Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні – 2020

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Anna Ostrikova

Кращі практки 2020Facebook
Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні – 2020

Поділіться своєю історією успіху!

Конкурс кращих практик молодіжної роботи в України започатковано у 2017 році Міністерством молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні з метою відзначення та популяризації молодіжної роботи. Проведення конкурсу – це можливість зацікавленим у молодіжній роботі фахівцям/чиням і волонтерам/кам знайти для себе приклади, методи і технології, які надихнуть їх на нові проекти та програми, допоможуть вибрати найбільш прийнятні концепції і підходи.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ:

1. обмін успішним досвідом між молодіжними організаціями та молодіжними працівниками/цями;
2. публічне визнання досягнень та заохочення до подальших напрацювань у напрямі підвищення стандартів якості молодіжної роботи в Україні;
3. сприяння суспільному та політичному визнанню молодіжної роботи в Україні.

ФОРМАТ КОНКУРСУ:

Організації та фахівці/чині, які працюють з молоддю у державному, громадському та приватному секторі подають заявки за встановленою формою. За підсумками конкурсу найкращі практики включаються до друкованого та електронного щорічного видання «Каталог кращих практик молодіжної роботи в Україні», а 10-ть переможців конкурсу отримують призи та відзнаки. Відбір найкращих практик здійснює експертна комісія, до складу якої входять представники партнерів конкурсу та незалежні експерти молодіжного середовища. Кількість поданих заявок від однієї організації/фахівця є необмеженою.

У 2017-му році на конкурс було подано 100 практик молодіжної роботи з різних куточків України від організацій з державного та громадського секторів. За підсумками, були відібрані 10 переможців, які отримали відзнаки та призи, а 64 практики увійшли до друкованого, а також електронного видання “Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні -2017″. 2018-го організатори отримали 173 заявки з усіх регіонів України, а 62 увійшли до “Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні – 2018″. У 2019 році надіслали 157 заявок на конкурс, а 60 увійшли до “Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні – 2019″
Ознайомитись з результатами попередніх конкурсів: https://cutt.ly/FucsRWp

КОНКУРС КРАЩИХ ПРАКТИК МОЛОДІЖНОЇ РОБОТИ В УКРАЇНІ-2020:

Прийом заявок триватиме до 23:59 1 вересня.

До участі у конкурсі у 2020 році запрошуються учасники та учасниці, які мають успішні практики в наступних сферах молодіжної політики:
• участь молоді в процесах демократизації (забезпечення відкритості, прозорості, підзвітності органів влади, просування порядку денного демократичних реформ на рівні громади);
• освіта та просвітницька діяльність з прав людини, захист прав людини, просування рівності та недискримінації в українському суспільстві;
• розвиток механізмів забезпечення участі молоді в житті громади;
• підтримка молодіжних проектів та ініціатив;
• розвиток молодіжних громадських організацій;
• волонтерство;
• змістовне дозвілля для молоді та молодіжне таборування;
• інклюзивний розвиток (включення вразливих груп молоді);
• сталий розвиток та екологія;
• інше.
Якщо у вас є успішний досвід молодіжної роботи, будь ласка, в загальних рисах викладіть інформацію за формою. Опис Вашої практики не обов’язково має бути написаний бездоганно. Ми можемо звернутися до вас з додатковими питаннями та готові допомогти вам оформити опис вашої практики у відповідності до найвищих комунікаційних стандартів. Ваші історії успіху можуть бути з місцевого, регіонального та національного рівня.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ:

• залучення молоді – якою мірою молодь як цільова аудиторія була залучена до розробки та впровадження практики;
• інклюзивність– в якій мірі практика враховує інтереси різних груп молоді;
• інноваційність– в якій мірі методи та підходи, використані для вирішення проблеми, були новими та креативними;
• вплив – якою мірою отримані результати є сталими та впливають на досягнення довгострокових цілей;
• можливість адаптації та поширення – якою мірою методика практики дозволяє використовувати її в різних місцях та контекстах;
• використористання цифрових технологій під час реалізації практики.

