Програма ґрантів на 2018—2019 від Наукового Товариства ім. Шевченка в США

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


грант
Програма ґрантів на 2018—2019 від Наукового Товариства ім. Шевченка в США

Наукове Товариство ім. Шевченка в США призначатиме ґранти у 2018-19 році у двох категоріах: ґранти для досліджень, і ґранти на написання дисертацій.  Всі заяви на ґранти приймаємо до 1 лютого 2019 року.  Всі заяви та документи приймаємо лише в електронному онлайн форматі.

Ґранти для досліджень

Наукове Товариство ім. Шевченка призначатиме ґранти у 2018-19 році для дослідницьких проєктів, які стосуватимуться широкого кола питань, пов’язаних з україністикою. І хоча пріоритети надаватимуться проєктам у галузях гуманітарних і соціальних наук, подання на дослідження в інших ділянках також примайтимуться, якщо становитимуть вагомий внесок в українську науку.

Вимоги

Дослідницькі ґранти призначатимуться вченим з різних країн у різних дисциплінах. Усі подання оцінюватимуться за рівнем їхньої наукової ваги, досвіду пошукувача, враховуватиметься також важливість поданого проєкту з точки зору україністики.

Неповні подання, або подання, які надійдуть після вказаного терміну не розглядатимуться. Пошуковці матимуть можливість подаватися ще раз, поновивши своє подання у наступному терміні, визначеному для призначення ґрантів. Перевага надаватиметься тим науковцям, проєкти яких уже матимуть додаткове підтверджене фінансування з інших джерел або зможуть довести своє подання до інших фондів. Якщо пошукувач уже отримував ґрант для досліджень від НТШ-А, то наступне подання можна буде зробити бодай через рік. До того ж, подавач муситиме представити письмовий звіт про використання попереднього ґранту і проробленої праці, перш ніж подаватися знову.

Правила отримування ґранту

Дослідницькі ґранти призначаються в першу чергу для пошуків матеріялів, їхнього опрацювання і написання праці. Призначені кошти можуть використовуватися для покриття таких витрат: праця в архівах, копіювання архівних матеріялів, додаткові витрати, покриття витрат на дорогу, харчування та проживання під час праці в інших містах або країнах.

Максимальна сума ґранту становитиме $ 5,000 для індивідуального подання, або $ 7,500 для колективного.

Фондів на ґранти для досліджень не можуть бути використані для опублікування статей чи монографій, а також для витрат, пов’язаних з підготовкою рукописів для публікації.  Наукове товариство імені Шевченка в США має окрему комісію з публікацій, яка вимагає окрему заяву і перегляд завершеного рукопису.

 Необхідні матеріяли для подання і терміни

  • заява для отримання ґранту
  • резюме (CV) з публікаціями
  • опис проєкту, науковий контекст досліджуваної теми, наукова новизна проєкту для україністики і очікувані результати (публікація і т.д.)
  • докладний графік роботи над проєктом і передбачуваний бюджет
  • 2-3 рекомендаційні листи

Подання з усіма необхідними документами приймаємо лише у онлайн форматі до 1 лютого 2019 року ([email protected]). Остаточні рішення будуть прийняті у червні 2019 року.

Онлайн заявка

Щоб заповнити онлайн заявку, необхідно мати gmail пошту.

Онлайн заявка може бути заповнена англійською та українською мовами. Усі необхідні документи та файли повинні бути скановані та помічені таким чином, перш ніж завантажувати їх у форму заявки: Прізвище_ Ім’я_ Ім’я  документа (наприклад, Котик_Анна_опис проекту, Котик_Анна _Лист підтримки 1, Котик_Анна _графік роботи, тощо). Файли слід зберігати у таких форматах: PDF, JPG або текстові файли (.doc або .docx).  Рекомендується мати всі файли документів підготовленими і завантажити їх за один сеанс.

 Доступ до онлайн заяви від 1-ого грудня 2018 р.

 

Ґранти для написання дисертацій

Ці ґранти призначено для дисертаційних досліджень з україністики. Перевага надаватиметься темам з гуманітарних та соціальних наук, але подання з інших галузей також розглядатимуться.

Вимоги

Дослідницькі ґранти призначатимуться вченим з різних країн у різних дисциплінах. Пошукувач(-ка) повинен навчатися в аспірантурі/докторські програмі (PhD) при університеті або науково-дослідницькому інституті). Усі подання оцінюватимуться за рівнем їхньої наукової ваги, досвіду пошукувача, враховуватиметься також важливість поданого проєкту з точки зору україністики.

Умови фінансування

Максимальна сума ґранту становитиме $ 1,000. Використання коштів передбачається в: праця в архівах, копіювання архівних матерялів, додаткові витрати, покриття витрат на дорогу, харчування та проживання під час праці в інших містах або країнах.

Необхідні матеріяли для подання і терміни

  • резюме (CV) з публікаціями
  • опис дисертації, наукової новизни, а також досліджуваної теми і можливий результат від проробленої праці в архіві чи бібліотеці
  • докладний графік роботи над проєктом і передбачуваний бюджет
  • 2-3 рекомендаційні листи

Подання з усіма необхідними документами приймаємо лише у онлайн форматі до 1 лютого 2019 року ([email protected]). Остаточні рішення будуть прийняті у червні 2019 року.

Оглайн заявка

Щоб заповнити онлайн заявку, необхідно мати gmail пошту.

Онлайн-заявка може бути заповнена англійською та українською мовами. Усі необхідні документи та файли повинні бути скановані та помічені таким чином, перш ніж завантажувати їх у форму заявки: Прізвище_ Ім’я_ Ім’я  документа (наприклад, Котик_Анна_опис проекту, Котик_Анна _Лист підтримки 1, Котик_Анна _графік роботи, тощо). Файли слід зберігати у таких форматах: PDF, JPG або текстові файли (.doc або .docx).  Рекомендується мати всі файли документів підготовленими і завантажити їх за один сеанс.

Доступ до онлайн заяви від 1-ого грудня 2018 р.

 

Джерело: Shevchenko Scientific Society.


Останні публікації цього розділу:

Тендер з проведення сесії стратегічного планування діяльності

Erasmus for Young Entrepreneurs: програма обміну для українців в країнах ЄС

Пошук підрядника на надання послуги з отримання гранта Google Ad Grants та Google Workspace

Пошук підрядника на надання послуг ментора по створенню асоціації (партнерства) з Організаціями

Тендер на закупівлю товарів для забезпечення базових потреб дитини та спеціалізованого обладнання для дітей з інвалідністю, що позитивно впливає на здоров’я, якість життя та психологічний стан

Пошук підрядника на надання послуг Тренера по впровадженню членських внесків в Громадській Організації