Конкурс малих грантів на проєкти з журналістських розслідувань – IWPR

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
IWPR

журналістика
Конкурс малих грантів на проєкти з журналістських розслідувань – IWPR

Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) оголошує конкурс на отримання грантів на журналістські розслідування. Конкурс є частиною більшого регіонального проєкту IWPR Amplify, Verify, Engage: Information for Democratization and Good Governance in Eurasia (AVE),  який сприяє демократичному зростанню, спільному управлінню та транскордонному співробітництву шляхом зміцнення громадянського суспільства та незалежних ЗМІ у країнах Центральної Азії, Східної Європи та Кавказу. Проєкт фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Норвегії.

Тема грантів – дезінформація та інші форми зловмисного втручання через інформаційний обман. Ми приймемо проєкти журналістів-розслідувачів щодо країн Південного Кавказу, Молдови та України. Мета  конкурсу — вивчити загрози, що походять від дезінформації та пропаганди в країнах Східного партнерства, особливо у світлі війни в Україні. Це включатиме виявлення суб’єктів дезінформації, розслідування схем фінансування цільових кампаній з дезінформації та вивчення впливу дезінформації як основної рушійної сили нестабільності в регіоні. Деякими потенційними областями для розслідування можуть бути дезінформація та пропаганда стосовно перспектив інтеграції країн Східного партнерства до ЄС у контексті війни в Україні, щодо потенційних загроз російського вторгнення в інші регіони/країни, а також міфи та реалії щодо безпекових загроз, що виникають у регіоні.

Ми рекомендуємо кандидатам використовувати у своїх матеріалах методи розвідки з відкритих джерел (OSINT) та навички мережного аналізу, де це можливо (включаючи початкову роботу з використанням таких навичок для формування основи заявки). Там, де це доречно, ми заохочуємо матеріали, які демонструють читачам деякі процеси, які використовуються при розслідуванні дезінформації, щоб сприяти більшій грамотності в цій галузі, і закликають читачів застосовувати прості процеси для кращої перевірки інформації в їхньому повсякденному житті.

Якщо ви зацікавлені, будь ласка, заповніть форму заявки (англійською) та надішліть її не пізніше 25 липня 2022 року (понеділок). Сума фінансування становить не менше ніж 1500 євро і не перевищує 4500 євро. Тривалість має бути не менше трьох місяців. IWPR залишає за собою право підтримати один або кілька проєктів. Проєкти, спрямовані на співфінансування у рамках тематики конкурсу, також мають право на участь. Вітаються спільні транскордонні проєкти.

Форма заявки (англ.) – Call for Applications – Small Grants for Investigative Reporting Projects.


Останні публікації цього розділу:

Обрання постачальника послуг оренди складського приміщення БО «Світло надії»

Тендер на закупівлю інвентарю, сантехніки для облаштування спеціалізованих служб підтримки

Конкурс для організацій, які планують впровадження або розвиток контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней

Тендер щодо проведення офлайн тренінгів на тему «Підвищення особистої ефективності та ефективності команди» та/ або «Ефективний тайм менеджмент та управління ресурсами»

FREE ZONE шукає постачальника продуктових наборів

FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів