Грант для проведення наукових досліджень на 2015-2016 навчальний рік
ЗАВЕРШЕНО
International Agency for the Development of Culture, Education and Science (IADCES) оголошує проведення конкурсу на отримання дослідницьких грантів в 2015-2016 навчальному році. Гранти присуджуються незалежною комісією експертів на основі попереднього анонімного рецензування письмових заявок (“peer-review”).
Гранти надаються авторам тих наукових проектів, які відповідають міжнародним стандартам. Довгостроковим завданням програми є підтримка розвитку наукових досліджень у різних країнах світу. Бюджет конкурсу 20 млн. Євро.
Право на участь у конкурсі
Учасники конкурсу. Учасником конкурсу може бути будь-який працівник наукових та освітніх установ, або особа, яка навчається в них. Учасник повинен використовувати отриманий грант тільки для наукових цілей, передбачених у заявці на проект. Вільне володіння англійською мовою для участі в конкурсі не потрібне. Особи, які раніше отримували гранти від IADCES, можуть подавати заявки на даний конкурс.
Сфери досліджень. Будь-які наукові дисципліни, включаючи математику, матеріалознавство, біологію, економіку, право, педагогіку, психологію, фізику, фізичну культуру і здоров’я, історію, літературу, лінгвістику, філософію, культурологічні дослідження, релігієзнавство, мистецтвознавство, гендерні дослідження тощо.
Проекти. На конкурс допускаються різноманітні типи проектів: наукові, архівні або польові дослідження з подальшим написанням монографії; збірники джерелознавчих матеріалів; робота з архівними та музейними колекціями, результати якої в подальшому можуть бути використані в конкретних дослідницьких проектах. Заохочується подання заявок на спільні проекти. Один з учасників проекту повинен подати заявку від імені всієї групи на умовах, описаних в бланку заявки.
Критерії відбору
В кожному проекті повинно бути чітко і переконливо сформульовано:
якими є цілі даного проекту,
які використовуються джерела, і яка застосовується методологія,
яке значення матимуть отримані результати для праці інших дослідників,
які кінцеві результати проекту повинні бути отримані.
Загальна оцінка проекту залежатиме від досвіду дослідницької та викладацької діяльності учасника конкурсу, а також від рекомендації, наданої його колегою. Однак найважливішим критерієм відбору є якість самого проекту, в тому вигляді, в якому він представлений в заявці самим здобувачем. Не існує жодної особливої техніки або формули, за якою повинна бути складена заявка. Дуже важливо, щоб вона була написана переконливо, чіткою мовою, зрозумілою як для фахівців у цій галузі, так і для широко освічених колег.
Необхідні складові заявки (надаються в наступному порядку)
Перша сторінка: Короткі відомості про учасника конкурсу, назва та короткий виклад його проекту. Будь ласка, переведіть дані тільки цієї сторінки на англійську мову.
Резюме: Освіта, досвід науково-дослідної роботи, викладацький та адміністративний досвід, отримані раніше наукові премії, стипендії та гранти, включно з освітою та дослідницькою роботою в інших країнах.
Список публікацій: Подайте список (максимум одна сторінка) вибраних публікацій учасника конкурсу. Будь ласка, подайте назви праць тією мовою, на якій вони були надруковані, не перекладайте їх. Обов’язково вкажіть наявність публікацій в наукових періодичних виданнях або матеріалах конференцій, організованих IADCES.
Інформація про спільні проекти: У випадку спільних проектів опишіть розподіл обов’язків серед учасників проекту.
Опис проекту (2 сторінки, 12 кегль, одинарний інтервал): Опишіть суть проекту і методологію, яка буде використовуватися. Викладіть концептуальну стратегію та джерела, на які спирається цей проект, а також релевантність даного проекту щодо Вашої попередньої дослідницької роботи та наявної в цій галузі літератури. Поясніть, в чому полягає значення цього проекту – яким чином поданий на конкурс проект розвине або змінить вже наявні в цій галузі знання і як він розширить можливості роботи інших учених і стимулюватиме подальші дослідження. Надайте також графік роботи для дослідницького проекту тривалістю один рік. Для проектів зі створення словників і лексиконів надайте, будь ласка, для прикладу, щонайменше, одну словникову статтю.
Бібліографія до проекту (або список інших джерел): Подайте список (не більше однієї сторінки) найважливіших публікацій та інших джерел (архівних матеріалів, збірників документів), які будуть використані у проекті.
Бюджет проекту не повинен перевищувати суму в 100 тисяч євро. Він може передбачати заробітну плату учасників проекту (не може перевищувати 50% від загальної суми проекту), витрати на подорожі, оренду житла, придбання необхідного обладнання, а також публікацію результатів досліджень, в тому числі, видання монографії.
Рекомендаційний лист повинен бути написаний і підписаний колегою, який знає учасника конкурсу та запропонований проект.
Інструкції для заповнення заявки
Всі заявки подаються лише на формах, які розповсюджуються IADCES. Заявка повинна бути подана англійською або російською мовами.
Заявка повинна бути надіслана тільки електронною поштою (файл Word) на адресу: [email protected]
Термін подачі заявок: Заявки на конкурс приймаються з 1 вересня 2014 до 15 грудня 2014 року.
Будь-ласка, зберігайте формат кожної сторінки.
Факси заявок не приймаються.
Реєстраційний збір: При подачі заявки сплачується одноразовий реєстраційний збір у розмірі 10 євро.
Кожному учаснику конкурсу буде повідомлено електронною поштою про те, що заявка отримана і будуть надіслані реквізити на оплату реєстраційного збору.
Офіційне повідомлення про результати конкурсу буде відправлено його учасникам електронною поштою в серпні 2015 року.
Подальші можливості подання заявки на грант. Учасники конкурсу, які не отримали грант в цьому році, можуть надалі подати заявку ще один раз. Ті, хто його отримали, можуть повторно подавати заявку на грант для продовження дослідницької роботи і опису результатів.
Детальна інформація на сайті.
Джерело : www.labprice.ua