Фахівець/чиня відділу гуманітарних програм / Program Officer

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Vacancy_dfrfycsz_4
Фахівець/чиня відділу гуманітарних програм / Program Officer

Міжнародний Медичний Корпус ніколи не вимагає від кандитатів внесків, платежів або інших грошових операцій. Якщо у зв’язку з працевлаштуванням на роботу у вас вимагають гроші, будь ласка, повідомте про це Міжнародному Медичному Корпусу на сайті для повідомлень про неправомірну поведінку: www.InternationalMedicalCorps.ethicspoint.com. Будь ласка, не надсилайте своє резюме або заявку на цей сайт, вони не будуть розглянуті.

Міжнародний Медичний Корпус – це глобальна гуманітарна некомерційна організація, яка займається порятунком життів і полегшенням страждань через проведення навчальних тренінгів в галузі охорони здоров’я та надання програм допомоги та розвитку. Міжнародний Медичний Корпус був заснований у 1984 році лікарями-волонтерами та медсестрами, та є приватною, добровільною, неполітичною та неконфесійною організацією. Місія організації полягає в тому, щоб покращити якість життя за допомогою необхідних втручань у сфері охорони здоров’я, та пов’язаних із цим заходів, спрямованих на розвиток та відтворення місцевого потенціалу в незахищених громадах по всьому світу. Пропонуючи навчання та медичну допомогу місцевому населенню та медичну допомогу людям, які знаходяться у сфері найвищого ризику, а також завдяки гнучкості, що допомагає швидко реагувати на надзвичайні ситуації, Міжнародний Медичний Корпус займається тим, що відновлює зруйновані системи охорони здоров’я та допомагає повернути їм самозабезпечення.  

Наразі ми шукаємо Фахівця/чиню відділу гуманітарних програм (Program Officer) в Києві.

Опис вакансії 

Фахівець відділу гуманітарних програм працюватиме безпосередньо з регіональними керівниками/менеджерами відділу гуманітарних програм Міжнародного Медичного Корпусу, щоб забезпечити ефективну роботу всіх програм та операцій. Фахівець працюватиме з різними програмними секторами, а також з відділами закупівель, логістики, кадрів та фінансів, щоб забезпечити дотримання всіх політик Міжнародного Медичного Корпусу та своєчасне задоволення потреб бенефіціарів.

Основні завдання і обов’язки  

Щоб бути успішним на даній посаді, кандидат повинен виконувати основні обов’язки самостійно або ж необхідні особливі умови праці.  

  • Тісно співпрацювати з керівниками програм/координатором програми для розуміння цілей програми.
  • Співпрацювати з Програмним Менеджером та Програмним Координатором над документами з управління програмою, підтримуючи та оновлюючи інструменти управління програмою (кадровий план, план закупівель та робочий план) на щомісячній основі. 
  • Співпрацювати з моніторинговою програмою для відстеження прогресу програми за допомогою таблиць відстеження показників програми.
  • Співпрацювати з персоналом відповідальним за здійснення закупівель та технічним персоналом для подання та відстеження запитів на закупівлю та технічних специфікацій.
  • За необхідності перекладати документи. 
  • Складати щомісячні та щоквартальні звіти, вчасно та з точними даними.
  • Брати участь в оцінювані потреб, семінарах, тренінгах та візитах до інших офісів тощо.
  • Брати участь у регулярних нарадах, створювати протоколи нарад, розробляти програму дій, відслідковувати та надавати підтримку задля забезпечення своєчасного виконання завдань.
  • Сприяти створенню позитивного іміджу та загальної довіри до організації, зокрема, шляхом застосування Кодексу Етичних Норм Поведінки, інституційної етики та цінностей ММК по відношенню до внутрішніх та зовнішніх суб’єктів.
  • Забезпечувати дотримання протоколів і політик безпеки в рамках всієї місії.
  • Будь-які інші завдання на вимогу безпосереднього керівника або уповноваженої особи. 
  • Додаткові обов’язки, такі як тимчасове розширення територіальної відповідальності, заміщення вакантних посад на певний період, заміна колег, які перебувають на лікарняному/щорічній відпустці/відрядженні, внутрішнє дублювання посад, будь-які специфічні завдання, пов’язані з організаційними потребами.

