Тимчасовий(а) технічний(а) асистент(ка) (STTA) для фотографування і підтримки комунікацій | STTA Photography and Communications Support

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!

Додано:
UCBI

Офіс перехідних ініціатив (OTI) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) присутній в Україні з 2014 р., допомагаючи підтримувати її демократичну та орієнтовану на Європу трансформацію через Проект «Зміцнення громадської довіри» (UCBI). Новий проєкт USAID/OTI – UCBI 4 – покликаний сприяти об’єднаному, демократичному та орієнтованому на Європу відновленню України від наслідків вторгнення Росії. Ця мета буде досягнута шляхом виконання трьох початкових завдань:

  1. Посилення раннього відновлення та реінтеграції переміщеного населення у фронтових громадах і деокупованих районах;
  2. Розширення охоплення та збільшення кількості взаємодій з наративами, які зміцнюють українську єдність і демократичність; і
  3. Зміцнення ненасильницької громадянської дії та зв’язків окупованих Росією районів з рештою України.

UCBI реалізовує проєкти по всій Україні, але найбільше зосереджується на північних, східних і південних областях. Щоб мати можливість звітувати про свою роботу Проєкт UCBI шукає кількох осіб, які б підтримували його комунікаційну діяльність, відвідуючи важливі заходи, щоб зробити/зняти професійні фотографії/відео, зібрати цитати та історії бенефіціарів і партнерів, задокументувати і поділитися будь-якою іншою відповідною інформацією з візиту. Обрані Тимчасові технічні асистенти (​​STTA) для фотографування і підтримки комунікацій повинні тісно співпрацювати з Менеджером зі звітності та комунікацій (RCM) і Спеціалісткою зі звітності та баз даних (DRO), щоб зрозуміти суть проєкту і збагнути, які фотографії та інформація від них очікуються. Передбачається, що ці особи отримуватимуть від UCBI 4 нечасті та нерегулярні завдання. Регулярна робота за цим договором не гарантується. Обрана(і) особа(и) повинна(і) мати можливість їздити на підконтрольні уряду України території у щонайменше одній із наступних областей: Чернігівська, Сумська, Харківська, Полтавська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Херсонська, Миколаївська, Одеська, Кіровоградська, Черкаська та Київська.

Основні напрями роботи: Фотографія, Відеографія, Звітність, Комунікації, Інтерв’ю, Моніторинг.

Основні завдання та обов’язки

  • Відвідує заходи та інші об’єкти проєкту, щоб зробити/зняти професійні фотографії/відео, порозмовляти з учасниками заходів, бенефіціарами та партнерами і написати звіти про візит.
  • Тісно співпрацює з RCM і DRO, щоб зрозуміти комунікаційні цілі того чи іншого візиту на об’єкт і визначити, що і як документувати під час візиту.
  • Під час візитів принагідно підтримує моніторингову діяльність UCBI 4, порівнюючи різноманітні елементи плану реалізації проєкту з реальною ситуацією та доповідаючи про це UCBI у письмовій формі.
  • Виконує інші завдання, покладені на нього/неї Менеджером зі звітності та комунікацій (RCM).

 Кваліфікація

  • Досвід фотографування сюжетів різної тематики і створення різноманітних підходящих знімків.
  • Уміння швидко рухатися і фотографувати з різних кутів.
  • Досвід експлуатації професійного цифрового фотографічного обладнання.
  • Уміння редагувати фотографії та відео, щоб адаптувати їх до публікованих матеріалів.
  • Культурна чуйність і дипломатичні навички.
  • Бажаний досвід у журналістиці або комунікаціях.
  • Бажаний досвід проведення інтерв’ю.
  • Обов’язкове робоче володіння англійською мовою.

Підпорядковується:  Менеджеру зі звітності та комунікацій (RCM)

The United States Agency for International Development (USAID) Office of Transition Initiatives (OTI) has been in Ukraine since 2014, helping support its democratic and European transformation through the Ukraine Confidence Building Initiative (UCBI). USAID/OTI’s new activity – UCBI 4 – has the goal of advancing Ukraine’s unified, democratic, and Europe-oriented recovery from Russia’s invasion. This goal will be met through three initial program objectives:

  1. Enhanced early recovery and reintegration of displaced populations in frontline communities and newly reclaimed areas;
  2. Increased reach of and engagement with narratives that strengthen Ukrainian unity and democracy; and
  3. Strengthened nonviolent civic action and connections in Russian-controlled areas with the rest of Ukraine.

UCBI has activities across Ukraine, but mostly focused in the north, east, and south. In order to be able to report on UCBI activities, the project seeks a number of individuals to support its communications efforts by visiting important events or other activities to take professional photographs and videos, gather quotations and stories from beneficiaries and partners, and generally share and document any other pertinent information from a visit. The selected individuals must work closely with the Reporting Communications Manager (RCM) and Database Reporting Officer (DRO) to understand the activity and shape what photos and information the ​​STTA Photographer and Communications Assistant gathers. The intent is for this individual to have occasional and irregular assignments from UCBI 4. There is no guarantee of regular work under this agreement. The selected individual(s) must be able to access Ukrainian government controlled areas for at least one of the following oblasts: Chernihiv, Sumy. Kharkiv, Poltava, Dnipropetrovsk, Donetsk, Zaporizhzhya, Kherson, Mykolaiv, Odessa, Kirovohrad, Cherkasy, and Kyiv.

Key Areas: Photography, Videography, Reporting, Communication, Interviews, Monitoring.

Principal Duties and Responsibilities

  • Visit events and other activity sites to take professional photographs and videos, interview event participants, beneficiaries, and partners, and write reports documenting the visit.
  • Collaborate closely with RCM and DRO to understand the communications objectives for a given site visit and use this in determining what and how to document the visit.
  • Support UCBI 4’s monitoring efforts on occasion during site visits by checking various elements of an activity’s implementation plan against the reality on the ground and sharing written insights with UCBI.
  • Other duties as assigned by the RCM.

 Qualifications

  • Experience photographing diverse themes and producing a variety of desirable images.
  • Ability to move quickly and photograph from different angles.
  • Experience operating professional digital photography equipment.
  • Ability to edit photos and videos to make them appropriate for publicly posted materials.
  • Cultural sensitivity and diplomatic skills.
  • Journalism or communications background desirable.
  • Experience in interviewing people desirable.
  • Working proficiency in English required.

Reports To:       ​​Reporting Communication Manager (RCM)

APPLICATION INSTRUCTIONS:

Send electronic submissions to [email protected] by June 16, 2023. Please insert the position you are applying for (“STTA Photography and Communications Support”) in the subject line and include your CV and a cover letter/statement of interest explaining interest in and qualifications and a photo sample. No telephone inquiries, please. Candidates will be considered on a rolling basis and only finalists will be contacted. For more information, please visit www.chemonics.com

“Chemonics is an equal opportunity employer and does not discriminate in its selection and employment practices on the basis of race, color, religion, sex, national origin, political affiliation, sexual orientation, gender identity, marital status, disability, genetic information, age, membership in an employee organization, or other non-merit factors.”

Останні публікації цього розділу:

Фахівець(-чиня) з польового моніторингу

Фахівець/чиня з питань безпеки

Консультант/ка: Ukrainian Language Editor Consultant

Директор/ка Муніципального центру відновлення

Юрист/ка

Директор/ка проєкту