Спеціальна програма стажування в Міжнародній фундації виборчих систем (IFES)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
dyeriemieiev

-освіта-тренінг-семінар-навчання-e1596542851387-1024x683
Спеціальна програма стажування в Міжнародній фундації виборчих систем (IFES)

Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) в Україні запрошує студентів і випускників курсів IFES для закладів вищої освіти (ЗВО), зокрема курсу з громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики» та/або «Вирішення виборчих спорів», або курсу для закладів професійно-технічної освіти (ЗПТО) «Демократія: ідеї на практиці», та/або онлайн-курсу «Демократія через дії» (модуль 1 та модуль 2) на платформі «Дія. Освіта», взяти участь у спеціальній програмі стажування в IFES в Україні.

Дана програма стажувань – це місце, де надається реальний досвід роботи, а отже, ця можливість значно покращить резюме відібраних стажистів для майбутніх роботодавців, адже передбачає наступне:

  • ознайомлення із засадами діяльності IFES в Україні, як міжнародної організації, а також поглиблення знань та ставлень, які пов’язані з ефективною участю в демократичних процесах країни та поширенні цінностей демократії серед молоді;
  • залучення до підготовки проєктів та документів, та участі в нарадах і заходах в рамках роботи одного із структурних підрозділів IFES;
  • залучення до заходів, які організовує IFES та їхні партнери;
  • отримання та вдосконалення практичних навичок та вмінь, зокрема дослідження, аналізу, комунікації, перекладу, організації різноформатних заходів;
  • можливість напрацювати корисні професійні контакти.

Важливими перевагами стажування є досвід роботи в міжнародній організації, наші цікаві teambuilding активності та можливість прокачати свій рівень англійської мови, зокрема розмовної, а також, гнучкість поєднання стажування з навчанням та конкурентноспроможна стипендія для участі в програмі, яку IFES надасть відібраним кандидатам.

ВІДБІР КАНДИДАТІВ

Стажитів буде відібрано за результатами конкурсу, який відбувається у два етапи:

  • перегляд резюме та мотиваційних листів кандидатів; та
  • проведення співбесід із попередньо відібраними кандидатами.

ТРИВАЛІСТЬ СТАЖУВАННЯ

3 місяці (1 жовтня – 31 грудня 2024 року); 20-40 годин на тиждень. (Для виконання певних завдань може знадобитися більше часу, що вимагатиме доопрацювання в позаробочі години.)

Графік роботи визначається індивідуально керівником стажування.

ФОРМАТ СТАЖУВАННЯ

Офлайн з офісу IFES в м. Києві з можливістю працювати віддалено у визначені та погоджені з керівником стажування дні. (Віддалена робота може становити максимум 30% від усього робочого часу протягом стажування, що заздалегідь узгоджується з керівником стажування.)

ПІДРОЗДІЛИ IFES, В ЯКИХ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ СТАЖУВАННЯ

  • Відділ «Політичні та виборчі права».

Відділ політичних та виборчих прав опікується просуванням питань захисту прав та законних інтересів традиційно недостатньо представлених в Україні соціальних груп населення, таких як: жіноцтво, молодь, люди з інвалідністю (включно з ветеранами та ветеранками), внутрішньо переміщені особи, представни(ці)ки ЛГБТК+ спільноти та етнічних меншин, тощо. Основні напрямки діяльності: підтримка діяльності профільних національних громадських організацій шляхом посилення їх операційної спроможності та забезпечення взаємодії із органами державної влади; надання експертного супроводу та консультацій з питань гендерної рівності, доступності та соціальної інклюзії; здійснення досліджень; проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи із цільовою аудиторією та адвокаційних кампаній.

  • Відділ управління персоналом.

