Відкритий конкурс з організації публічних обговорень щодо гуманітарних аспектів деокупації території України
ЗАВЕРШЕНО
Українська Гельсінська Спілка з прав людини оголошує відкритий конкурс з організації публічних обговорень щодо гуманітарних аспектів деокупації території України
Організатор конкурсу: Українська Гельсінська Спілка з прав людини – неприбуткова, неполітична та незалежна громадська організація, є найбільшою асоціацією правозахисних організацій України, яка об’єднує 27 правозахисних недержавних організацій з метою захисту прав людини https://helsinki.org.ua/richni-zvity-2/
Спілка є виконавцем програми «Права людини в дії» Human Rights In Action (HRA)
Тривалість проєкту: 1 серпня 2023 – 30 травня 2024
Географічне охоплення: національний рівень
Бюджет: $ 90 000
Цільова група: народні депутати України, державні службовці та політичне керівництво органів державної влади, які беруть участь у формуванні та реалізації державної політики щодо деокупації та реінтеграції ТОТ АР Крим та м. Севастополя.
Пріоритетні активності в рамках Проєкту:
- Проведення аналізу попередніх напрацювань органів державної влади та громадянського суспільства у сфері деокупації та реінтеграції окуповнаих територій, включаючи в інформаційній, освітньо-науковій, релігійній, культурній сферах
- Організація публічних та непублічних обговорень щодо гуманітарних аспектів деокупації території України (із фокусом на захисті прав людини, повазі до міжнародного гуманітарного права, доступі до освіти, культури та правосуддя)
- Підготовка та розміщення аналітичних матеріалів щодо гуманітарних аспектів деокупації території України
- Підготовка та розміщення журналістських матеріалів, організація теле та радіоефірів щодо гуманітарних аспектів деокупації території України (перевага буде надаватися проектам, орієнтованим на міжнародну аудиторію)
- Надання експертної та/або технічної допомоги відповідальним органам влади, включаючи Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій, Постійне Представництво Президента України в АР Крим, Офіс Кримської Платформи, Офіс Уповноваженого ВР України з прав людини тощо.
До оголошення додаються формати документів, які є обов’язковими для подання організацією, а саме: опис проєкту, робочий план, бюджет, форма оцінки ризику та відповідальності субгрантера.
До 2 червня 2023 потенційні учасники можуть звертатись з письмовими запитами щодо конкурсу [email protected].
Пакет документів організаціями подається до 5 червня 2023 року, 18:00 за Київським часом в електронному вигляді на електрону адресу [email protected].
Організація повинна надати:
- Опис проєкту.
- Опис робочого плану.
- Бюджет.
- Форму оцінки ризику та відповідальності субгрантера.
- Свідоцтво про реєстрацію або витяг.
- Витяг про внесення організації до Реєстру неприбуткових організацій з зазначенням коду неприбутковості.
- Статут (у форматі PDF).
- Резюме команди проєкту (основна команда проекту).
- Банківські реквізити (довідка з банку).
- Підтвердження реєстрації в системі System for Award Management (SAM) sam.gov.
*Обов’язковою умовою для всіх грантоотримувачів є надання УГСПЛ номера UEI (SAM). Без номера UEI (SAM) УГСПЛ не може укладати угоду з жодною організацією.
Відповідність вимогам
Організація, що подається на конкурс має відповідати наступним обов’язковим вимогам:
- бути офіційно зареєстрованою зі статусом юридичної особи на території України;
- мати статус неприбуткової або благодійної організації (коди неприбутковості 0032, 0034, 0036, 0038, 0039 або 0048);
- мати відповідних фахівців та персонал проєкту для його реалізації.