Програма USAID АГРО надасть 41 млн грн для співфінансування проєктів з вітамінізації борошна

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Chemonics logo
Програма USAID АГРО надасть 41 млн грн для співфінансування проєктів з вітамінізації борошна

Сприяємо експорту та розвитку борошномельних підприємств завдяки вітамінізації борошна. Програма USAID АГРО надасть 41 млн грн для співфінансування проєктів з вітамінізації борошна.

Фортифікація (вітамінізація) борошна мікронутрієнтами вже давно стала звичною практикою у близько 80 країнах світу.  Щоб надати українським борошномельним підприємствам більше можливостей для розвитку та експорту в умовах війни, Програма USAID АГРО співфінансує 11 (одинадцять) проєктів з вітамінізації борошна із загальним бюджетом до 41 млн грн. Це дозволить зробити українську продукцію більш конкурентною та затребуваною на нових міжнародних ринках, розширити асортимент та збільшити обсяги переробки.

В умовах ускладненої логістики, низьких цін на зерно  та обмеженого експорту, виробництво вітамінізованого борошна та покращення його якості сприятиме вдосконаленню каналів та ринків збуту, розширить доступ мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП) – виробників зерна до борошномельних підприємств і налагодженню довготривалої співпраці.

Участь у конкурсі можуть брати діючі, офіційно зареєстровані в Україні борошномельні підприємства з будь-якій області України (за винятком тимчасово окупованих територій).

 Завантажити повний опис технічного завдання можна за посиланням

Дедлайни:

  • до 13 листопада 2023 р. – зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі (електронна адреса: [email protected])
  • 14 листопада  2023 р. з 11:00 до 13:00 АГРО проведе передзаявочний онлайн-семінар
  • не пізніше 18:00, 16 листопада 2023 р. для подання запитань щодо участі у цьому конкурсі
  • не пізніше 18:00 за місцевим часом 1 грудня 2023 р. – кінцевий термін подання заявок (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи).

У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу, прохання вказувати його назву: ЗПЗ № 57

Довідково: 

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це 7-річний проєкт (2019-2026), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку та реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл».  Метою Програми USAID АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад України, які потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних і прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки. 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на розробку фандрейзингової стратегії

Експерт/ка з енергоефективності та енергоменеджменту

Тендер на закупівлю обладнання для фарбувального цеху

Конкурс на проведення навчання першої медичної допомоги для персоналу

Конкурс на надання послуг з організації заходів

Тендер на послуги Експерта з підсилення інвестиційної привабливості громад / з супроводу у розробці інвестиційного паспорту громад