Грант для розробки рекомендацій щодо покращення механізму оплати за медичні послуги в рамках чотирьох пакетів Програми медичних гарантій

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


грант
Грант для розробки рекомендацій щодо покращення механізму оплати за медичні послуги в рамках чотирьох пакетів Програми медичних гарантій

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект) оголошує конкурс на отримання гранту для розробки рекомендацій щодо покращення механізму оплати за медичні послуги, надані пацієнтам, що потребують тривалого перебування в закладах охорони здоров’я (ЗОЗ), в рамках чотирьох пакетів Програми медичних гарантій (ПМГ), а саме: «Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах», «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій», «Медична допомога при гострому мозковому інсульті» та «Медична допомога при гострому інфаркті міокарда».

Основні завдання гранту:

  1. Покращити розуміння НСЗУ та інших зацікавлених сторін, у тому числі ЗОЗ, щодо кількості пацієнтів, що потребують тривалого перебування в спеціалізованих ЗОЗ, а також обсягу додаткових витрат на надання медичних послуг таким пацієнтам.
  2. Покращити розуміння НСЗУ та інших зацікавлених сторін щодо величини розбіжності між оплатами за чотирма вказаними пакетами ПМГ для пацієнтів, що потребують тривалого перебування в спеціалізованих ЗОЗ, та середніми фактичними витратами на лікування таких пацієнтів.
  3. Розробити рекомендації щодо вдосконалення механізмів оплати за медичні послуги, надані пацієнтам, що потребують тривалого перебування в спеціалізованих ЗОЗ, в рамках чотирьох вказаних пакетів ПМГ,  з метою зменшення  різниці між їх витратами та оплатами НСЗУ за лікування таких пацієнтів та покращення фінансової стабільності ЗОЗ.

Загальна сума гранту не повинна перевищувати 8 800 000 гривень. Тип гранту – грант з фіксованою сумою.

Грантові заявки необхідно подати до 23:59 (за київським часом)  3 березня 2024 року.

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

  1. Покращення управління у секторі охорони здоров’я.
  2. Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.
  3. Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.
  4. Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.
  5. Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Щоб мати право подати заявку на участь у конкурсі та отримати кошти в рамках гранту проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», претендент повинен відповідати таким критеріям:

  1. Мати доведений досвід у реалізації подібних з точку зору обсягу робіт та/або спрямованості гранту проектів.
  2. Бути зареєстрованим в Україні.
  3. На момент подання заявки проводити діяльність у географічній та бажано технічній сфері спрямованості гранту.
  4. Мати технічну та організаційну спроможність для виконання всіх завдань гранту.

Не мають права подавати заявки на отримання гранту: фізичні особи (в т.ч. ФОПи), політичні організації, урядові установи (урядовці) національного або місцевого рівня  та релігійні групи.

Детальна та повна інформація щодо умов участі, критеріїв відповідності та обсягів робіт міститься в ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРАНТОВИЙ КОНКУРС (RFA №204 «DEVELOPING RECOMMENDATIONS TO REFINE THE PAYMENT MECHANISMS FOR LONG-STAY PATIENTS TREATED UNDER FOUR SELECTED PMG PACKAGES, INCLUDING CIVILIANS WITH WAR-RELATED ТRAUMAS»), що міститься за посиланням HRS_RFA204_Long_stay_patients_vFIN та на порталі грантів.

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Заявки та пакет документів до них необхідно подати через портал грантів

Претенденти, які планують вперше брати участь у грантовому конкурсі Проекту, повинні зареєструватися на порталі і, після підтвердження реєстрації, отримати електронне повідомлення з необхідними реєстраційними даними для отримання доступу до порталу. Заявники, що подавалися на гранти від Проекту лише до квітня 2023 року, повинні знову пройти реєстрацію на грантовому порталі. Всі, хто реєструвався з травня 2023 року, повторної реєстрації не потребують. 

На порталі знаходяться детальні інструкції щодо заповнення електронної форми заявки та усі необхідні документи та додатки до бюджету, які потрібно включити до заявки.

Інформаційний вебінар відбудеться о 16:00 20 лютого 2024 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти [email protected] до 11:00 20 лютого 2024 року.

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу [email protected] до кінця робочого дня 23 лютого 2024 року. Відповіді на питання будуть надіслані всім учасникам не пізніше кінця робочого дня 27 лютого 2024 року.

Заявки приймаються до 23:59 (за київським часом) 3 березня 2024 року.


Останні публікації цього розділу:

Тренер/ка з розвитку лідерства та ефективної адвокації

Надання послуг перевезень

Пошук учасників на довгостроковий волонтерський проєкт в Італії

Конкурс на закупівлю посуду та кухонного приладдя для департаменту освіти адміністрації Індустріального району м. Харкова

Тендер на закупівлю технологічних контейнерів

Постачальник оренди автомобіля з водієм для виконання заходів