Обов’язки та відповідальність, перелічені в цьому документі, є репрезентативними для характеру та рівня дорученої роботи і не обов’язково є вичерпними.

Мінімальні вимоги 

  • Ступінь бакалавра/магістра у сфері громадського здоров’я, міжнародного реагування на кризові ситуації або розвитку, та/або у відповідній галузі знань. 
  • Два роки досвіду роботи на програмній посаді в неприбутковій, неурядовій або державній організації 
  • Впевнений користувач Microsoft Excel, Word, Outlook та інших поширених програм.
  • Здатність залишатися позитивним і професійним у стресових умовах роботи.
  •  Здатність витримувати труднощі, пов’язані зі складними умовами як у міському контексті, що розвивається, так і у віддалених польових умовах з обмеженими ресурсами.
  • Навички усного та письмового спілкування англійською та українською мовами.
  • Здатність добре працювати з багатокультурною командою з різним соціально-економічним походженням.
  • Перевага надається досвіду роботи з місцевими партнерами-виконавцями.

Своє резюме направляйте за посиланням.

Норми поведінки 

Відповідно до даної посади, людина повинна сприяти та заохочувати культуру дотримання та етики в усій організації та підтримувати чітке розуміння стандартів відповідності Міжнародного Медичного Корпусу та етичних стандартів донорства. Співробітники також несуть відповідальність за запобігання порушення нашого кодексу поведінки та етичних норм, які можуть включати конфлікти інтересів чи етичних норм чи політики безпеки. Якщо ви бачите, чуєте або дізнаєтеся про порушення кодексу поведінки та етичних норм чи політики безпеки , ви зобов’язані про це повідомити. 

Якщо це наглядова позиція, слід подавати приклад етичної поведінки через власну поведінку та нагляд за роботою інших; забезпечити, щоб ті, хто звітує перед вами, мали достатні знання та ресурси для дотримання стандартів, викладених у кодексі поведінки та етичних норм; контролювати відповідність підлеглих працівників; забезпечити дотримання кодексу поведінки та етичних норм та політики Міжнародного Медичного Корпусу, включаючи політику безпеки та захисту від приниження, знущання та сексуальних домагань на робочому місці, постійно та справедливо; підтримувати працівників, які сумлінно піднімають такі питання або виражають занепокоєння. 

Безпека 

Всі співробітники поділяють відповідальність та зобов’язання щодо безпеки та захисту населення, з яким ми працюємо, включаючи особливо вразливі категорії дорослих та дітей. Це включає захист від наступної поведінки наших співробітників або партнерів: сексуальна експлуатація та насилля; експлуатація праці, нехтування або насилля над дітьми, дорослими, що відносяться до групи ризику або ЛГБТ-представниками; будь яка форма торгівлі людьми. 

Рівні можливості 

Міжнародний Медичний Корпус з гордістю надає рівні можливості працевлаштування всім співробітникам і кваліфікованим кандидатам без урахування раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного або етнічного походження, віку, інвалідності або статусу ветерана. 

Міжнародний Медичний Корпус пишається тим, що надає рівні можливості працевлаштування всім співробітникам і кваліфікованим кандидатам незалежно від раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного чи етнічного походження, віку, інвалідності чи статусу ветерана.


Останні публікації цього розділу:

HR-менеджер/ка

Регіональний/а координатор/ка проєкту з посилення спроможності системи захисту прав дитини (Одеська обл.)

Фасилітатор/ка для навчальної програми з підприємництва UWE Hub в місті Київ

Конкурс на Ментора-методолога з організаційного розвитку для організацій громадянського суспільства

Дизайнер/ка

Психолог/иня