Основна роль відділу – сприяти підвищенню задоволеності працівників, продуктивності праці та загальному успіху організації. Основні напрямки діяльності: рекрутинг та адаптація нових співробітників, ведення кадрової документації, вирішення питань, пов’язаних з роботою співробітників, розробка та адміністрування пакетів компенсацій та пільг та надання інформації щодо них, адміністрування навчальних програм для працівників та підтримка організаційних змін і розвитку культури.

  • Відділ цифрової трансформації.

Підрозділ співпрацює з ЦВК, Мінцифрою та іншими зацікавленими сторонами у сфері цифрової трансформації та кібербезпеки з метою забезпечення безпеки виборчої ІТ-інфраструктури та сприяння належному використанню технологій впродовж виборчого циклу. Основні напрямки діяльності: зміцнення інфраструктури кібербезпеки виборів, посилення стійкості та протидія цифровим загрозам та дезінформації на виборах, поширення кращих практик щодо використання нових технологій, у тому числі ШІ, та підвищення спроможності ЦВК, ДРВ, та українського громадянського суспільства у сфері використання технологій.

  • Політичний та правовий відділ.

Основна функція відділу – надавати експертизу та консультувати керівництво організації з приводу політичних та правових питань в сфері реформування виборчого законодавства та суміжних сферах, а також представляти позицію організації в складі робочих груп та на публічних заходах, напрацьовувати аналітичні матеріали та законодавчі зміни у відповідних окреслених сферах.

Основні напрямки діяльності: моніторинг законодавчих змін в сфері реформування виборчого законодавства та суміжних сферах, допомога в пошуку інформації і напрацюванні аналітичних матеріалів та інформаційно-комунікаційних матеріалів щодо політичних та правових питань та діяльність організації, і їх переклад, а також робота з органами державної влади задля напрацювання законодавчих змін.

ОБОВ’ЯЗКИ СТАЖИСТІВ

  • У повному обсязі та своєчасно виконувати завдання, передбачені індивідуальним планом стажування (якщо такий наявний), а також вказівки та доручення керівників стажування.
  • Працювати в основному в офлайн форматі з офісу IFES в м. Київ та дотримуватись правил внутрішнього трудового розпорядку IFES, етики і культури поведінки.
  • За необхідності, бути готовим до робочого відрядження в межах країни.
  • Надавати всі необхідні документи для своєчасного початку стажування та оплати за кожен місяць стажування IFES.
  • Після закінчення стажування підготувати відгук про індивідуальний досвід стажування з власними висновками щодо його організації та проведення, в попередньо узгодженому форматі.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ

Освіта:

Студент/студентка третього і вище курсів ЗВО України, які здобувають або здобули вищу освіту за такими спеціальностями, як політологія, міжнародні відносини, журналістика, маркетинг, соціологія, право та/або міжнародне право, державне/публічне управління, економіка, міжнародний бізнес та/або міжнародні економічні відносини, фінансове управління та бізнес, банківська справа, та/або за іншими відповідними спеціальностями, що безпосередньо пов’язані зі сферою діяльності IFES; або повнолітній(-я) студент/студентка ЗПТО, які навчаються або завершили навчання за такими спеціальностями, як бухгалтерія, адміністратор, комп’ютерні технології, та/або за іншими відповідними спеціальностями, що безпосередньо пов’язані зі сферою діяльності IFES.

Вимоги до кандидатів:

  • повнолітні громадяни України;
  • вільне володіння державною мовою;
  • володіння англійською мовою на рівні B1 (середній) або вище;
  • успішне проходження одного з курсів IFES в рамках навчальних планів ЗВО, зокрема курсів «Демократія: від теорії до практики» та/або «Вирішення виборчих спорів», або курсу для закладів професійно-технічної освіти (ЗПТО) «Демократія: ідеї на практиці», та/або онлайн-курсу «Демократія через дії» (модуль 1 та модуль 2) на платформі «Дія. Освіта» і отримання сертифікату про його завершення (при подачі заявки, необхідно додати сертифікат про завершення курсу або зазначити в тілі листа повне ім’я та контактні дані викладача курсу, якщо курс викладався в ЗВО чи ЗПТО);
  • попередньо не проходили жодне стажування за фінансової підтримки IFES.

