Вінницька регіональна школа партисипації: “Інтеграція та соціалізація ВПО”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Holovne-zobrazhennia500x315
Вінницька регіональна школа партисипації: “Інтеграція та соціалізація ВПО”

Запрошуємо до Регіональної школи партисипації на тему: «Інтеграція та соціалізація ВПО» та розпочинаємо відбір команд з Вінницької області, які, за підтримки Київського Діалогу, здійснюватимуть діяльність спрямовану на місцевий розвиток.

Що чекає учасників та учасниць школи:

  1. Навчання, а саме – 1 чотириденний тренінг, орієнтовно відбудеться в І половині червня, під час якого учасники/ці:
  • ознайомляться з досвідом проведення соціологічних досліджень, метою яких є виявлення проблем та потреб внутрішньо переміщених осіб, а також розробки, адвокатування затвердження та реалізації Плану інтеграції внутрішньо переміщених осіб в життя громади;
  • навчаться будувати ефективну взаємодію органів місцевого самоврядування з громадськістю, а також використанню інструментів локальної демократії для представлення інтересів громадськості в стосунках з органами місцевого самоврядування;
  • отримають теоретичні знання про донорські організації, які надають кошти на підтримку ВПО, дізнаються, яка взагалі підтримка може надаватися міжнародними та вітчизняними організаціями, а також отримають практичні знання та навички щодо підготовки заявок для участі в конкурсах від донорських організацій;
  • попрацюють над розробкою проєктних заявок для участі в конкурсі мінігрантів в рамках конкурсу, який буде оголошено по завершенню програми навчання.
  1. Можливість отримати фінансування для реалізації малих проєктів в своїх громадах – (до 1000 євро);
  2. Менторство від експертів та експерток проєкту під час навчання та реалізації проєктів у своїх громадах.

По завершенню програми учасники та учасниці зможуть долучитися до спільноти випускників Київського Діалогу, яка налічує представників та представниць більш ніж 10 областей.

Для участі в конкурсі потрібно, до 10 травня 2023 року включно, заповнити ФОРМУ РЕЄСТРАЦІЇ.

Критерії відбору команд (обов’язкові умови):

  • Наявність у команді 3-5 осіб, із числа представників ОМС та громадських активістів, які дотичні до роботи з внутрішньо переміщеними особами в своїй громаді;
  • Наявність у команди спільного бачення щодо вирішення проблем ВПО в своїх громадах;
  • Наявність ідеї, реалізація якої сприятиме вирішенню проблем ВПО;
  • Наявність мотивації та готовності бути учасниками навчальних заходів.

Даний конкурс проводиться в рамках проєкту «Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив», орієнтованих на реформи, що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.

Київський Діалог – це українсько-німецька програма підтримки локальних ініціатив та створення мережі змінотворців для демократичних перетворень в Україні. Київський Діалог стартував у 2005 році як формат міжнародних конференцій із суспільних та політичних тем, а у 2014-му став сприяти розвитку громадських ініціатив у регіонах України.

У Вінницькій області реалізацію проєкту координує громадська організація «ПРАВО».


Останні публікації цього розділу:

Конкурс «Права людини в Україні в умовах війни»

Конкурс «Захист постраждалих від воєнних злочинів та допомога у притягненні винних до відповідальності»

Конкурс грантів для жіночих/феміністичних організацій України задля посилення адвокації і мережування

Третій конкурс резиденцій програми Culture Moves Europe

Набір на ПОТІК 2.0 «Освітня опора. Курс розвитку для благодійних та громадських організацій»

Послуги ментора навчальних програм для працівників соціальних закладів за темою: «Виявлення сімей (осіб), що перебувають у складних життєвих обставинах і наданню їм соціальної допомоги»