Проект WikiInvestigation оголошує конкурс грантових громадських розслідувань

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
wikiInvestigation

WikiInvestigation
Проект WikiInvestigation оголошує конкурс грантових громадських розслідувань

Проект “Підтримка запобігання корупції та проведення розслідувань  шляхом залучення громадськості на місцевому рівні (WikiInvestigation), який реалізує Фонд Інновацій та Розвитку (IDF) разом із партнерами за фінансової підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс на проведення грантових громадських антикорупційних розслідувань.

Про це повідомили організатори конкурсу.

Головна мета конкурсу – проведення низки розслідувань з документально доведеними корупційними правопорушеннями. Часових рамок конкурс не передбачає. Водночас є терміни на проведення самого розслідування – 21 робочий день від моменту схвалення заявки.

Тобто, громадський детектив повинен не просто описати корупційну схему, а довести її. А також на основі свого розслідування написати заяву про вчинення правопорушення до відповідних антикорупційних органів.

Перевага надаватиметься розслідуванням, направленим на припинення системної корупції або на викриття корупційного злочину із сумою збитку понад 500 000 гривень.

Розмір гранту – 500 євро.

З вимогами до проведення розслідування та публікації його на сайті з метою отримання гранту можна ознайомитись ТУТ. А договір публічної оферти про отримання гранту за проведене розслідування корупційних злочинівможна прочитати ТУТ.

Заявки на проведення розслідування можете заповнювати ТУТ.

WikiInvestigation – це проект, створений для того, щоб об’єднати зусилля громадськості та протидіяти корупції шляхом спільного виявлення та розслідування корупційних схем.

Проект реалізується у п’яти пілотних містах: Харків, Одеса, Дніпро, Чернівці та Житомир і розслідує корупційні злочини у таких сферах: освіта, медицина, екологія та природні ресурси, соціальна сфера та кримінальна юстиція.

«Ми створюємо мережу небайдужих людей, які стануть справжніми бетменами у боротьбі з корупцією», – говорить координатор проекту у соціальній сфері Людмила Євсєєнко і додає:

«Незважаючи на те, що існує велика кількість онлайн-інструментів для проведення розслідувань, на сьогодні все ще не вистачало ефективної платформи для підтримки комплексного та безперервного діалогу між активістами, громадськістю та правоохоронними органами задля виявлення корупційних справ на місцевому та центральному рівнях. 

І саме, щоб вирішити цю проблему, в рамках проекту ми створюємо платформу з новою концепцією проведення розслідувань. В її основі закладено принцип Вікіпедії – де всі можуть стати співавторами. Це буде сrowd-розслідування (громадське розслідування) корупційних схем. Водночас вирішальним буде голос того, хто буде не голослівним, а принесе конкретні вагомі докази корупційних правопорушень».


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю інвентарю, сантехніки для облаштування спеціалізованих служб підтримки

Конкурс для організацій, які планують впровадження або розвиток контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней

Тендер щодо проведення офлайн тренінгів на тему «Підвищення особистої ефективності та ефективності команди» та/ або «Ефективний тайм менеджмент та управління ресурсами»

FREE ZONE шукає постачальника продуктових наборів

FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів

Тендер на закупівлю ІТ обладнання