Прийом заявок на надання грантової підтримки для проєктів присвячених внутрішньо переміщеним дітям та підліткам

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
IREXinUkraine

ПОСТИ VIA  FB діти
Прийом заявок на надання грантової підтримки для проєктів присвячених внутрішньо переміщеним дітям та підліткам

IREX запрошує до співпраці у рамках програми “Єднання заради дії” для надання підтримки внутрішньо переміщеним дітям та підліткам.

За результатами цього конкурсу грантоотримувачі, якщо будуть обрані, отримають грант у розмірі до 70,000 доларів США для втілення своїх проєктів на період до грудня 2022 року (при цьому прийнятні коротші терміни впровадження). Конкретний розмір гранту та період його реалізації буде визначено залежно від специфіки затвердженого проєкту.

Запропоновані проєкти мають відповідати меті програми “Єднання заради дії” – стабілізувати ситуацію в Україні шляхом сприяння інтеграції ВПО відповідно до  стратегії інтеграції ВПО та зменшити вразливість ВПО. Конкурсна комісія прийматиме лише ті проєкти, які прямо стосуються поточних потреб внутрішньо переміщених людей, проблем їхньої інтеграції, та заходів для дітей та підлітків з числа ВПО задля їх підтримки у цей складний час переміщення та впливати на соціальну згуртованість громад. Активності, запропоновані у рамках вашого проєкту, мають бути змістовними та такими, ефективність яких можна виміряти.

Одна організація чи об’єднання організацій може подати до двох заявок на цей конкурс. IREX буде залучена на кожній стадії впровадження грантового проєкту.

Для досягнення цілей та завдань програми “Єднання заради дії”, цей конкурс має на меті:

  • Ціль 1. Вирішувати нагальні потреби дітей та підлітків з числа внутрішньо переміщених осіб, зумовлені російським вторгненням в Україну 24 лютого 2022 року.
  • Ціль 2. Організувати заходи для дітей та підлітків з числа ВПО (6–14 років) та приймаючих громад, щоб допомогти їм у процесах інтеграції, розвинути навички розв’язання конфліктів, пом’якшити перебої в роботі шкіл та спробувати зменшити ймовірність довготривалої травми.
  • Ціль 3. Сприяти соціальній згуртованості між дітьми та підлітками з числа ВПО та з числа приймаючих громад, щоб покращити стабілізацію в Україні та зменшити вразливість ВПО до експлуатації.

 ІЛЮСТРАТИВНІ АКТИВНОСТІ (АКТИВНОСТІ, ЯКІ НЕ ВКАЗАНІ НИЖЧЕ, ТАКОЖ БУДУТЬ РОЗГЛЯДАТИСЯ)

  • Виявлення наявних потреб, визначення напрямків їх вирішення, впровадження активностей на підтримку дітей та підлітків з числа внутрішньо переміщених осіб.
  • Інтерактивні онлайн-програми для переміщених дітей, щоб пом’якшити перебої роботи школи та полегшити їх адаптацію в результаті переміщення.
  • Спортивні, мистецькі чи театральні програми для навчання підлітків та дітей ВПО навичкам розв’язування конфліктів та пом’якшення викликів, пов’язаних з переміщенням.
  • Допомога на локальному рівні, включно з реалізацією проєктів, направлених на мирне співіснування та соціальну згуртованість в приймаючих громадах.
  • Розробка та адаптація інтерактивних технологій (ігор) чи інших видів діяльності для дітей та підлітків-переселенців (6–14 років) для полегшення їх адаптації в результаті переміщення, а також в цілях вибудови навичок дотримання безпеки та безпекової поведінки при взаємодії з підозрілими та вибухонебезпечними предметами, міні-пастками тощо.
  • Психологічна (професійна) підтримка молоді з числа внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок конфлікту, в тому числі тривала психосіоціальна підтримка, яка покликана допомогти дітям-переміщеним особам подолати травми, яких вони зазнали внаслідок війни.
  • Робота з сім’ями, щоб допомогти побудувати добрі стосунки між батьками та дітьми у травматичному середовищі.
  • Робота з емоційним станом дитини (вироблення емоцій, особлива увага на механізмах виникнення та робота над емоціями «гніву» та «агресії»).
  • Побудова мережі підтримки для дітей-переміщених осіб, підключення їх до корисних ресурсів, надання наставництва та надання їм мотивації робити свій внесок у відповідні для дітей волонтерські зусилля в Україні.
  • Комунікаційні (інформаційні) кампанії, спрямовані на підтримку інтересів молоді з числа ВПО, які постраждали внаслідок російського вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року (соціальні відеоролики, постери, комікси, газети тощо.)

Програма “Єднання заради дії” впроваджується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX). IREX використовує 25-річний досвід впровадження проєктів в Україні, включаючи безпосередню роботу з молоддю та більш, аніж 1400 місцевими громадами у 24-х областях. Програма “Єднання заради дії” допомагає внутрішньо переміщеним особам (ВПО) в Україні набути цінних навичок вирішення конфліктів та адвокації, щоб зменшити їхню вразливість та підвищити згуртованість громади. Програма об’єднує ВПО, членів приймаючих громад, представників уряду та представників ЗМІ, а також надає їм  ресурси для вирішення конфліктів на місцевому рівні, стабілізації та інтеграції.

Дата початку прийому заявок: 25 березня 2022 року

Дата завершення прийому заявок: 31 березня 2022 року, 23:59 (UTC+2, за Києвом)

З повним текстом умов участі можна ознаймитись за цим посиланням

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю будівельних матеріалів та інструментів для проведення молодіжного обміну

Пошук консультанта з працевлаштування та самозайнятості

Тренери з проведення офлайн тренінгів з навчання переможців компоненту «Гранти групам взаємодопомоги»

Тендер на розробку цілей організаційного розвитку ГО Екодія

Послуги психотерапевта-супервізора

Конкурс пропозицій від організацій громадянського суспільства для сприяння ґендерній рівності в Україні