Набір на ФРІ-табір “Мольфар” про командну роботу

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ptashka

Афіша ФРІ-табору "Мольфар"
Набір на ФРІ-табір “Мольфар” про командну роботу

Протягом 1-6 серпня на Івано-Франківщині відбуватиметься ФРІ-табір «Мольфар». Його організовує команда Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив». Тематика табору обертається довкола давньої карпатської легенди про Мольфара та п’ять друзів-парубків, які закохалися в красиву Мавку. 

Учасники та учасниці мають змогу стати частинкою однієї з 5-ти команд. Через ігри та симуляції відчути себе справжніми чарівниками та чарівницями і поборотися за кубок команди-переможця. Кожного дня на них чекатимуть різні випробування і навчання. Досвідчені спікери та спікерки передадуть свої знання роботи в команді, щоб потім разом відбудувати нашу країну.

Програма табору допоможе:

  • розкрити свою індивідуальність і розвинути лідерські навички;
  • навчитися запобігати конфліктам та вирішувати їх;
  • легше знаходити спільну мову;
  • знайти нові знайомства.

Організатори попереджають: щоб потрапити на проєкт, потрібно пройти відбір. Варто звернути особливу увагу на пункт «мотивація» у реєстраційній формі. Заповнивши реєстраційну анкету, чекайте листа від організаторів.

Для участі в події передбачений організаційний внесок сумою 800 грн, який покриває витрати на програму, харчування та облаштування таборового містечка. Вік учасників – від вісімнадцяти років. 

ФРІ-табір традиційно відбуватиметься просто неба у наметах. Проєкт створено у 2005 році. З того часу було втілено близько 100 таборів! Через пандемію коронавірусу в 2020-2021 роках таборовий сезон був скасований. 

Посилання на реєстрацію: тут. 

Приймаємо анкети до 10 липня! 

Соціальні мережі:

Інстаграм
Фейсбук


Останні публікації цього розділу:

Тендер на постачання інформаційно-технологічного обладнання для Державної служби з надзвичайних ситуацій України_ІТТ № PFRU-PROJ-020

Тендер на постачання будівельних матеріалів та обладнання для Державної служби з надзвичайних ситуацій України_ITT # PFRU-PROJ-020

Тендер на послуги перекладу

Реєстрація на локальні воркшопи і програму підтримки волонтерів ДОЗРІЛІ

Тендер із закупівлі транспортних послуг на території Черкаської, Львівської та Волинської областей

Міжнародний Республіканський Інститут (МРІ) має намір укласти контракт з транспортною компанією