Проєкт «Розмаїття культурно-історичної спадщини нашої землі»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Svitlana Arabadzhy

конкурс
Проєкт «Розмаїття культурно-історичної спадщини нашої землі»

«Розмаїття культурно-історичної спадщини нашої землі» – проєкт направлений на коммеморацію та популяризацію культурно-історичної спадщини міста Маріуполя та України в цілому.

Що ми хочемо?

  • Створити настільні історичні ігри про культурні та історичні події/особистості/факти в місті Маріуполі та Україні.
  • Залучити маріупольців до процесу розробки, обговорення та тестування культурних продуктів, а також до їх вдосконалення шляхом проведення бранчів та майстерень.
  • Розповсюдити розроблені ігри у бібліотеки, заклади освіти та вільні простори через проведення конкурсу марафон-онлайн.

Для цього плануємо створити ініціативну групу з маріупольців.

Кого запрошуємо в команду?

Підлітків та молодь, представників мистецтва, вчителів і викладачів історії та культурології, співробітників бібліотек та музеїв, а також всіх маріупольців, яким цікаво долучитися до процесу розробки, обговорення та тестування культурних продуктів.

Якщо Ви представляєте одну з етнічних груп міста (наприклад, греків, німців, вірмен, євреїв тощо), ми також будемо раді бачити Вас в нашій команді, оскільки кожний етнос має свої культурні традиції та особливості, і Ваше залучення та ідеї допоможуть відтворити яскраву культурну палітру нашого міста та країни в цілому.

Як можна приєднатися?

Запрошуємо на онлайн тренінг, на якому будемо ділитися ідеями, розпишемо придумані ігри за трьома теоретичними показниками: динаміка – цілі та ядро гри; механіка – правила та умови ігор; елементи – доповнення ігор різними формами такими, як (нагороди, дошки лідерів, бали, рівні) і т д.

Після тренінгу учасники будуть знати:

*Що таке гра й які бувають ігри
*Що таке механіка гри й якими є популярні механіки ігор
*Компоненти гри (ігровий інвентар)
*Етапи розробки настільної гри
*Як описувати правила
*Як тестувати гру й збирати зворотний зв’язок

Коли?

16, 17 та 20 липня з 10.00 до 14.00 на платформі ZOOM (посилання буде надіслано обраним учасникам перед тренінгом).

Для участі заповніть анкету за посиланням.

Фінансування:

Вартість участі в онлайн тренінгу покривається Українським культурним фондом.

Детальна інформація щодо перебігу проекту буде доступна на фейсбук-сторінці Громадської організації «Культурно-освітня платформа «Сенс» https://www.facebook.com/Cultural.and.educational.platform.sense/ 

Координаторка проєкту Світлана Арабаджи, контактна інформація:

e-mail: [email protected]  

тел.: +38(097) 414-45-81

Проєкт «Розмаїття культурно-історичної спадщини нашої землі» реалізується ГО «Культурно-освітня платформа «Сенс» в партнерстві зі Студентським історико-археологічним товариством Маріупольського державного університету за підтримки Українського культурного фонду.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс грантів для жіночих/феміністичних організацій України задля посилення адвокації і мережування

Третій конкурс резиденцій програми Culture Moves Europe

Набір на ПОТІК 2.0 «Освітня опора. Курс розвитку для благодійних та громадських організацій»

Послуги ментора навчальних програм для працівників соціальних закладів за темою: «Виявлення сімей (осіб), що перебувають у складних життєвих обставинах і наданню їм соціальної допомоги»

Послуги ментора навчальних програм для працівників соціальних закладів за темою: «Побудова успішної комунікації з особами похилого віку»

Надання послуг ментора навчальних програм для працівників соціальних закладів за темою: «Догляд вдома за дітьми з інвалідністю та роботі з родинами, в яких виховуються діти з інвалідністю»