Школа громадських ініціатив: громадські ініціативи для громадської безпеки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
doo.cvu

конкурс
Школа громадських ініціатив: громадські ініціативи для громадської безпеки

Громадська спілка «Громадські ініціативи України» та громадська організація «Точка доступу» запрошує представників цільових громад Донецької та Луганської областей до участі у Школі громадських ініціатив: громадські ініціативи для громадської безпеки

Теми, які будуть представлені в рамках роботи «Школи громадських ініціатив»:
робота в команді;
планування та проведення адвокаційних кампаній на місцевому рівні;
визначення потреб та можливостей громади через проведення локального аналізу (теорія та практична частина у вигляді домашнього завдання);
навички комунікації для ефективної діяльності на локальному рівні: як запланувати та реалізувати інформаційну кампанію в громаді;
ідентифікуємо та об’єднуємо доступні ресурси для якісних змін в громаді (втілення в життя інструментів участі в прийнятті рішень);
залучення волонтерів для роботи в громаді, зокрема завдяки співпраці з міжнародними програмами;
врахування гендерного компоненту у діяльності неурядової організації.

Шукаємо учасників та учасниць, які:
зацікавлені у праці задля розвитку своїх місцевих громад;
мають бажання брати активну участь у впровадженні реформ в Україні;
готові брати відповідальність за свою громаду.

Чому варто взяти участь у «Школі громадських ініціатив: громадські ініціативи для громадської безпеки»?

Як учасник, Ви:
актуалізуєте свої знання з механізмів взаємодії між громадськістю та місцевою владою;
дізнаєтесь про форми проведення локального аналізу;
зможете провести дослідження потреб та проблем своєї територіальної громади;
зможете будувати комунікацію на більш якісному рівні
дізнаєтесь як знаходити та працювати з волонтерами

Коли і де відбудеться «Школа громадських ініціатив»
Якщо карантинні обмеження не будуть посилені, то школа відбудеться в офлайні (так, ми зможемо бачити один одного ☺, але з дотриманням всіх вимог карантину). Планується, що захід буде відбуватися у місті Святогірську з 18 по 21 серпня. Паралельно буде працювати дві групи (група Луганської області та група Донецької області)

Для кого ця школа?
До участі запрошуються представники та представниці цільових громад Луганської та Донецької областей, які є громадськими активістами, представниками організацій громадянського суспільства або ініціативних груп.

* Цільові громади в Донецькій області: Авдіївська, Сіверськ, Слов’янськ, Соледар, Дружківка, Добропілля, Світлодарськ, Мирноград, Покровськ, Мар`їнка, Мангушський р-н, Сартана, Волноваха, Великоновосілківський р-н, Вугледар, Красногорівка, Новгородське.
Цільові громади в Луганській області: Лозноолександрівський р-н, Троїцьке, Нижньодуванка, Біловодськ, Міловське, Красноріченськ, Кремінне, Привілля, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Станиця Луганська, Попасна.

Як взяти участь у «Школі громадських ініціатив»?
Для участі необхідно заповнити анкету за цим посиланням (https://forms.gle/jTuqoZ9nFZSuYoAV8). Анкета буде відкрита до 9 серпня. Про результати відбору заявникам буде повідомлено до 12 серпня. Відібраним учасникам та учасницям буде надіслана детальна програма школи, а також вся логістична інформація. Участь у тренінгах (проїзд, проживання та харчування) повністю покривається за рахунок організаторів.

Подаючи заявку на участь, кандидати беруть на себе зобов’язання взяти участь у всіх днях Школі громадських ініціатив: громадські ініціативи для громадської безпеки

За додатковою інформацією звертайтесь до:
Анастасії Прокопенко, [email protected]

Школа громадських ініціатив: громадські ініціативи для громадської безпеки відбувається в рамках проєкту «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки громад».

Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Останні публікації цього розділу:

Тендерна пропозиція щодо постачання шин та інших автотоварів

Тендерна пропозиція щодо постачання товарів для забезпечення фізичної безпеки співробітників і надавачів послуг

Тендерна пропозиція на надання послуг друку інформаційних бюлетенів

Тендерна пропозиція щодо надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень, евакуації населення

Навчальна програма DreamStart для осіб з інвалідністю

Конкурс на закупівлю портативних акумуляторів (повербанків)