Майстер-тренер(ка) для 5-денного тренінгу для тренерів
ЗАВЕРШЕНО
З метою проведення 5-денного тренінгу для навчання обласних тренерів з сексуальної просвіти, що в подальшому проводитимуть просвітницькі тренінги для підлітків, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в Україні у рамках проекту «Консультування з ВІЛ/СНІД та підтримка інституцій» проводить конкурсний відбір кандидатів на посаду майстер-тренера(ки).
МАЙСТЕР-ТРЕНЕР(КА) З ПИТАНЬ СЕКСУАЛЬНОЇ ПРОСВІТИ
(1 вакантне місце)
Кваліфікаційні вимоги:
- Вища освіта зі ступенем спеціаліста / магістра у сфері психології, соціальної роботи, громадського здоров’я чи іншої, релевантної, сфери.
- Обов’язковий досвід розробки та проведення тренінгів у соціальній сфері – від 7 років.
- Бажано – від 3х років досвіду проведення тренінгів для дітей та підлітків у співпраці із проектами міжнародного розвитку.
- Бажано – досвід роботи із вразливими групами, наприклад, людьми, які живуть з ВІЛ, людьми з інвалідністю, тощо.
- Вільне володіння українською та російськими мовами, володіння англійською є перевагою.
- Обов’язкова державна реєстрація як підприємця, наприклад фізичної особи-підприємця (ФОП), або згода такої реєстрації перед початком роботи.
Відбір кандидатів проходитиме у два етапи:
- Попередній відбір резюме кандидатів, що відповідають вказаним критеріям;
- Проведення співбесіди із кандидатами, що пройшли відбір на 1 етапі.
Будь ласка, у разі зацікавленості, надсилайте свої мотиваційні листи та резюме на адресу [email protected].
Заявки приймаються до 18.00 15 січня 2018 року. Результати 1 етапу відбору будуть оголошені не пізніше 22 січня 2018 року.
У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Ірини Нагорної, експертки Проекту «Консультування з ВІЛ/СНІД та підтримка інституцій» GIZ в України, за телефоном +38067 490 10 07.
Проект «Консультування з ВІЛ/СНІДу та підтримка інституцій», який реалізується GIZ в Україні з 2007 успішно впроваджує Всеукраїнську інформаційну кампанію «Не Дай СНІДу Шанс!». Метою проекту є інформування населення України про небезпеку ВІЛ, можливості захисту від інфікування, та підвищення рівня толерантності суспільства до людей, яких торкнулася проблема ВІЛ. Проект активно підтримує інформаційну діяльність щодо попередження інфікування ВІЛ та інших захворювань, що передаються статевим шляхом, а також пропагування здорового способу життя серед молоді та педагогів шкільних та професійно-технічних закладів.