СПЕЦІАЛЬНА НОМІНАЦІЯ «НАЙКРАЩА ПРАКТИКА МОЛОДІЖНОЇ РОБОТИ У МАЛІЙ ГРОМАДІ – 2020»

Цього року організатори конкурсу започатковують спеціальну номінацію «Найкраща практика молодіжної роботи в Україні в малій громаді». Під малою громадою розуміється населений пункт з населенням менше 10 000 тисяч жителів. Переможець у цій номінації буде нагороджений спеціальною відзнакою та призом.

СПЕЦІАЛЬНИЙ ФОКУС КОНКУРСУ ЦИФРОВА МОЛОДІЖНА РОБОТА:

Цього року спеціальним тематичним фокусом конкурсу є цифрова молодіжна робота.

У сучасному суспільстві, цифрова грамотність є важливою частиною активного громадянства. Молодіжна робота повинна сприяти та розвивати відповідні навички у молодих людей. Цифрова молодіжна робота означає активне використання або звернення до цифрових засобів масової інформації та технологій у молодіжній роботі. Цифрові інструменти можуть бути включені до будь-якої ініціативи для молоді (відкрита молодіжна робота, інформування та консультації, робота молодіжних центрів та клубів та інше). Прикладами таких інструментів є використання соціальних медіа для поширення інформації, онлайн консультування, навчання з цифрової грамотності, використання онлайн ігор та мобільних додатків, забезпечення участі молоді через онлайн-інструменти тощо .

У процесі заповнення заявки конкурсантам буде запропоновано відповісти на запитання щодо використання цифрових інструментів під час реалізації практики.

Конкурс 2019-року засвідчив, що цифрові інструменти використовувалися практично в усіх практиках молодіжної роботи. Найуживаніші онлайн інструменти, якими користувалися молодіжні працівники і працівниці – соціальні медіа (Facebook, Instagram) та месенджери (Telegram), Google-форми, сайти організацій та презентації. Разом з тим, для консультування, інформування, отримання зворотного зв’язку, опитування, участь молоді в ухваленні рішень цифрові інструменти використовуються мало.

Чи змінилась ситуація у 2020 році? Як карантин та криза спричинена Covid-19 вплинули на використання цифрових інструментів у роботі з молоддю? Що пропонують молодіжній аудиторії у цифровому середовищі? Які заходи організовують для молодих людей в Інтернеті, коли молодіжні центри та простори зачинені? Відповіді на ці запитання спробуємо знайти в рамках цьогорічного конкурсу.

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ 2020:

• Найкращі практики увійдуть до друкованого та електронного видання «Каталог кращих практик молодіжної роботи в Україні», який надалі широко розповсюджуватиметься серед зацікавлених сторін;
• 10 переможців конкурсу отримають призи та відзнаки.
• Відбір найкращих практик у 2020 році здійснюватиме експертна комісія, до складу якої увійдуть представники партнерів конкурсу, незалежні експерти молодіжного середовища та експерти з цифрових технологій.
• Результати конкурсу публічно будуть оголошені на Четвертому щорічному Всеукраїнському форумі молодіжних працівників та працівниць наприкінці листопада.

Про результати усі конкурсанти будуть повідомлені до 15 жовтня 2020 листом на електронну адресу вказану при заповненні заявки.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Додаткову інформацію можна отримати у координаторки конкурсу Анни Острікової [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Тендер на надання послуг з охорони території та офісу

Запит цінової пропозиції: надання послуг з розробки цільових повідомлень, створення сценаріїв

Запит на надання комерційних пропозицій на послуги з залучення волонтерів та таргетингу

Запит пропозицій на постачання та встановлення системи голосування

Конкурс на закупівлю квадрокоптера

Тендерне оголошення про проведення тендеру із закупівлі квадрокоптера