Експерт з моніторингу судових процесів/монітор судових процесів
ЗАВЕРШЕНО
Моніторинг судових процесів є корисним і потужним інструментом підтримки процесу судової реформи, що відповідає національним і міжнародним гарантіям справедливого судового розгляду. На основі попередньої діяльності Координатора проектів ОБСЄ в України з питань зміцнення спроможності громадянського суспільства здійснювати моніторинг адміністративного та кримінального судочинства як однієї з основ захисту прав людини, цей проект посилить фокусування моніторингу судових процесів громадянським суспільством на правах дітей та поліпшенні доступу до правосуддя на територіях, що перебувають під впливом конфлікту.
Опис завдання
Проект шукає кваліфікованих та мотивованих експертів та моніторів для виконання таких завдань:
- Проведення дослідження щодо врахування думки дитини в судових провадженнях;
- Оновлення методології моніторингу судових процесів Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ, адаптованої до України; розробка методології та анкети моніторингу судових процесів щодо дотримання прав дітей для організацій громадянського суспільства (ОГС);
- Проведення навчання для ОГС із застосування оновленої методології моніторингу судових процесів;
- Пілотування оновленої методології моніторингу судових процесів, надання експертної та наставницької підтримки команді відібраних моніторів від ОГС та надання звіту про результати моніторингу та результати пілотування.
Будь ласка, зверніть увагу, що це короткострокове експертне завдання на період орієнтовно 40 робочих днів. Експерт працюватиме з дому, з можливістю подорожувати у разі необхідності.
Вимоги до кандидатів:
- вища юридична освіта;
- мінімум три роки професійного досвіду на національному та / або міжнародному рівні, включаючи грунтовний дослідницький досвід у сфері юстиції;
- досвід розробки навчальних програм та викладання / проведення тренінгів;
- мінімум один рік досвіду у сфері моніторингу судових процесів;
- відмінне знання принципів та кращих міжнародних практик моніторингу судових процесів та дотримання стандартів справедливого судового розгляду;
- відмінне знання української правової системи;
- відмінне знання української мови, знання англійської мови буде перевагою;
- відмінні комунікативні навички;
- комп’ютерна грамотність.
Рівень оплати:
У відповідності до шкали розцінок Координатора проектів ОБСЄ в Україні.
Посада лише для резидентів України. Для участі у конкурсі просимо використовувати систему подання заявок через мережу Інтернет, за адресою: https://jobs.osce.org; номер вакансії: VNUKRC00542. Кінцевий термін подання заявок: 17 лютого 2019 року. У разі виникнення труднощів у користуванні мережевою системою, радимо використовувати Internet Explorer або Ви можете заповнити Анкету для подання заявки на вакансію в ОБСЄ, розміщену на сайті https://jobs.osce.org/uk/resources/document/anketa-na-vakansiyu, та надіслати її електронною поштою на адресу: [email protected], зазначивши назву посади в анкеті та у темі листа. Заявки, отримані після зазначеної кінцевої дати, розглядатися не будуть. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.
ОБСЄ залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи з іншою тривалістю контракту.
ОБСЄ підтримує різноманітність та неупередженість у своїй кадровій політиці та заохочує як чоловіків, так і жінок з відповідними кваліфікаціями до подання заявок на вакансії в організації, незалежно від національності, релігії, етнічного або соціального походження.
Просимо зауважити, що ОБСЄ не вимагає жодних платежів на будь-якому з етапів подання або розгляду заявок.