Конкурсу на одержання субгранту «Інформаційний агрегатор «Пестициди під контролем»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Chem
Конкурсу на одержання субгранту «Інформаційний агрегатор «Пестициди під контролем»

«Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)» розглядає можливість надання субгранту (RFA/ЗПЗ) № 2українським недержавним організаціям, громадським організаціям, бізнес-асоціаціям, які продемонструють своє лідерство та здатність впроваджувати сучасні інформаційні технології для допомоги мікро-, малим та середнім сільськогосподарським підприємствам (ММСП) покращити якість управлінських рішень щодо безпечного та дозволенного використання пестицидів та агрохімікатів у їх діяльності.

На сьогодні існує достатньо багато відкритих джерел, реєстрів, баз даних з інформацією щодо використання агрохімікатів та пестицидів. Проте ці дані є розрізнені, часто не систематизовані, що ускладнює ММСП доступ та використання такої інформації. В Україні не існує інформаційного ресурсу, на якому на регулярній основі агропродовольчі ММСП можуть отримати повну, вичерпну та перевірену інформацію щодо безпечного та дозволенного використання пестицидів та агрохімікатів. Ця інформація включає зведені дані щодо зареєстрованих в Україні засобів захисту рослин (ЗЗР),  інформацію про дозволений максимальний рівень залишків пестицидів у США, ЄС, Великобританії та/чи інших експортних ринках, важливих для українських виробників овочів, фруктів та ягід.

МЕТА ЗАПИТУ:

Програма АГРО  має намір підтримати онлайн-рішення- «Інформаційного агрегатора «Пестициди під контролем» на базі вже наявного інформаційного онлайн-ресурсу, яким управляє обраний заявник. Метою субгранту й інформаційного агрегатора є збір, систематизація та поширення інформації серед ММСП, а також підвищення рівня знань та поінформованості щодо безпечного та дозволенного використання пестицидів та агрохімікатів у секторі овочів, фруктів та ягід. Заявки повинні містити запропонований підхід до створення інформаційного агрегатора на базі наявного онлайн-ресурсу заявника, перелік інформаційних послуг, що пропонуються ММСП в рамках субгранту, детальний план реалізації проекту  та модель довготривалої взаємодії (надання інформаційних та інших послуг) з агропродовольчими ММСП в майбутньому.

Програма AГРО заохочує заявки від організацій, які відповідають вищезазначеним критеріям прийнятності та демонструють наступне:

  1. Заявниками можуть бути неурядові організації, громадські організації та бізнес-асоціації. Заявники повинні бути офіційно зареєстровані в Україні, засновані, створені та визнані відповідними органами влади України, дотримуються законодавства України та всім вимогам цивільного права та Податкового кодексу України.
  2. Заявники повинні мати принаймні 1 рік досвіду у проведенні відповідної діяльності зі створення, наповнення та розповсюдження інформації для агропродовольчих ММСП у секторі овочів, фруктів та ягід.
  3. Заявники повинні мати принаймні персонал на такі посади:
  • Координатор проекту (ключовий персонал), вища освіта у сфері управління, щонайменше 3 роки практичного досвіду в організації надання консультативних та інформаційних послуг, відмінні навички спілкування та письма, вільне володіння українською мовою.
  • 2-3 експерти/консультанти (ключовий персонал), які мають вищу освіту, щонайменше 2 роки практичного досвіду в агрономії та/або в компаніях, пов’язаних з виробництвом, торгівлею або використанням засобів захисту рослин в сільськогосподарській галузі, вільне володіння українською мовою.
  1. Заявники повинні мати існуючий інформаційний онлайн ресурс в аграрному секторі, який може надавати інформацію та інші сервіси щодо використання засобів захисту рослин, пестицидів або агрохімікатів.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Проект АГРО проведе передзаявочний онлайн семінар 17 березня 2021 р. з 10.00 до 12.00 години за київським часом. Зацікавлені заявники, які відповідають наведеним у Розділі III ЗПЗ № 27 критеріям прийнятності та бажають взяти участь у цьому семінарі, повинні підтвердити свою участь, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону до 16 березня 2021 р. на адресу [email protected] з посиланням у темі листа на RFA № 27.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному форматі на нижчезазначену адресу електронної пошти з посиланням на RFA №27. Заявки повинні бути подані не пізніше 18:00 за місцевим часом 02 квітня 2021 р. на адресу: [email protected].

Усі питання щодо ЗПЗ №27 просимо надсилати на ім’я менеджера відділу субгрантів і контрактів Аліну Пікінер, на електронну адресу: [email protected] з посиланням на RFA № 27 у темі листа.

Повний опис технічного завдання та інструкцій щодо підготовки та подання заявок наведені у Запиті на подання заявок на одержання субгранту (RFA/ЗПЗ) №27 за посиланням

Завантажити додатки за посиланням.


Останні публікації цього розділу:

Тендер: пошук експерта/ки з кліматичної політики

Тендер на закупівлю продуктових сертифікатів

Закупівля паливно-мастильних матеріалів

Тендер на надання послуг з фасилітації стратегічних сесій

Тендер на закупівлю товарів для дитячих наборів (Канцтовари та товари для творчості, Індивідуальні товари для дітей, Техніка)

Запит на отримання цінової пропозиції на причепи для транспортування чотирьох собак