Регіональні координатори-супервізори у МБФ «Альянс громадського здоров’я»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
olya_gaponenco

logo
Регіональні координатори-супервізори у МБФ «Альянс громадського здоров’я»

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» оголошує конкурс на посаду регіональних координаторів-супервізорів в рамках проекту  «Інноваційні підходи до виявлення пацієнтів з ВІЛ та залучення їх до лікування» на виконання складової частини проекту «Прискорення заходів з подолання ВІЛ-інфекції в Україні» (HealthLink) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» (до листопада 2015 року відомий як Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні») (далі – «Організатор конкурсу») є провідною недержавною професійною організацією, яка у співпраці з державними партнерами та громадськими організаціями здійснює істотний вплив на епідемію ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, вірусних гепатитів та інші соціально небезпечні захворювання в Україні шляхом надання фінансової й технічної підтримки відповідних програм, якими охоплено понад 250 000 клієнтів з найбільш уразливих груп населення.

Інформація про проект, в рамках якого оголошено конкурс

Загальною метою проекту HealthLink є покращення доступу людей, що живуть з ВІЛ (ЛЖВ) та представників уразливих груп до якісних послуг з профілактики та лікування ВІЛ. Проект передбачає вдосконалення надання послуг на рівні як закладів охорони здоров’я, так і спільнот, а також цільового маркетингу найважливіших послуг та їх постачальників. В рамках проекту основні виконавці – БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (Мережа) та Організатор конкурсу у співпраці з місцевими громадськими організаціями, закладами охорони здоров’я та надавачами супутніх послуг:

  • працюватимуть з ЛЖВ та уразливими групами (УГ) для посилення попиту на послуги;
  • залучатимуть ЛЖВ та УГ, організації та активістів до системної адвокаційної діяльності щодо вдосконалення законодавства, нормативних актів, операційної політики та їх практичного застосування для сприяння доступу до якісних та ефективних послуг;
  • розроблятимуть, вдосконалюватимуть та збільшуватимуть масштаб впровадження ефективних моделей охоплення людей з високим рівнем ризику інфікування ВІЛ; сприятимуть швидкому початку лікування, а також забезпечуватимуть прихильність та утримання на лікуванні;
  • готуватимуть працівників охорони здоров’я для ефективного надання якісних послуг ЛЖВ та УГ та працюватимуть над зменшенням стигми і дискримінації по відношенню до ЛЖВ та УГ.

Альянс створює команду з 12 регіональних координаторів-супервізорів, що працюватимуть з 1 липня по 30 вересня 2018 р. в м. Києві та 11 областях України (Донецька (підконтрольні території), Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Київська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська).

Роль регіонального координатора-супервізора (РК) полягає у виконанні наступних завдань:

  • Координація роботи команди з 2-3-х регіональних раппортерів в конкретній області щодо проведення регулярної оцінки якості послуг з виявлення та лікування ВІЛ для груп найвищого ризику серед різних надавачів послуг, закладів та установ, що надають послуги з ВІЛ/СНІД;
  • Збір, обробка, перевірка та аналіз даних отриманих від раппортерів;
  • Ведення звітності, написання звітів та всіх необхідних для ведення проекту документів;
  • Щомісячне занесення фінальних даних у електронну систему рейтингування;
  • Плідна взаємодія з медичними та соціальними установами, які надають послуги з виявлення та лікування ВІЛ для груп найвищого ризику;
  • Інформування всіх зацікавлених (потенційних клієнтів та надавачів послуг) про рейтинг надання послуг різними медичними та соціальними установами шляхом розміщення інформації на веб-порталі, в існуючих періодичних виданнях для ГНР та в соціальних мережах.

Підпорядкування: керівнику проекту.

Загальні вимоги до кандидата:

  • Відданість справі боротьби зі СНІДом та мотивація до роботи;
  • Досвід роботи в галузі ВІЛ/СНІД щонайменше 3 роки;
  • Досвід управління та координування роботи команди (складом від 3 осіб та більше);
  • Досвід збору, акумуляції та аналізу великого обсягу інформації;
  • Досвід роботи із державними установами, закладами охорони здоров‘я та громадськими організаціями;
  • Відповідна освіта (соціальні науки, управління, медична освіта, журналістика тощо);
  • Високий рівень комп’ютерної грамотності (навички публікацій статей на веб-вузлах, у соціальних мережах тощо);
  • Вміння писати рецензії, проводити опитування, аналізувати та робити висновки, формулювати повідомлення.

Персональні якості: регіональний координатор-супервізор повинен бути готовим до порозуміння, мати високі комунікативні навички, ініціативним та чітко виконувати робочі завдання. Він/вона повинні вміти працювати самостійно, налагодити ефективну взаємодію усіх виконавців проекту в регіоні та мотивувати регіональну команду на досягнення високого результату.

Ми пропонуємо: співпрацю з динамічною організацією, що розвивається і націлена на результат.

Як взяти участь у конкурсі: будь ласка, надсилайте своє резюме та мотиваційний лист українською мовою на адресу [email protected] та [email protected] до 23.59 18 червня 2018 р.

У назві повідомлення зазначте: «РК: назва регіону»

Останній термін подання заявок:  23.59 18 червня 2018 р.

На співбесіду (за допомогою скайпу та/або вайберу) буде запрошено тільки тих кандидатів, яких буде відібрано за результатами попереднього розгляду резюме та мотиваційного  листа.

Альянс громадського здоров’я працює відповідно до політики рівних можливостей, тому наймає на роботу кваліфікованих фахівців з різних секторів суспільства, незалежно від їх соціально-демографічних характеристик, ВІЛ статусу, і індивідуальних переваг.


Останні публікації цього розділу:

"ЮрФем" шукає менеджерку/ра по роботі зі спільнотою

Фінансовий/а менеджер/ка

Спеціаліст/ка з кадрів

HR менеджер/ка

Менеджер/ка із закупівель

Координатор/ка бази даних