Послуги експерта з розробки та проведення навчальних заходів для консультантів ТПП України

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Olga Shubina

офіс тренінг семінар онлайн вебінар
Послуги експерта з розробки та проведення навчальних заходів для консультантів ТПП України

15 жовтня 2021 р. між Німецькою організацією “Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH” та Торгово-промисловою палатою України було укладено комплексну Грантову угоду № 81247021.

Проект в рамках діючої Грантової угоди має на меті розвиток та вдосконалення  ряду експортоорієнтованих послуг та системи Центрів підтримки експорту при Торгово-промислових палатах в Україні.

Основні завдання проекту:

  • Розвиток та вдосконалення діяльності центрів з підтримки експорту системи Торгово-промислових палат в Україні з метою позиціонування системи експортної підтримки як відомого гравця на ринку експортних послуг в Україні.
  • Впровадження сучасних та затребуваних з боку бізнесу послуг з питань експорту, які полегшують процеси інтернаціоналізації бізнесу та надають дієві інструменти та знання.
  • Розвиток компетенції експертів центрів з підтримки експорту системи ТПП в Україні, оновлення існуючих знань, методів консультування, вибудова взаємодії та співпраці, створення механізму постійного вдосконалення та адаптування послуг до існуючих трендів та викликів.

Для досягнення цілей проєкту передбачено наступні заходи:

  • Перегляд портфелю експортних послуг системи підтримки експорту ТПП в Україні, аналіз затребуваності, актуальності та дієвості в процесі інтернаціоналізації бізнесу.
  • Аналіз цільових груп клієнтів, їх потреб, проблем та завдань, розробка карт надання послуг та процесу обслуговування.
  • Оновлення знань та навичків експертів та консультантів з експорту системи підтримки експорту ТПП в України, оновлення системи навчання та підвищення компетенцій шляхом перегляду існуючих програм навчання та їх адаптації до сучасних вимог та потреб.
  • Аналіз позиціонування системи експортної підтримки ТПП в України, підготовка рекомендацій та концепту маркетингової стратегії просування та продажів експортних послуг.
  • Впровадження нових тренінгових програм навчання для бізнесу (електронна комерція, цифровий маркетинг, міжнародні тендери тощо)

Термін впровадження проекту – 15 місяців (до січень 2022 року).

Завдання експерта з розробки та проведення навчальних заходів для консультантів:

  • Участь у перегляді експортних послуг системи експортної підтримки ТППУ.
  • Розробка навчальних програм для оновлення знань та навиків існуючих консультантів системи ТППУ на базі оновлених послуг.
  • Проведення навчання існуючих консультантів з експортного консалтингу.
  • Перегляд програми навчання нових консультантів, адаптація програми, підготовка навчальних матеріалів, завдань, тестувань
  • Проведення програми навчання нових консультантів. Тестування. Внесення до реєстру консультантів з експорту
  • Надання рекомендацій щодо операційної моделі системи експортної підтримки, розробці маркетингової стратегії просування та продажів.
  • Участь у заходах проєкту.

Кваліфікаційні вимоги до експерта з розробки та проведення навчальних заходів для консультантів:

  • Досвід роботи в системі ТПП України або знання принципів функціонування системи та регіональних ТПП в Україні;
  • Досвід надання експортних консалтингових послуг (10 років)
  • Досвід не менше 5 років в розробці та проведенні тренінгових та навчальних програм для тренерів та консультантів/ експертів
  • Сертифікація або участь у навчальних програмах тренерської майстерності 
  • Міжнародна сертифікація з питань експортного консалтингу та маркетингу (додаткова перевага)
  • Володіння англійською мовою щонайменше на рівні B2

Система критеріїв оцінювання:

Для оцінювання пропозицій застосується комбінований метод. Загальна оцінка пропозиції складається з суми балів, отриманих технічною (Т) та фінансовою (F) частинами, використовуючи ваги T = 70%; F = 30%=  (T + F = 100%.) 

Тільки пропозиції, технічна частина яких набирає більше 70% від максимальної кількості балів, яка може бути отримана за технічну пропозицію, бере участь наступному етапі оцінювання. При оцінюванні фінансової пропозиції максимальну оцінку отримує пропозиція з мінімальною вартістю надання послуг, та далі у зростаючому порядку вартості послуг.

Пропозиція, що отримує найбільшу кількість балів, обирається для рекомендування потенційного виконавця керівництву ТПП України для підписання з ним відповідного договору (контракту). 

Критерії для оцінювання відповідності до кваліфікаційних вимог (технічна частина):

Вимога

Балів

Досвід роботи в системі ТПП України або знання принципів функціонування системи та регіональних ТПП в Україні

10

Досвід надання експортних консалтингових послуг, в розробці та впровадженні експортних послуг в організаціях підтримки бізнесу

20

Досвід не менше 5 років в розробці та проведенні тренінгових та навчальних програм для тренерів та консультантів/ експертів

30

Сертифікація або участь у навчальних програмах тренерської майстерності

20

Міжнародна сертифікація з питань експортного консалтингу та маркетингу (додаткова перевага)

10

Знання англійської мови на рівні B2

10

Загальна кількість балів

100

 

Електронні документи від заявника мають бути надіслані одним електронним листом. Електронні документи мають бути у форматах Word, Pdf або Zip. Загальний обсяг електронного листа разом із усіма вкладеними файлами не має перевищувати 10 Мб.
 
Ел. адреса для надсилання заявок: [email protected]
Термін надсилання заявок продовжено до 25 листопада 2021 (включно).
У разі виникнення запитань просимо надсилати їх на електронну адресу: [email protected]   
 
 

Захід організований Торгово-промисловою палатою України в рамках проєкту «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію  між ЄС та Україною у сфері торгівлі / EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.
 
EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства – Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні – зокрема надає додаткове фінансування та послуги з розвитку бізнесу, а також сприяє ефективному регулюванню підприємницької діяльності. У 2019 році вропейський Союз в межах ініціативи EU4Business підтримав 4 279 підприємців, які підвищили свій дохід на 406 мільйонів євро, створили 50 799 нових робочих місць, збільшили прибуток на 24,7% і експорт на 5%.
Детальніше: www.eu4business.org.ua

 
#eu4business, #MovingForwardTogether, #sme_support_EU_GIZ, #GIZ_Trade_EU_UA_Association


Останні публікації цього розділу:

Тендерна пропозиція щодо постачання шин та інших автотоварів

Тендерна пропозиція щодо постачання товарів для забезпечення фізичної безпеки співробітників і надавачів послуг

Тендерна пропозиція на надання послуг друку інформаційних бюлетенів

Тендерна пропозиція щодо надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень, евакуації населення

Навчальна програма DreamStart для осіб з інвалідністю

Конкурс на закупівлю портативних акумуляторів (повербанків)