Конкурс субгрантів для неурядових організацій

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
iaa.ukraine

Субгрант_3
Конкурс субгрантів для неурядових організацій

ГО “Інститут аналітики та адвокації” у співпраці з ГО ”Технології Прогресу” оголошує прийом заявок на участь у конкурсі субгрантів для неурядових організацій у рамках проєкту “Accountability and Capacity-building for Customs Oversight and Reform Development” (ACCORD) за фінансової підтримки Європейського Союзу.  

Мета проєкту: підвищення прозорості, підзвітності та ефективності митних органів України та модернізації митного управління відповідно до стандартів і вимог ЄС.

Більше інформації про проєкт – за посиланням.

Також у рамках проєкту триває реєстрація на онлайн курс із посилення спроможності та підвищення обізнаності у сфері моніторингу діяльності Держмитслужби.

Про конкурс субгрантів

Тематичні пріоритети для участі у конкурсі:

1) Моніторинг операційної діяльності та ключових показників Державної Митної Служби;

2) Аналіз законодавства та інституціональних реформ на шляху наближення української митниці до стандартів ЄС;

3) Впровадження публічних аналітичних інструментів для об’єктивної оцінки ефективності митних органів та діяльності митної служби загалом;

4) Підвищення обізнаності та компетенцій неурядового сектору у роботі митниці;

5) Посилення діалогу та співпраці між урядом, громадськістю та бізнесом для ефективного реформування митниці та приведення її операційної діяльності.

Ці напрямки є пріоритетними, але невичерпними, тому під час подання заявки радимо звернути на них увагу та орієнтуватися при виборі напрямку діяльності вашого проєкту.

Розмір субгрантів: у межах конкурсу планується надати 4 гранти розміром до EUR 56 500 кожен (річний бюджет проєкту не повинен перевищувати 22 600 EUR). 

Заявники мають подавати бюджет проєктної пропозиції в EUR.

Субгранти надаються з метою: підвищення спроможності ОГС використовувати відкриті дані, здійснювати моніторинг, аналізувати та складати відповідні звіти з подальшим просуванням і розповсюдженням ключових результатів, а також інструментів, створених проєктом.

Період реалізації субгрантів: 01 червня 2024 –  30 листопада 2026 року. 

Субгрантові контракти будуть підписані з кожною організацією на 2,5 роки (30 місяців), але за умови проходження моніторингу діяльності та перевірки на відповідність показникам з періодичністю, що буде визначено субгрантовою угодою.

Цілі 

  • Розвиток потенціалу та залучення неурядового сектору до процесів реформування митниці.
  • Посилення впливу на ефективність та раціональність рішень у процесі реформування митної справи через залучення аналітичних центрів до оцінки поточної ситуації та потенційних змін.
  • Посилення уваги широких верств населення до питань, пов’язаних з процесом реформування митниці та впливом цього процесу на майбутній розвиток держави.

Географія. ОГС, які подають заявку на субгрант, можуть бути з будь-якого регіону, але перевага для майбутніх моніторингових та адвокаційних кампаній надаватиметься регіонам з найактивнішими/більш навантаженими митними пунктами пропуску.

Важливо! У рамках цього конкурсу не надаватимуться субгранти комерційним організаціям, політичним партіям, урядовим інституціям та фізичним особам. 

Критерії відповідності для розгляду грантових пропозицій учасників конкурсу:

  • Офіційно зареєстрована в Україні неурядова (громадська, благодійна) організація, що має отриманий у встановленому законодавством порядку статус неприбутковості (код неприбутковості 0032);
  • Належним чином заповнена грантова пропозиція відповідно до аплікаційної та бюджетної форм (додаються нижче), що подана в строк та у порядку, визначеному цим оголошенням (відповідність кваліфікаційним критеріям);
  • Місцеві ГО/ОГС повинні мати команду щонайменше з 3 членів, яка відповідає вимогам, визначеним умовами субгранту;
  • Досвід у необхідній галузі та наявність внутрішнього контролю для управління коштами субгрантів, зокрема фінансового менеджера та банківського рахунку.

Щоб вибрати найбільш відповідний та ефективний субгрант, комісія оцінить всі отримані пропозиції відповідно до принципів недискримінації, прозорості та справедливості. Отримані пропозиції на субгранти можуть підлягати додатковому погодженню з представниками Європейського Союзу. Результати відбору будуть опубліковані командою проєкту та повідомлені переможцям особисто. 

Під час оцінки заявок, конкурсна комісія вивчить загальні переваги та доцільність, а також відповідність критеріям, зазначеним нижче. Усі заявки оцінюватимуть за критеріями відповідності вимогам конкурсу, інституційною спроможністю, методологією та діяльністю за проєктом, сталістю результатів та фінансовою ефективністю.

Порядок подачі

Проєктні пропозиції разом з додатками мають бути подані в електронному вигляді на адресу [email protected] не пізніше 28 квітня 2024. У темі листа має бути зазначено: “Заявка “назва вашої організації” на конкурс ACCORD”.

Кінцевий термін для подачі заявок — 28 квітня 2024 року 20.00 за київським часом. Проєктна пропозиція заповнюється і подається українською мовою.

У разі виникнення питань в рамках цього оголошення, просимо звертатися за електронною адресою [email protected] або [email protected].  

Додатки


Останні публікації цього розділу:

Тендерна пропозиція щодо постачання шин та інших автотоварів

Тендерна пропозиція щодо постачання товарів для забезпечення фізичної безпеки співробітників і надавачів послуг

Тендерна пропозиція на надання послуг друку інформаційних бюлетенів

Тендерна пропозиція щодо надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень, евакуації населення

Навчальна програма DreamStart для осіб з інвалідністю

Конкурс на закупівлю портативних акумуляторів (повербанків)