Реєстрація на освітні поїздки в рамках проєкту “Міфологізація Трипілля”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
[email protected]

Заставка Освітні студії копія
Реєстрація на освітні поїздки в рамках проєкту “Міфологізація Трипілля”

Благодійний фонд “Це Крафт” в рамках перемоги у The “Makers Innovation Award” реалізовує проект “Міфологізація Трипілля” і запрошує на другий захід – освітні поїздки.

Мета заходу: формування середовища для розвитку креативності та професійних навичок учасників шляхом проведення освітніх поїздок, спрямованих на вивчення різноманітних традиційних українських ремесел. А також створення умов відновлення малих громад на основі матеріальної та нематеріальної культурної спадщини.

Трипілля – це культура протоцивілізації, яка лягла в основи української культурної ідентичності. А також це тема, яка в черговий раз проголосить світу про унікальність та цінність нашої нації, наше глибоке коріння, яке давало паростки у різних країнах Європи.

Області, з якими працюємо: Вінницька, Черкаська, Кіровоградська та Полтавська.

Запрошуємо прийняти участь у одній із двох Освітніх поїздок та Освітніх студіях за напрямками – кераміка, ткацтво, вишивка. 

Запрошуємо учасників із наступних секторів: бізнес, мейкери, майстри, предметні дизайнери.Учасники будуть відібрані методом анкетування та опитування для виявлення мотивації та готовності дійти до завершення проекту та розробити творчі вироби.

Напрямки освітніх поїздок:

  • 25-27 травня – Черкащина та Полтавщина. Старт в Умані – Легедзине (гончарство, “Дід Панас”) – Опішня (гончарство, “Опішнянська артіль”) – Решетилівка (вишивка) – повернення в Умань.
  • 17-19 червня – Вінниччина. Старт в Умані – Гнатків (деревообробка, теслярство) – Стіна (ткацтво, “Верета”) – Клембівка (вишивка, центр вишивки) – Буша (ткацтво, майстерні при музеї).

Протягом поїздки учасники мають сформувати бачення своїх корисних моделей та прототипів, отримати контакти для співпраці та обрати де будуть проходити освітні студії.

Освітні студії – це 15 денне офлайн-навчання у одній з майстерень, які ми відвідаємо у поїздках. Студії триватимуть за погодженням графіків з майстрами у липні – вересні 2024 року.

Інші заходи проєкту:

26-27 квітня  вже було проведено перший захід в рамках проекту – хакатон “Міфологізація Трипілля” в Умані. В рамках хакатону було сформовано різногалузеву спільноту людей з метою міфологізації та модернізації підходів розвитку територій використовуючи культуру Трипілля, а також розробки нових методології, прототипи творчих виробів, бізнес-моделей. В дводенному заході взяло участь понад 90 осіб.

Освітні студії – це 15 денне навчання традиційним технікам та технологіям українського ужиткового мистецтва та ремісництва з проживанням у локації навчання. 24 відібраних учасники проходитимуть навчання у одному з наступних сіл:

  • Легедзине і Опішня – кераміка,
  • Буша – ткацтво,
  • Клембівка – вишивка.

Завданням бенефіціарів буде не тільки навчитися технікам, але і розробити до 15 вересня сучасні дизайнерські вироби, які будуть поєднанням класичних технік та модернізованих мотивів й тем Трипілля. 

Протягом освітніх студій бенефіціарам надаватиметься менторська та консультаційна підтримка від команди проєкту, бізнесу, науковців та освітян.

Коштом проєкту частково покриваються харчування, проживання та послуги викладачів протягом студій.

Форум – це одноденний захід, який підсумує результати проекту. Будуть запрошені учасники проєкту – мейкери, науковці, освітяни, бізнес та інші зацікавлені особи.

Реєстрація на Освітні поїздки та Освітні студії за посиланням.

Реєстрація триває до 17 травня 2024 року.

___________________________________

The “Makers Innovation Award” is organized by @betterplacelab and Future Challenges in the framework of #TOLOCAR, a project funded by the German Government @bmz_bund and implemented by the GIZ with support of At Stake gGmbH in close collaboration with Ukrainian and international partners.

«Makers Innovation Award» організована @betterplacelab та Future Challenges у рамках проєкту #TOLOCAR, який фінансується Урядом Німеччини @bmz_bund та реалізується GIZ за підтримки At Stake gGmbH у тісній співпраці з українськими та міжнародними партнерами.


Останні публікації цього розділу:

Тендерна пропозиція щодо постачання шин та інших автотоварів

Тендерна пропозиція щодо постачання товарів для забезпечення фізичної безпеки співробітників і надавачів послуг

Тендерна пропозиція на надання послуг друку інформаційних бюлетенів

Тендерна пропозиція щодо надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень, евакуації населення

Навчальна програма DreamStart для осіб з інвалідністю

Конкурс на закупівлю портативних акумуляторів (повербанків)