Гранти для підтримки експортних альянсів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CEPgrants

q21lkaum-300x300
Гранти для підтримки експортних альянсів

Запит на подання грантових заявок (ЗПЗ)-2023-034:

Гранти для підтримки експортних альянсів:

Початок подання заявок:                                    11 травня 2023 року

Кінцевий термін подання заявок:                    30 вересня 2023 року

Очікувана сукупна сума:                                      1 500 000 доларів США (залежить від наявності фінансування)

Бюджет грантової заявки                                    від 35 000 доларів США до 150 000 доларів США

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яку впроваджує компанія «Кімонікс Інтернешнл Інк.», оголошує прийом грантових заявок на реалізацію заходів з формування та діяльності експортних альянсів. Експортний альянс – це об’єднання підприємств та приватних підприємців для спільного просування своєї продукції на експортних ринках, яке об’єднує не менше 5 підприємств та/або приватних підприємців, що мають намір підвищити рівень інтернаціоналізації своєї економічної діяльності та збільшити обсяг продажу своїх товарів і послуг за кордон шляхом узгодження цілей та через спільні дії й інструменти, в т. ч. спільне фінансування заходів. Заявки в рамках цього ЗПЗ прийматимуться від зареєстрованих в Україні неурядових організацій (альянси, асоціації, спілки, об’єднання тощо), що представляють підприємства та приватних підприємців певної галузі (сектору) економіки (згадуються як бенефіціари в цьому ЗПЗ). Гранти надаватимуться та впроваджуватимуться відповідно до правил USAID та Уряду США та внутрішніх процедур управління грантами Програми КЕУ.

Детальна інструкція щодо критеріїв оцінювання, змісту програми, термінів подачі за посиланням: Google.drive.com

Програма КЕУ передбачає, що в рамках грантового проекту за цим ЗПЗ будуть реалізовані наступні заходи (перелік не вичерпний):

  •  Визначення та залучення менеджера з експорту з первинним завданням (та у разі обґрунтованої необхідності – інших позицій,  для організаційної, комунікаційної, й ,бухгалтерської підтримки ініціативи)– синхронізувати експортні можливості та потреби учасників альянсу, визначити спільну мету для співпраці в межах альянсу та розробити і впровадити  ППЕ учасників альянсу на період 6-12 місяців.
  •  Проведення аналізу не більше трьох цільових експортних ринків, запропонованих експортним альянсом. 
  •  Укладання та погодження ППЕ щодо виходу на обраний ринок чи ринки або розширення присутності на обраному ринку чи ринках.
  •  Підвищення експортної спроможності учасників альянсу для виходу на обраний цільовий ринок чи ринки.
  •  Пошук партнерів на цільових ринках: заходи, пов’язані з пошуком партнерів /дистриб’юторів, які виявили зацікавленість у товарах та/або послугах учасників альянсу. 
  •  Підготовка ціннісних пропозицій альянсу та його учасників, розробка маркетингових матеріалів.
  •  Реєстрація на маркетплейсах та matchmaking платформах підписка на комерційні ресурси та платформи для доступу до інформації щодо потенційних партнерів, участь у міжнародних профільних організаціях;
  •  Реалізація заходів зі сприяння експорту:  участь у торгових місіях та виставках; запрошення та/або приймання іноземних баєрів в Україні, спеціальні заходи для промоції пропозицій учасників альянсу (side events) під час проведення відомих міжнародних виставок, В2В («бізнес-для-бізнесу») нетворкінгу, тощо.
  • Підтримка операційної присутності альянсу на цільовому ринку за рахунок партнерств з експертами/торговими агентами, створення центру продажів на ринку, оренда складських приміщень для логістики продукції та інші заходи для акселерації експортних продажів.

Прийом заявок триватиме до 30 вересня 2023 року. Програма розглядатиме  заявки у два етапи: заявки подані до 30 червня  та до 30 вересня 2023 року.

Гранти надаватимуться та реалізовуватимуться відповідно до правил USAID та нормативних документів уряду США, які регулюють надання грантів за контрактами, а також згідно із внутрішніми політиками та процедурами управління грантами Програми.

Заявки ЗПЗ-2023-034 приймаються виключно в електронній формі шляхом заповнення аплікації на платформі SUBMITTABLE за посиланням

Цей ЗПЗ-2023-034, включно з інструкціями щодо заповнення заявки та шаблонами, доступний у форматі Word за посиланням: Google.drive.com.

Процес подання заявок відбуватиметься в один етап. Заявники повинні подати заповнену грантову заявку (Додаток А) та деталізований бюджет гранту (Додаток В).

Надсилайте, будь ласка, всі питання щодо цього запиту на електронну адресу [email protected] із зазначенням «ЗПЗ-2023-034» в темі електронного листа.  Програма USAID КЕУ відповість на всі запитання надіслані на електронну пошту щодо процесу подання заявок протягом п’яти робочих днів.


Останні публікації цього розділу:

Закупівля технічного обладнання, канцтоварів та товарів для дітей та меблів

Тендер на закупівлю товарів для програмної діяльності

Відкритий тендер на закупівлю Послуги юриста/ки для підготовки матеріалів за поданою темою з метою макетування інфографік (буклетів)

Надання послуг з організації 4-денного навчального заходу у Львові

Тендер з надання навчальних послуг з управління даними для персонала ДП Медичні закупівлі України (МЗУ)

Тендер: поточний ремонт та облаштування споруд цивільного захисту (укриття) ДНЗ № 95 м. Миколаїв (продовжено)