Надання консультаційних послуг з питань залучення ветеранів/ок

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
yhavrylkova

тендер-tender-1-10-300x225
Надання консультаційних послуг з питань залучення ветеранів/ок

Національний демократичний інститут (НДІ) просуває рівноправне залучення всіх груп українського суспільства до політичних та суспільних процесів, зокрема в умовах воєнного часу та післявоєнної відбудови.

Починаючи з 1992 року, НДІ підтримує демократичний розвиток в Україні через ініціативи з посилення роботи політичних партій та вдосконалення законодавства, спостереження за  виборами, розвиток громадянського суспільства, а також зусилля, спрямовані на розширення політичної участі жінок, адвокацію й залучення ЛГБТК+ спільнот та сприяння включення малопредставлених і вразливих груп до суспільних і політичних процесів. Завдяки цим зусиллям  жінки, ЛГБТК+ та інші малопредставлені групи збільшують своє політичне представництво та спроможність проактивно сприяти демократичному розвитку України. Однак повномасштабне вторгнення росії поставило під загрозу ці демократичні здобутки, загострюючи наявні та створюючи нові проблеми для інклюзивної участі.

Згідно з  місією та цінностями НДІ, зокрема в умовах повномасштабної війни росії проти України, існує потреба в інтеграції в суспільно-політичне життя великих груп малопредставлених та вразливих спільнот. До таких груп належать, зокрема, ветерани/-ки, люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи (ВПО), жінки, молодь, українці, які тимчасово проживають за кордоном, ЛГБТК+ спільноти та люди, які зазнають множинної вразливості.

Загальна мета Програми сприяння рівності – розширення участі малопредставлених та вразливих груп, зокрема людей з інвалідністю, ветеранів/-ок та ЛГБТК+ спільнот, у політичному та громадському житті України. Для досягнення цієї мети НДІ працює у партнерстві з організаціями громадянського суспільства для посилення їхніх спроможностей, адвокаційної діяльності, інформаційно-просвітницької роботи та організаційного розвитку. Крім того, Програма слугує координаційним центром для впровадження інклюзивних підходів у міжсекторальних програмах НДІ, таких як підтримка політичних партій та залучення громадян.

Опис завдання 

НДІ опрацьовує кращі практики та методології для розробки комплексного інструментарію  самооцінювання політичних партій/рухів щодо залучення малопредставлених груп. Розроблений інструментарій слугуватиме механізмом оцінювання та інструментом для вдосконалення внутрішніх структур та інклюзивних політик партій, оскільки міститиме широкий перелік рекомендацій щодо залучення жінок, ЛГБТК+, ветеранів/-ок та осіб з інвалідністю на різних рівнях роботи політичних партій. 

За результатами самооцінювання, проведеного партіями, НДІ надаватиме технічну підтримку партіям для посилення їхньої інклюзивності. НДІ врахує зворотний звʼязок та висновки, отримані під час пілотного впровадження інструментарію, в його остаточній версії.

Для підтримки виконання цієї активності НДІ шукає кваліфікованого експерта/-ку з глибокими знаннями у сфері ветеранської політики (наявність тісних звʼязків у ветеранських спільнотах є бажаною, але не обовʼязковою) для надання консультативних послуг щодо поточного стану залучення та інтеграції ветеранів у громадське та політичне життя України.

Відібраний надавач/-ка консультаційних послуг складе аналітичний звіт про ветеранські організації, ветеранський рух та інших стейкхолдерів, які працюють з ветеранами/-ками, а також окреслить потреби, виклики, пріоритети та барʼєри у громадській та політичній участі ветеранів/-ок. Розроблений аналітичний звіт стане основою для подальшої роботи над розробкою методології самооцінювання для політичних партій/рухів щодо включення малопредставлених груп. Відібраний надавач/-ка консультаційних послуг долучиться до розробки методології, спрямованої на допомогу політичним партіям/рухам в оцінюванні поточного стану інклюзивності до ветеранів/-ок. Крім того, відібраний надавач/-ка консультаційних послуг підготує документ на основі результатів аналітичного звіту та оцінювання, який міститиме рекомендації щодо заходів для покращення включення ветеранів/-ок. Висновки та рекомендації, надані експертом/-кою, будуть інтегровані у комплексний інструментарій для самооцінювання політичних партій/рухів щодо включення малопредставлених груп.

