Конкурс на закупівлю реагентів для секвенування зразків стічних вод

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Володимир

PATH_Logo_Color
Конкурс на закупівлю реагентів для секвенування зразків стічних вод

РАТН, Організатор Тендеру, впроваджує в Україні Проект «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» («Support TB Control Efforts in Ukraine»)  за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою зниження тягаря ТБ в Україні шляхом профілактики, раннього виявлення захворювання і належного лікування хворих на ТБ, ЛС-ТБ і ко-інфекції ТБ/ВІЛ.

В рамках Проекту передбачається закупівля реагентів для секвенування зразків стічних вод за безготівковим розрахунком.

РАТН оголошує конкурс на відбір компанії, яка постачатиме реагенти для секвенування зразків стічних вод за безготівковим розрахунком, вказану у Технічному завданні, і цим запрошує Вас надати цінові пропозиції. Докладніший опис приводиться в Технічному завданні, що додається.

За результатами тендеру буде відібрано компанію, яка отримає право на укладення договору на постачання реагентів для секвенування зразків стічних вод.

До розгляду будуть прийматися лише ті пропозиції, які відповідатимуть усім вимогам, вказаним в тендерній документації. Ціни мають бути зазначені в доларах США, оплату буде здійснено у гривні по курсу НБУ на дату сплати.

Кінцевий термін подання документів – 10 квітня 2023 року, 14:00 за місцевим часом.

Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються. 

Кандидата-переможця конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 14 квітня 2023 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 5 (п’яти) робочих днів після офіційного затвердження конкурсною комісією.

Оголошення

Технічне завдання

Бажаємо Вам успіху!

Олена Іванова

[email protected]

+38050 982 82 12


Останні публікації цього розділу:

УКФ приймає заявки на програму «Культурна спадщина»

Запрошення до участі у тендері на укладення договору на закупівлю палива для реалізації проектів

Реєстрація на триденний навчально-практичний курс «Економіка через культуру»

Проведення дослідження факторів, які допомагають громадам створювати більш здорове середовище

Гранти з відновлення закладів охорони здоров’я в рамках відкритої грантової програми №1 від Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я»

Запрошення до участі у процесі закупівлі: № ITB 2023-266 постачання товарів для забезпечення потреб гуманітарних центрів