Навички та особисті характеристики:

  • вміння впевнено користуватись ПК (Microsoft Office, зокрема, Word, Excel, PowerPoint, Outlook та Teams, Google; менеджерами завдань, такими як Trello тощо) та базові навички кібергігієни;
  • базові навички ділового листування;
  • базові навички проведення дослідження, аналізу та підготовки шаблонів документів;
  • вміння працювати в команді, а також виконувати завдання, які потребують самостійного опрацювання (вправно балансувати між типами такої роботи);
  • організованість та вміння швидко переключатись між різними завданнями у вказані терміни;
  • відповідальність, проактивність та здатність дотримуватись поставлених дедлайнів;
  • уважність до деталей і здатність виконувати роботу у стислі терміни;
  • вміння вчасно прокомунікувати помилки керівнику стажування;
  • політична нейтральність (безпосередньо під час виконання завдань);
  • готовність дотримуватися принципів конфіденційності;
  • зацікавленість в роботі міжнародних та неурядових організацій, а також знання та зацікавленість щодо демократії, сфери прав людини та виборів;
  • досвід попередніх стажувань, громадська діяльність, зокрема участь у підготовці та проведенні виборів в якості члена комісії та/або офіційного спостерігача, наявність публікацій, досліджень та/або наукових робіт вважатиметься додатковою перевагою.

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО УЧАСТІ У ПРОГРАМІ СТАЖУВАНЬ В IFES

Надіслати своє резюме у форматі Europass та мотиваційний лист українською мовою до 1 вересня 2024 року (включно) на електронну адресу [email protected] із зазначенням теми листа «Стажування в IFES – [ваше ПІБ] – [назва підрозділу, в якому ви б хотіли пройти стажування]». Обраних кандидатів для проходження стажування буде запрошено на онлайн-співбесіду, тому просимо очікувати від нас запрошення на ваш e-mail. (Якщо ми не отримаємо вашої відповіді щодо підтвердження участі у співбесіді протягом 2-х днів від моменту надсилання вам листа, розглядатимемо це як відмову від участі.)

Зарахування на стажування здійснюються на підставі письмового підтвердження від особи взяти участь в стажуванні у формі відповіді на лист щодо пропозиції від IFES пройти таке стажування. За результатами проходження стажування особа отримує документ про проходження такого стажування в IFES.

Додаткова інформація

Інклюзивність робить нашу роботу ефективнішою. Усі кваліфіковані учасники конкурсу будуть розглянуті для участі в стажуванні та не будуть дискриміновані за ознаками інвалідності, статі, сексуальної орієнтації, статевої ідентичності, раси, кольору шкіри, релігії, національного походження, статусу ветерана або будь-якої іншої законодавчо захищеної характеристики. Організатори заохочують людей з інвалідністю та з різноманітних прошарків суспільства подавати заявки на участь в програмі.

__________________________________________________________________________

Цю програму стажувань організовано Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та британської допомоги (UK aid) від уряду Великої Британії.


Останні публікації цього розділу:

Тендерна закупівля послуг із забезпечення проведення ХVIІI-го Українського муніципального форуму у місті Києві

Тендер на проведення консультації щодо ідентифікації процесів молодіжної організації “Пласт – Національна скаутська організація України”

Тендер на довогострокову оренду трьох автомобілів для Проекту Місії USAID в Україні «Врожай» («Harvest»)

Благодійна організація «Благодійний фонд «Посмішка ЮА» (далі БО) подовжує Тендер на закупівлю транспортно-логістичних послуг ( проект ECHO-INTERSOS2)

Реєстрація учасників польсько-українського обміну «S(tour)y telling»

Закупівля послуг з архітектурного планування та інженерно-конструкторських послуг