ОБСЯГ РОБІТ І ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ:

Обраний надавач/-ка консультаційних послуг надасть наступні послуги:

  1. Підготовка аналітичного звіту про ключові українські організації, рухи, стейкхолдерів, державні установи, політичні партії, політичних діячів/-ок, громадських діячів/-ок та інших субʼєктів, що займаються питаннями ветеранів/-ок, із фокусом на досвіді та ролі цих субʼєктів у розвитку політичної активності та лідерства ветеранів/-ок, просуванні політичних пріоритетів, повʼязаних з ветеранами/-ками, та їхніх потреб.
    1. Визначення ключових викликів, потреб та можливостей для громадянської та політичної участі ветеранів/-ок. Точні методи збору інформації та формат аналітичного звіту будуть узгоджені з обраним експертом/-кою і можуть містити, але не обмежуватися аналізом політик, дослідженнями та/або інтервʼю зі стейкхолдерами, що займаються питаннями ветеранів/-ок. Інші можливі продукти, створені в рамках співпраці, можуть включати:
      1. Будь-яку відповідну документацію з інформованої згоди, необхідної для залучення зовнішніх учасників/стейкхолдерів до процесу збору інформації для аналітичного звіту та оцінювання.
      2. Документацію про конфіденційність даних, що окреслюватиме, яким чином будь-які персональні дані будуть безпечно оброблятися, зберігатися та анонімізуватися.
      3. Інструменти оцінювання та аналітичного звітування, зокрема анкети, гайди для проведення інтервʼю, інструменти для опитувань, засоби збору та аналізу даних тощо. 
      4. Будь-які необроблені та оброблені дані, зібрані для виконання завдань (наприклад, нотатки, записи інтервʼю тощо).
  2. Участь у створенні методології (інструментарію) для оцінювання політичних партій/рухів щодо включення малопредставлених груп (в частині включення ветеранів/-ок). 
    1. У співпраці з НДІ, розробка окремих компонентів методології (інструментарію). 
    2. Розробка рекомендацій щодо вдосконалення внутрішніх структур та політик політичних партій, а також впровадження кращих практик, які б сприяли залученню ветеранів/-ок до партійних структур.
    3. Визначення нових програмних можливостей, повʼязаних з політичною участю ветеранів/-ок, та надання на їх основі рекомендацій щодо нових напрямків роботи для НДІ.
    4. Розробка рекомендацій щодо кращих практик, які допоможуть у роботі організацій громадянського суспільства та покращать доступ ветеранів/-ок до участі у громадському житті та загалом сприятимуть залученню ветеранів/-ок.
  3. У разі необхідності, надання консультацій, тренінгів та іншої цільової допомоги політичним партіям/рухам.
  4. У разі необхідності, участь у підготовці заключного звіту, що підсумовуватиме результати пілотної роботи, включаючи отримані висновки і рекомендовані корективи для методології (інструментарію) та її застосування.

НДІ перевірятиме та затверджуватиме всі компоненти та результати, включені до запропонованого обсягу робіт.

 

Очікувані строки

 

Етапи реалізації

Попередній термін

  1. Підготовчі роботи

Жовтень – листопад 2024

  1. Дослідження та розробка аналітичного звіту

Листопад – грудень 2024

  1. Створення методології (інструментарію) для самооцінювання політичних партій/рухів 

Грудень – лютий 2025

  1. Консультації під час пілотного впровадження методології (інструментарію) самооцінювання політичних партій/рухів; інша затребувана допомога

Лютий – травень 2025

  1. Підготовка заключного звіту, що підсумовує результати пілотної роботи

Червень – липень 2025

 

Вимоги до пропозицій та необхідна кваліфікація

Пропозиції мають бути подані українською мовою та містити:

  • Резюме та супровідний лист із зазначенням кваліфікації кандидата/-тки, досвіду роботи, а також приклади попередніх відповідних робіт/проєктів.
  • Технічна пропозиція в межах вищезазначеного обсягу робіт, що містить план реалізації та кошторис витрат. 
  • Контактні дані (мобільний телефон та електронна пошта) щонайменше двох (2) осіб, які можуть підтвердити попередній досвід; рекомендаційні листи не є обовʼязковими, але заохочуються.
  • Реєстраційні документи ФОП.

