Прийом пропозицій з організації конкурсу соціальної реклами про посилення правової спроможності громад
ЗАВЕРШЕНО
Посилення правової спроможності громад – це процес посилення здатності звичайних людей користуватися своїми громадянськими правами, правами людини як індивіди і члени громади.
В основі цього процесу лежить принцип, за яким правові системи та адміністративні процеси слугуватимуть громадянам набагато краще, якщо останні зможуть використовувати свої права задля досягнення справедливості.
Посилення правової спроможності – це коли звичайні люди, навіть з найбільш маргіналізованих, неблагополучних соціальних груп, здатні самостійно використовувати право для пошуку конкретних шляхів розв’язання своїх щоденних правових проблем та посилення відповідальності й підзвітності влади. Посилення правової спроможності покликане допомогти індивідам отримати необхідні можливості для самостійного доступу до правосуддя.
Ініціативи з посилення правової спроможності успішно реалізуються в усіх куточках світу і дають цілком конкретні (вимірювані) та стійкі (сталі) результати не залежно від типу суспільства та/або рівня економічного, політичного чи соціального розвитку.
Робота з посилення правової спроможності є дуже важливою для України. Існуюче правове середовище в Україні створює чудові можливості для нових ініціатив для посилення розвитку системи безоплатної правової допомоги. Посилення правової спроможності необхідне для гарантування того, що люди мають необхідні знання і навички для захисту своїх прав та використовують наявні правові можливості для цього. Завдяки підвищенню правової обізнаності люди зможуть безпосередньо використовувати правові й адміністративні процеси; завдяки активізації громадянськості можна зменшити корупцію; більші можливості для захисту своїх прав можуть отримати маргіналізовані групи; і що найголовніше, це дає більше гарантій для розвитку майбутнього України як стабільної демократичної держави (детальніше про посилення правової спроможності громад див. у додатку).
Для актуалізації важливості процесу посилення правової спроможності громад в Україні, стимулювання широких дискусій з цих питань та обговорення кращих практик в царині посилення правової спроможності, Проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та Міжнародний фонд «Відродження» планують провести Конкурс соціальної реклами про посилення правової спроможності громад та шукають підрядника для адміністрування цього конкурсу.
Конкурс відбудеться у трьох номінаціях:
- відео та анімація;
- фото;
- поліграфічна продукція (плакати/постери, комікси, карикатури, листівки).
Пропозиції щодо адміністрування однієї або всіх зазначених номінацій приймаються від громадських та комерційних організацій, що мають підтверджений досвід та запропонують повний пакет документів (див. перелік нижче). Підрядника буде обрано на конкурсній основі (див. критерії оцінювання у доданому повному тексті оголошення).
Термін надання пропозицій: до 22 липня 2016 року включно. Пропозиції та питання приймаються виключно в електронному вигляді на електронну пошту [email protected] (в темі листа вкажіть «Адміністрування конкурсу соціальної реклами»).
Обсяг роботи та очікувані результати детально зазначені у повному тексті оголошення у додатку
ДОКУМЕНТИ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПОДАТИ В ПРОПОЗИЦІЇ
- Опис досвіду роботи та контакти організації;
- Резюме залучених осіб із описом їх ролі у процесі організації конкурсу соціальної реклами;
- Робочий план з пропонованим графіком роботи з визначенням відповідальних осіб за кожен напрям діяльності;
- Визначення номінації, в який заявник готовий організувати конкурс (одна з трьох, дві або всі три);
- Опис методології організації конкурсу, яка має включати:
- Стратегію комунікації та розповсюдження інформації про конкурс
- Опис процесу прийому та реєстрації заявок
- Опис організації оцінювання заявок із вказанням критеріїв та процедур оцінки;
- Опис системи зворотного зв’язку та комунікації із заявниками та учасниками конкурсу
- Кошторис за категоріями витрат в excel файлі за формою (у додатку).
оголошення про прийом заявок на адміністратора конкурсу