутніх молодіжних просторів, вивчили її потреби, отримали підтримку місцевої влади, підготували проєктні пропозиції, попрацювали з менторами з метою покращення стратегії реалізації. Для зручного перегляду було створено дайджести, що представляють розроблені соціальні проєкти з відновлення молодіжних просторів командами з різних населених пунктів та громад двох областей. Частина проєктів вже реалізовані. Частина підлітків і наразі продовжує пошук ресурсів на реалізацію своїх ідей.

Запрошуємо до перегляду тут.

ГО “Українська Античність” наголошує на необхідності регулярного вивчення потреб молоді у громадах та сприяння стейкхолдерів створенню у громадах молодіжних просторів відповідно до вивчених потреб.

__________________

Цей дайджест «Активна позиція мого регіону. Очима дітей» представлений ГО «Українська Античність» в межах проєкту Програми громадянської активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст дайджесту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.


Тематика публікації:               

Останні публікації цього розділу:

Участь молодіжних рад у муніципальних політиках: досвід північно-європейських країн для Харківщини та України

Переробка та повторне використання відходів руйнації війни: місія можлива?

Дослідження щодо питань аутизму "Третій рік війни. Тримаємось. Боремось"

Фасилітація як ефективна технологія вирішення організаційних завдань

Як мешканці громад бачать планування процесів відновлення за участі громадськості?

Шкільні коворкінги у Пирятинській громаді