Набір на участь у школі «Інженери порозуміння»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
peaceengineers

16999075_1701518083481558_5939077200621698344_n
Набір на участь у школі «Інженери порозуміння»

Школа “Інженери Порозуміння”- це навчальна програма для здобуття знань і навичок у сфері мирного врегулювання конфліктів та побудови миру.

Особливістю проекту є інтенсивна 1-річна тренінгова програма із залученням міжнародних фахівців, що поєднує теорію з практикою. Очікується, що випускники школи стануть носіями цих навичок і застосовуватимуть їх у своїх спільнотах з метою зменшення поляризації та протистояння у різних сферах і на різних рівнях українського суспільства.

“Багато людей в Україні втратило надію на мир і на здорові процеси розвитку країни. Для порятунку ситуації, країні потрібно ще більше відданих фахівців з потужними знаннями і навичками у сфері побудови миру, які зможуть повести за собою, вказуючи шлях до примирення і розвитку. Ми називаємо таких людей — Інженери Порозуміння”, – Олена Ганцяк, співорганізатор проекту і керівник Українського центру Ненасильницького спілкування і примирення “Простір Гідності”.

Навчання в межах школи “Інженери Порозуміння” відбуватиметься у Києві впродовж одного календарного року і передбачатиме спільне перебування в інтегрованій громаді учасників та тренерів з виїздами на практику.

Участь у навчальній програмі передбачає конкурсний відбір і є безоплатною. Перевага надаватиметься кандидатам з Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Харківської, Запорізької та Одеської областей.

Детальніше дізнатися про умови участі та заповнити анкету на участь можна на сайті https://peaceengineers.com/.

Анкети приймаються до 20.03.17 (23:00)

Організатори Школи — Український центр Ненасильницького спілкування і примирення “Простір Гідності” та нідерландська миротворча організація PAX. Проект реалізується в рамках програми “Культура діалогу і конструктивної взаємодії в Україні”, яка фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt) і триватиме до кінця грудня 2018 р. Програмою передбачається фінансування організації навчання п’яти груп учасників: 3-х груп з повною зайнятістю і 2-х груп з частковою.

За додатковою інформацією звертайтеся на пошту [email protected] або за телефоном +380502818047

Детальніше про проект:

Під словосполученням «Інженерія Порозуміння» ми розуміємо широкий набір методологій, які націлені на відновлення, розбудову і збереження миру у громаді. Для цього Інженерам Порозуміння потрібно володіти знаннями та навичками як на мікро-, так  і на макрорівнях.  На макрорівні Інженери Порозуміння працюють з психо-емоційним відновленням осіб, які перебувають у кризовому стані через пережите насильство чи конфлікт, готують їх до процесу примирення і відновлення внутрішнього миру для благополучного продовження життя. На макрорівні Інженери Порозуміння вивчають та аналізують причини й рушійні сили конфліктів, планують і здійснюють стратегічну й тактичну інтервенцію (втручання), яка, за умов успіху, сприятиме налагодженню співпраці, зменшенню рівня насильства і заподіяної конфліктом шкоди.

Довідка про організаторів з українського боку:

ГО «Український центр Ненасильницького спілкування і примирення “Простір Гідності”» діє в Україні з метою сприяння розвитку суспільної культури діалогу через поширення методик та навичок запобігання і врегулювання насильницьких конфліктів різних ступенів на різних рівнях суспільства, а також налагодження діалогів між конфліктуючими сторонами для відновлення взаєморозуміння і заснування передумов для спільного розвитку.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю портативних акумуляторів (повербанків)

Конкурс на закупівлю рюкзаків

Запрошення до участі у тендері на транспортно-логістичні послуги для пасажирських перевезень проектної команди (UHF-7)

Тендер на послуги із закупівлі додаткових матеріалів для боксів, призначених для психосоціальної роботи з дітьми

Тендер на надання послуг з охорони території та офісу

Запит цінової пропозиції: надання послуг з розробки цільових повідомлень, створення сценаріїв