Конкурс малих грантів від Посольства Норвегії
ЗАВЕРШЕНО
Посольство Норвегії в Києві оголошує прийом проектних пропозицій на отримання малих грантів для України у 2019 році.
Загальний бюджет програми в Україні цього року складає 4 мільйони норвезьких крон.
Посольство надаватиме перевагу проектним пропозиціям такого тематичного спрямування:
1. Демократія, права людини і толерантність, з особливою увагою до проблем вразливих груп населення.
2. Просування незалежних та інноваційних ЗМІ.
3. Зміцнення демократичної культури та прозорості, зокрема під час виборчих кампаній.
4. Інноваційні енергетичні проекти зі значною екологічною складовою.
Заявники, що працюють у цих сферах, можуть отримати право на підтримку після розгляду конкретних проектних пропозицій.
Проектні пропозиції будуть оцінюватися з огляду на релевантність проекту та його тематичне спрямування, у відповідності до вищезгаданих напрямків та наданої документації.
Проекти, що реалізуються у співпраці з норвезькими чи міжнародними НУО або міжнародними організаціями, також можуть бути розглянуті. У будь-якому разі, співпраця з іншими донорами, національними або міжнародними організаціями, а також можливі запити на взаємодію із підтримкою норвезької сторони повинні бути чітко зазначені в заявці
Період реалізації проекту, здебільшого, повинен обмежуватися 12 місяцями, однак у заявці варто окреслити плани з підтримки подальшої стабільної діяльності.
Зазвичай, обсяг грантової підтримки однієї заявки складає від 500 тисяч до 1 мільйона норвезьких крон. Розглядатимуться також менші за обсягами фінансування програми.
Заявка повинна складатися із чіткої матриці оцінки результатів (Results Framework), де будуть вказані наслідки та підсумки, які окреслюватимуть очікуваний вплив. Окрім цього, слід додати матрицю ризиків, що охоплює можливі внутрішні та зовнішні ризики із зазначенням їх ймовірності та сили впливу, а також заходів із пом’якшення. Також важливо уточнити ризики та можливі негативні впливи, враховуючи фундаментальні проблеми, зазначені у пункті 7.1. форми заявки (забезпечення прав людини, прав жінок та гендерної рівності, збереження довкілля та клімату, боротьбу з корупцією). Підсилити заявку може пояснення, що базується на знаннях, досвіді або дослідженнях («Теорія змін») щодо того, яким чином і чому очікується, що запланована діяльність матиме бажані результати.
Форми заявки (S02), оцінки результатів та бюджету проекту можна знайти за посиланням.
Файл із розрахунком бюджету має містити інформацію про відсоток залучення в проекті кожного співробітника, а також чітке відображення будь-якого доступного додаткового фінансування з інших проектів та лінії бюджетних обмежень.
Учасники повинні надіслати заповнену форму заявки з усіма необхідними вкладеннями на електронну адресу ProjectKyiv@mfa.no.
Телефонні консультації не надаватимуться з огляду на нестачу ресурсів. З будь-яких питань можна звернутись на адресу ProjectKyiv@mfa.no , відповіді будуть надсилатись починаючи з 01.04.2019 р.
Дедлайн подачі проектних пропозицій – 12 квітня 2019 року.
…………………………………..
Джерело
Переклад: Ірина Гузій