Навчальна програма розвитку спроможності громадських об’єднань Чернігівської області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
pfirs.org

355086650_597221965593231_4552500653662082821_n
Навчальна програма розвитку спроможності громадських об’єднань Чернігівської області

ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» запрошує нещодавно створені громадські об’єднання та ініціативи Чернігівської області до участі у навчальній програмі з організаційного розвитку.

Програма має на меті підвищити спроможність 10-ти громадських об’єднань та ініціатив з територіальних громад Чернігівської області забезпечувати власний організаційний розвиток та розбудовувати внутрішні процедури і політики відповідно до міжнародних практик з метою подальшого виходу на нові рівні роботи та розбудови власної діяльності.

Навчальна програма складається із наступних тематичних напрямків (перелік напрямів та навчальних компонентів може бути доповненим залежно від потреб цільової групи):

  • Управління громадським об’єднанням (організація роботи об’єднання; фінансовий менеджмент та ведення бухгалтерського обліку; проектний менеджмент та адміністрування проектів).
  • Розбудова зовнішніх зв’язків громадського об’єднання (робота з міжнародними партнерами та донорами; пошук ресурсів для організації: фандрайзинг, краудфандінг, інше; ефективна комунікація у громадському секторі та PR; робота зі стейкхолдерами, цільовими групами та бенефіціарами у різних секторах).
  • Посилення інституційної спроможності громадського об’єднання (види та необхідність внутрішніх політик в організації; членство у мережах та участь у мережевих проектах; цифрові інструменти для роботи у громадському секторі; пошук ресурсів на інституційну підтримку).

Навчання передбачатиме наступні формати роботи, яку буде проведено протягом липня – вересня 2023 року:

  • 6 офлайн тренінгів (тривалість одного тренінгу – 3 дні)
  • 6 онлайн майстер-класів (проводитимуться у проміжках між тренінгами)
  • 30 консультацій (в середньому по 3 консультації на організацію/ініціативу) з практичних питань поточної діяльності та інституційного розвитку громадських об’єднань.

Всі заходи навчальної програми проводитимуться на базі Хабу спроможності громадських організацій «ОГІРОК» (вул. Яворського, 3, м. Ніжин, Чернігівська область, 16601).

Базові критерії для допуску громадських об’єднань / ініціатив до участі у відборі у навчальній програмі з організаційного розвитку:

1) Для зареєстрованих громадських об’єднань (громадських організацій та громадських спілок):

- організація має бути зареєстрована у статусі громадського об’єднання (громадська організація чи громадська спілка);

- організація має бути зареєстрована та здійснювати свою основну діяльність на території громад Чернігівської області, крім міста Чернігова;

- організація заповнила всі пункти анкети для участі у відборі до навчальної програми.

2) Для громадських ініціатив:

- ініціатива має здійснювати свою основну діяльність на території громад Чернігівської області, крім міста Чернігова;

- ініціатива має наміри створити юридичну особу у формі громадського об’єднання (громадська організацій чи громадська спілка) протягом першого місяця реалізації навчальної програми (для підтвердження намірів керівник ініціативи / майбутній керівник зареєстрованої організації має надати лист про відповідні наміри за власним підписом);

- громадська ініціатива заповнила всі пункти анкети для участі у відборі до навчальної програми.

Перевага у відборі надаватиметься організаціям / ініціативам, які здійснюють свою діяльність протягом періоду до 3 років.

Для участі у навчальній програмі з організаційного розвитку учасники мають заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/weD62PbYzVDEdjCD7  

Дед-лайн для заповнення анкети – 5 липня 2023 р. (до 23:59 за київським часом).

* У разі необхідності організатори навчальної програми з організаційного розвитку можуть запитати додаткову інформацію від заявників для прийняття остаточного рішення щодо відбору організацій / ініціатив. 

** Участь представників відібраних організацій / ініціатив у ВСІХ заходах навчальної програми є обов’язковою. 

Контактна інформація:

Максим Корявець (керівник проекту), +380635794655, [email protected]

Анжела Тимченко (координаторка Хабу спроможності громадських організацій «ОГІРОК»), +380977993735, [email protected] 

Навчальна програма з організаційного розвитку та діяльність Хабу спроможності громадських організацій «ОГІРОК» реалізується в рамках проєкту «Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України» за співфінансування Європейського Союзу (ЄС) та Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), який імплементовано Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Зміст цієї публікації щодо означеної діяльності, однак, належить виключно до відповідальності ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень». Думки, висновки або рекомендації належать авторам або укладачам публікації і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу, Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).


Останні публікації цього розділу:

Тренер/ка з розвитку лідерства та ефективної адвокації

Надання послуг перевезень

Пошук учасників на довгостроковий волонтерський проєкт в Італії

Конкурс на закупівлю посуду та кухонного приладдя для департаменту освіти адміністрації Індустріального району м. Харкова

Тендер на закупівлю технологічних контейнерів

Постачальник оренди автомобіля з водієм для виконання заходів