Координатор проекту із забезпечення роботи 15 мобільних бригад Донецької та Луганської області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


вакансії
Координатор проекту із забезпечення роботи 15 мобільних бригад Донецької та Луганської області

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує конкурс на посаду координатора проекту із забезпечення роботи 15 мобільних бригад, які працюють в Донецькій та Луганській областях, в рамках реалізації проекту  «Комплексний підхід до вирішення проблем гендерно зумовленого насильства та насильства по відношенню до хлопчиків, дівчат, жінок та чоловіків в східних регіонах України», який фінансує дитячий фонд ООН, ЮНІСЕФ.

Інформація про замовника:

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, гендерно обумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

З жовтня 2015 року Українська фундація громадського здоров’я в співпраці з Фондом народонаселення ООН, Міністерством соціальної політики України, місцевими центрами соціальних служб створила та підтримує роботу 39 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги у 9 регіонах України(Дніпропетровська, Запорізька, Харківській та на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей, Київська, Херсонська, Вінницька області та м. Одеса). За роботи з жовтня 2015 року, мобільні бригади виявили та надали допомогу понад 27 000 жінок та членів їх сімей, тільки в 5 Східних регіонах, де реалізувався проект за підтримки Фонду народонаселення ООН.

Інформація про проект: Проект «Комплексний підхід до вирішення проблем гендерно зумовленого насильства та насильства по відношенню до хлопчиків, дівчат, жінок та чоловіків в східних регіонах України» впроваджується в Донецькій та Луганській області. Проект, фінансований ЮНІСЕФ спрямований на підтримку діяльності 15 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги Донецької та Луганської області, які надають соціально-психологічні послуги потерпілим від насильства. Основні завдання проекту: 1) забезпечення включення цільової групи діти в роботу мобільних бригад психо-соціальної допомоги, які працюють в Донецькій та Луганській областях; 2) проведення тренінгів та навчань для членів мобільних бригад соціально-психологічної допомоги та інших надавачів послуг в регіонах проекту щодо надання послуг дітям , які постраждали від насильства; 3) покращити та забезпечити якісне та комплексне надання соціальних послуг місцевими органами дітям, які постраждали від насильства.

Зайнятість: 8 год на день, 40 годин на тиждень.

Місце роботи: м. Київ.

Термін реалізації проекту: 1 липня 2018 р. – 31 грудня 2018 р.

 Основні цілі: загальна координація роботи 15 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги в Донецькій та Луганській областях, відповідно до методики УФГЗ, планування та забезпечення включення цільової групи діти, планування та забезпечення проведення тренінгів та навчань для мобільних бригад та інших надавачів послуг в регіонах проекту.

Основні функції:

  • Організація та проведення робочих зустрічей з представниками місцевої влади та партнерських організацій з метою забезпечення роботи мобільних бригад, а також включення цільової групи дітей, враховуючи специфіку роботи з дітьми.
  • Моніторинг місцевих організацій та вивчення їх спроможності щодо реалізації проекту з 2019 року з точки зору забезпечення діяльності мобільних бригад соціально-психологічної допомоги.
  • Підготовка та погодження, забезпечення підписання угод з місцевими партнерами для забезпечення роботи мобільних бригад соціально-психологічної допомоги.
  • Забезпечення, спільно з місцевими партнерами, набору нових надавачів соціально-психологічних послуг у члени мобільної бригади соціально-психологічної допомоги (в тому числі проведення інтерв’ю за потреби), у випадку звільнення персоналу.
  • Оновлення та впровадження системи оцінки ефективності роботи членів мобільних бригад та підготовка і надання рекомендацій донорам, партнерам, керівництву УФГЗ щодо заміни членів мобільних бригад.
  • Підготовка плану реалізації проекту в частині роботи мобільних бригад. Підготовка бюджету проекту в частині роботи мобільних бригад та підвищення їх кваліфікації, закупки обладнання, моніторингу та аналізу роботи бригад, за потреби. Надання пропозицій керівництву та донорам в частині підготовки робочих планів та бюджету, заходів.
  • Організація матеріально-технічного забезпечення мобільних бригад, контроль своєчасності виплат, забезпеченням мобільним зв’язком, бензином, тощо відповідно до затвердженого переліку;
  • Здійснення моніторингових візитів мобільних бригад з метою оцінки ефективності їх роботи, підготовка звітів та рекомендацій для донорів, партнерів та керівництва УФГЗ на основі проведених візитів.
  • Координація формування угод щодо надання соціально-психологічних послуг надавачами соціально-психологічних послуг (їх написання, стан виконання, перевірка, візування). Перевірка звітів надавачів послуг щодо забезпечення утримання мобільних бригад соціально-психологічної допомоги у всіх регіонах реалізації проекту.
  • Консультування та підтримка зворотнього зв’язку з мобільними бригадами щодо планування виїздів, надання соціально-психологічної допомоги, заповнення відповідної звітної документації.
  • Координація з ІТ-спеціалістом подання членами мобільних бригад та заповнення відповідної звітної документації та вхідної он-лайн форми первинної оцінки випадку  членів  мобільних бригад, надання рекомендацій керівництву, партнерам та донорам. Аналіз результатів вхідних он-лайн форм  мобільних бригад соціально-психологічної допомоги з метою забезпечення ефективності та контролю надання соціально-психологічних послуг.
  • Координація підготовки історій клієнтів членами мобільних бригад соціально-психологічної допомоги для розміщення в ЗМІ. Забезпечення візібіліти проекту.
  • Координація проведення консультацій та оцінки роботи мобільних бригад супервізорами, збір результатів проведених супервізій. Аналіз супервізійних звітів, розробка рекомендацій щодо покращення роботи бригад партнерам, донорам та керівництву УФГЗ.
  • Організація проектних заходів, а саме тренінгів, круглих столів, робочих зустрічей;
  • Формування технічного завдання та координація здійснення закупівлі обладнання для забезпечення мобільних бригад у відповідності до потреб бригад та цілей проекту.

Інші функції:

  • Листування з державними установами, партнерами проекту, членами мобільних бригад.

Вимоги:

  • Вища освіта в соціальній сфері, громадському здоров’ї, громадському адмініструванні.
  • Мінімум 5 років досвіду роботи в міжнародних проектах технічної допомоги, гуманітарної сфери.
  • Досвід менеджменту проектів з ООН структурами, ЄС, або USAID.
  • Вільне володіння англійською мовою.
  • Досвід провадження гуманітарних або технічних проектів у Східних регіонах України є перевагою.                                                                                                                                                                                                                                       

Резюме та супровідний лист із зазначенням посади надсилати на [email protected] до 19 червня 2018 р. 


Останні публікації цього розділу:

Грантовий/ва мененджера/ка (резюме)

Тренер\ка

Фахівець/фахівчиня з організації майнової та особистої безпеки / Health, Safety and Security Officer Ukraine Kyiv

UNOPS шукає програмних спеціалістів(-ок) та асистентів(-ок) для адміністративної підтримки проектів

Експерт/ка з підготовки пропозицій по Плану «Україна»

ПЗПСП Фасилітатор/ка Соціальних Заходів (Консультант/ка) / MHPSS Social Activities Facilitator (Consultant)