Проект підтримки працевлаштування ВПО, колишніх учасників бойових дій та членів місцевих громад
ЗАВЕРШЕНО
За підтримки ЄС, МОМ спільно з ГО “Фонд “Професійний розвиток” розпочинається новий проект підтримки працевлаштування ВПО, колишніх учасників бойових дій та членів місцевих громад.
ЗАПРОШУЮТЬСЯ:
Внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму, колишні учасники бойових дій, місцеві мешканці, які належать до уразливих категорій населення, віком 18 – 60 років;
Проект буде реалізовано у Кривому Розі та Дніпрі:
У РАМКАХ ПРОЕКТУ ЗАПЛАНОВАНО:
ТРЕНІНГИ -із самозайнятості, мікропідприємництва, професійного орієнтування;
ІНДІВІДУАЛЬНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ – Для кожного учасника проекту буде надано експерта для допомоги у формуванні бізнес-плану (групи «Самозайнятість» та «Мікропідприємництво») або заявки на курси перекваліфікації (група «Професійне орієнтування»).
ЗАХИСТ БІЗНЕС-ПЛАНІВ АБО ЗАЯВОК – Коротка презентація бізнес-плану чи заявки на перекваліфікацію перед комісією МОМ, в результаті якої буде ухвалене рішення про виділення гранту.
*До захисту бізнес-планів будуть допущені лише учасники, які були присутні протягом
усього дводенного тренінгу. Кожен учасник має представити свою заявку особисто
ЯК ДОЛУЧИТИСЬ ДО ПРОЕКТУ:
- Зателефонувати представнику громадської організації «Фонд «Професійний розвиток» за телефоном 067 650 63 43, 096 921 88 50
- Подати коротку заявку на співбесіду координатору громадської організації.
- Завітати для анкетування та короткої співбесіди**:
– У м. Кривий Ріг, до офісу громадської організації «Фонд «Професійний розвиток» за адресою: вул. С. Тільги, 6 (колишня вулиця Революційна),
– У м. Дніпро – адреса буде вказана додатково. - У разі неможливості особистої співбесіди (за наявності поважних причин), допускається її проведення по телефону з надсиланням копій документів електронною поштою.
- Надати копії:
– усіх сторінок паспорту та ідентифікаційного коду;
– довідки ВПО (лише для переселенців);
– посвідчення учасника бойових дій;
– свідоцтва про реєстрацію ФОП (обов’язково лише для групи «Мікропідприємництво», для групи «Самозайнятість» – як перевага).
**Передбачається конкурсний відбір кандидатів на участь у програмі.
При розгляді заявок на участь у проекті, серед іншого, будуть братися до уваги такі чинники:
- наявність/відсутність постійної зайнятості (роботи), в разі безробіття – її тривалість;
- кількість осіб на утриманні в домогосподарстві;
- наявність осіб з хронічними хворобами чи людей із інвалідністю у домогосподарстві;
- наявність осіб похилого віку у домогосподарстві;
- самотні батьки;
- низький рівень доходів;
- факти насильства по відношенню до заявника, зокрема домашнього насильства та інших видів гендерного насильства;
- належність заявника до уразливих національних меншин.
На підставі наведених чинників буде визначатися ступінь уразливості заявника.
Заявники з найвищою уразливістю будуть запрошені до участі у проекті, наскільки дозволятимуть наявні ресурси.
Умови участі у проекті: усі учасники, які претендують на грант, повинні взяти участь у дводенному тренінгу, підготувати бізнес-план або заявку на курси, та особисто її представити в ході захисту. Підтримані учасники груп «самозайнятість» та «мікропідприємництво» також повинні будуть взяти участь у подальших тренінгах, які триватимуть два і один день. Участь в усіх тренінгах є обов’язковою.
Усі учасники, які отримають грант (бенефіціари), матимуть право на отримання додаткових консультацій від ГО «Фонд «Професійний розвиток» – партнера МОМ, щодо власної комерційної діяльності або щодо пошуку роботи. Крім того, обов’язковою умовою участі у проекті є згода співпрацювати з проектом, у тому числі надання необхідної та правдивої інформації в ході здійснення моніторингу, проведення періодичних зустрічей з представниками ГО «Фонд «Професійний розвиток» та МОМ, які можуть здійснити візит до місця здійснення діяльності із самозайнятості/мікропідприємництва. Така діяльність триватиме до завершення проекту (до липня 2018 року).
Детальніше тут.