Фахівець/чиня з кейс-менеджменту / Case Management Officer, Gender based violence

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Oksana

Vacancy_dfrfycsz(2) вакансія
Фахівець/чиня з кейс-менеджменту / Case Management Officer, Gender based violence

Міжнародний Медичний Корпус ніколи не вимагає від кандитатів внесків, платежів або інших грошових операцій. Якщо у зв’язку з працевлаштуванням на роботу у вас вимагають гроші, будь ласка, повідомте про це Міжнародному Медичному Корпусу на сайті для повідомлень про неправомірну поведінку: www.InternationalMedicalCorps.ethicspoint.com. Будь ласка, не надсилайте своє резюме або заявку на цей сайт, вони не будуть розглянуті.

Опис вакансії

Фахівець з кейс-менеджменту буде надавати послуги кейс-менеджменту для жінок та дівчат, що пережили насильство. Кейс-менеджмент – це структурований метод надання емоціональної підтримки та підтримка людей в отриманні доступу до послуг. Фахівець з кейс-менеджменту буде працювати із заступником менеджера з протидії ГЗН, щоб забезпечити якісні послуги кейс-менеджменту. Вони працюватимуть тісно з координаторами в місцевих громадах, медичних установах, жіночих мережах, інших громадських групах та гуманітарних установах. 

Щоб бути успішним на даній посаді, кандидат повинен виконувати основні обов’язки самостійно або ж необхідні особливі умови праці.

Основні завдання та обовязки

  • Надавати послуги кейс-менеджменту відповідно до вікових категорій, зосереджуючись на людині, що пережила ГЗН та вразливих жінках і дівчатах, включно з оцінкою потреб людини, що пережила ГЗН; проведення базових консультацій; здійснювати підтримку при розробці та впровадженні плану піклування; підтримку при розробці та впровадженні плану безпеки; та підтримку при доступі до послуг, додаткових послуг відповідно до бажань клієнтів.
  • Безпечно перенаправляти клієнтів на отримання медичних, юридичних послуг відповідно до потреб. 
  • Заповнювати документацію кейс-менеджменту, включаючи форми перенаправлення та інші відповідні форми.  
  • Як частина кейс-менеджменту, проводити всі необхідні активності та радитись з фахівцем із запобігання щодо додаткових дій, що можуть знадобитися.
  • Фасилітувати та підтримувати психосоціальні активності для жінок та дівчат. 
  • Брати участь в зустрічах щодо справи, якщо необхідно. 
  • Отримувати відгуки від клієнтів та адаптувати послуги відповідно до них. 
  • Дотримуватись надійного захисту даних та протоколів поширення інформації для захисту конфіденційності та безпеки тих, хто пережив насильство. 
  • Проводити вправи мапування послуг для підтримки шляхів перенаправлення та визначення цільової аудиторії для участі в тренінгах. 
  • Допомагати проводити оцінку для розуміння потреб жінок та дівчат та проводити консультації з жінками та дівчатами. 
  • Моніторити досягнення цільової аудиторії та писати звіти активностей та інші програмні звіти. 
  • Враховувати заходи безпеки у всіх активностях програми, переглядати початкові ініціативи з відповідними зацікавленими сторонами.  
  • Демонструвати основні принципи роботи з жінками та дівчатами, що пережили насильство, такі як повага, не дискримінація, відповідальне використання влади, популяризація гендерної рівності.
  • Сприяти формуванню позитивного іміджу та загальної довіри до програми та організації, зокрема через дотримання Кодексу поведінки та етики, включаючи дотримання політик протидії насиллю, політик захисту від сексуальної експлуатації та аб’юзу. 

Виконувати інші обов’язки за призначенням. Функції та обов’язки, перелічені в цьому документі, мають репрезентативний характер і не обов’язково можуть бути включені в об’єм роботи.

Мінімальні вимоги 

  • Відповідний досвід у допомозі жінкам та дівчатам; 
  • Бажано відповідний академічний досвід, наприклад досвід роботи соціальним працівником, бажано ступінь бакалавра; 
  • Демонструвати відданість основним принципам програми ГЗН, таким як гендерна рівність та надання послуг, зосереджених на тому, хто пережив насильство;
  • Вільне володіння українською мовою та базовою англійською мовою;  
  • Демонструвати відданість принципам гендерної рівності та інтерес до роботи у запобіганні насильства, вчиненому проти жінок та дівчат. 
  • Бути ознайомленою з принципами захисту жінок чи правами жінок, такими як програми розширення прав і можливостей, репродуктивного здоров’я, консультування, і тд. 
  • Почуватися комфортно у розмовах на чутливі теми та у роботі з людьми, що переживають стрес. 
  • Сильні комунікативні навички, як письмові, так і вербальні. 
  • Досвід роботи з пакетом Microsoft, включаючи PowerPoint, Teams.

Резюме можна подати за посиланням.

Норми поведінки

Відповідно до даної посади, людина повинна стимулювати та заохочувати культуру дотримання вимог та етики в усій організації та підтримувати чітке розуміння стандартів відповідності та етики Міжнародного Медичного Корпусу та донорів, і дотримуватися цих стандартів. Співробітники також несуть відповідальність за запобігання порушення нашого кодексу поведінки та етичних норм, які можуть включати конфлікти інтересів, шахрайство, корупцію чи переслідування. Якщо ви бачите, чуєте або дізнаєтеся про порушення кодексу поведінки та етичних норм чи політики безпеки, ви зобов’язані про це повідомити.

Якщо це наглядова позиція, слід подавати приклад етичної поведінки через власну поведінку та нагляд за роботою інших; забезпечити, щоб ті, хто звітує перед вами, мали достатні знання та ресурси для дотримання стандартів, викладених у кодексі поведінки та етичних норм; контролювати відповідність підлеглих працівників; постійно та справедливо забезпечувати дотримання кодексу поведінки та етичних норм та політик Міжнародного Медичного Корпусу, включаючи політику безпеки та захисту від переслідування, знущання та сексуальних домагань на робочому місці; підтримувати працівників, які сумлінно піднімають такі питання або виражають занепокоєння.

Безпека

Всі співробітники поділяють відповідальність та зобов’язання щодо безпеки та захисту населення, з яким ми працюємо, включаючи особливо вразливі категорії дорослих та дітей. Це включає захист від наступної поведінки наших співробітників або партнерів: сексуальна експлуатація та насилля; експлуатація праці, нехтування або насилля над дітьми, дорослими, що відносяться до групи ризику або ЛГБТ-представниками; будь яка форма торгівлі людьми.

Рівні можливості

Міжнародний Медичний Корпус пишається тим, що надає рівні можливості працевлаштування всім співробітникам і кваліфікованим кандидатам незалежно від раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного чи етнічного походження, віку, інвалідності чи статусу ветерана.


Останні публікації цього розділу:

Спеціаліст/ка з грантів / Grants Officer в проєкт USAID «Сприяння доброчесності у публічному секторі»

Асистент/ка Відділу Захисту / Protection Field Assistant

Спеціаліст/ка з ІТ / ICT Specialist

Фахівець/чиня проєктів / Project Officer in Ukraine

Провідний/а фахівець/чиня з питань психосоціальної підтримки / Psycho-Social Support Officer

Менеджер/ка проєктів (Київ, Київська обл.)