Тренінгова програма для екскомбатантів АТО/ООС “Моя історія – моя сила: сторетворення як засіб психологічного відновлення”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


257159092_4360150614034725_9144874005037394819_n
Тренінгова програма для екскомбатантів АТО/ООС “Моя історія – моя сила: сторетворення як засіб психологічного відновлення”

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) проведе серію тренінгів «Моя історія – моя сила: сторетворення як засіб психологічного відновлення» для екскомбатантів АТО/ООС.

Учасники тренінгів отримають унікальну можливість попрацювати з психологинею та експерткою з кінематографу Ольгою Онишко та опанувати унікальну методику сторетворення (сторітелінгу), відзнявши власні відеоісторії під її керівництвом. Авторська методика, якій навчатиме тренерка, допоможе екскомбатантам не тільки опанувати базові навички зі створення якісних відеоматеріалів, а й розповісти власну історію, поступово звільняючися від психологічного напруження.

Перший етап тренінгів відбудеться офлайн у трьох містах:

  • 22–23 листопада у м. Бердянськ, Запорізька область;
  • 24–25 листопада у м. Дніпро, Дніпропетровська область;
  • 26–27 листопада у м. Бахмут, Донецька область.

Другий етап – триватиме три дні та відбудеться онлайн. Про другий етап учасники дізнаються докладніше під час офлайн-навчання.

Умови участі:

  • бути екскомбатантом/-ою АТО/ООС із Дніпропетровської, Запорізької або Донецької областей;
  • бути готовим/-ою поділитися особистою історією у відео;
  • дати згоду на публікацію та поширення фото- та відеоматеріалів, створених під час тренінгу;
  • мати сертифікат про повну вакцинацію проти COVID-19 або негативний ПЛР-тест.

Для участі в тренінгах потрібно заповнити форму за посиланням до 19 листопада, 11:00.

Заповнення форми не гарантує участі в тренінгах. Інформація, надана у формі, буде перевірятися організаційним комітетом. Після перевірки відібраним учасникам зателефонують для погодження деталей та надішлють офіційне запрошення.

Контакт для запитів щодо участі: [email protected].

Про тренерку

Ольга Онишко – психологиня та експертка з кіноматографу та сторітелінгу з Вашингтону, засновниця студії OliaFilm, досвідчена мультикультурна мультимедійна продюсерка, режисерка, відзначена Конгресом США, операторка і редакторка, має досвід роботи у телевізійній журналістиці (зокрема в «Голос Америки у Вашингтоні»).

Пані Ольга також є співавторкою інформаційних кампаній із медіаграмотності, зокрема для “Stop Fake”, вона також працювала над відомими документальними фільмами «Три історії Галичини», «Жінки Майдану» та інші.

Тренінги організовано ПРООН у партнерстві з ГО «Девелопмент фаундейшн» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та уряду Королівства Нідерландів.

Для запитів ЗМІ

Влада Соловйова, спеціалістка з комунікацій, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, [email protected] або +380 95 529 4240

Для довідки

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на отримання цільової благодійної допомоги (міні-грантів) «Підтримка ініціатив спільнот в Україні / Survivor and community-led crisis response (SCLR) in Ukraine»

Проєктний менеджер/-ка з провадження курикулуму старшої профільної школи до savED

Запит на надання цінових пропозицій на постачання професійного обладнання для харчової промисловості

Закупівля програмного забезпечення комп’ютерної діагностики для інтерпретації рентгенівських знімків грудної клітки

Тендер на закупівлю офісних контейнерів

Східний Варіант оголошує набір на Школу журналістики рішень для медійників з прифронтових територій