Постачальники мають змогу (але не зобов’язані) надати будь-які документи, що демонструють їхню відданість принципам інклюзивності, рівноправності та соціальної відповідальності, а також наявний досвід роботи з політичними партіями чи рухами.

 

НДІ оцінюватиме пропозиції на основі кваліфікацій та досвіду/репутації експерта/-ки, вартості послуг та співвідношення ціни та якості. 

 

КОНТАКТНІ ДАНІ ТА ТЕРМІНИ ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ

 

Пропозиції надсилати до 23 жовтня 2024 року на адресу [email protected], зазначивши в темі листа «RFP for Expert on Veteran Inclusion».

Угода почне діяти з жовтня 2024 року.

НДІ залишає за собою право зв’язуватися з заявниками/-цями для отримання додаткової інформації та уточнень щодо поданих пропозицій після кінцевого терміну подання пропозицій.

 

НДІ залишає за собою право відхилити будь-яку пропозицію. НДІ залишає за собою право розглядати пропозиції на предмет внесення змін у будь-який час до укладення угоди. НДІ не несе відповідальності за будь-які витрати, повʼязані з підготовкою, передачею або презентацією матеріалів, поданих у відповідь на запит. НДІ не надає жодних гарантій щодо точності будь-якої інформації і не несе відповідальності за будь-яку довіру до інформації або її використання, а також за будь-які претензії, що можуть виникнути на її підставі. Очікується, що тендерні пропозиції будуть дійсними протягом шести місяців з дати публікації даного запиту.

 

Учасники/-ці конкурсу повинні розкрити інформацію про будь-які відомі минулі, теперішні або майбутні відносини з будь-якими сторонами, пов’язаними з НДІ. Наприклад, учасники конкурсу повинні повідомити, чи є член їхнього правління членом правління НДІ в даний час або в минулому, або чи є вони пов’язаними (наприклад, членом правління, теперішнім/колишнім працівником або членом сім’ї, волонтером тощо) з організацією громадянського суспільства, яка є теперішнім, минулим або запланованим одержувачем фінансування від НДІ. Учасник конкурсу також підтверджує, що запропоновані ціни були отримані незалежно і без мети обмеження конкуренції з іншими учасниками, включаючи, але не обмежуючись, дочірніми компаніями, і що ціни не були і не будуть свідомо розкриті будь-якому іншому учаснику, крім випадків, передбачених законодавством. Недотримання цих вимог може призвести до того, що НДІ буде змушений переглянути вибір потенційної пропозиції.

 

 

Національний Демократичний Інститут (НДІ) є неприбутковою, неурядовою організацією, яка працює над зміцненням демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства та сприяння відкритості та прозорості урядування. НДІ підтримує місцеві зусилля з демократизації в Україні з 1992 року. Додаткова інформація про НДІ за посиланням: www.ndi.org.

 

Запропоновані заходи впроваджуються в межах програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» через Консорціум з виборів та зміцнення політичного процесу (CEPPS) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Обраний постачальник не має мати жодних звʼязків з українськими політичними партіями чи рухами для забезпечення доброчесності, прозорості та неупередженості.

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг з організації заходів

Конкурс на пошук підрядника будівельних (ремонтних) робот в м. Ірпінь, пришкільне приміщення

Тендер на закупівлю Послуг встановлення та імплементації ліцензій та технічної підтримки для CRM системи на 2025 рік

Запит цінової пропозиції на постачання обладнання

Тендер на закупівлю послуг на поточний ремонт частини підвалу ЗП (ПТ)О «Вище професійне училище №21 м. Миколаєва»

Послуги з поточного ремонту приміщення бібліотеки, Чернігівська область