Екодія оголошує тендер на проведення дослідження впливу концентрації с/г змель на довкілля

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Hanna Zavorotna

intensive-agriculture
Екодія оголошує тендер на проведення дослідження впливу концентрації с/г змель на довкілля

Екодія разом з ініціативою Land Matrix відстежує концентрацію великих масивів сільськогосподарських земель під контролем комерційних компаній.

Для ефективного висвітлення даної проблеми в Україні ми надсилаємо запити до органів державної влади й аналізуємо наявну у медіа-просторі інформацію щодо придбаних земель. Таким придбанням притаманні: великий розмір земельних угідь (більше 200 га); укрупнення компаній і зникнення малих і середніх форм господарювання у сільській місцевості; зміна власника земель і характеру землекористування. Всю зібрану інформацію ми публікуємо на офіційному сайті ініціативи у вигляді угод (deals) чи публікацій на дану тематику, щоб показати дані у доступному вигляді.

Україна входить у першу десятку країн світу за наявними даними про площу контрольованих іноземними інвесторами сільськогосподарських земель. Про це свідчать результати аналітичного звіту, який підготувала Land Matrix Initiative 2016 року. Згідно звіту, загальна площа сільгоспугідь, що знаходяться під контролем іноземного капіталу, складає в Україні щонайменше 2,4 мільйони гектарів за загальної площі сільськогосподарських угідь у 42,7 мільйонів гектарів.

Станом на кінець квітня дані офіційного сайту Land Matrix Initiative свідчать про майже 4 мільйони гектарів під контролем іноземних інвесторів в Україні.

Існує необхідність доступного висвітлення для громадськості та зацікавлених сторін явища концентрації сільгоспугідь та її наслідків для навколишнього середовища, економічного та соціального стану населення.

Мета дослідження: на основі аналізу наявних українських та міжнародних досліджень щодо впливу концентрації земель на довкілля та суспільство розробити рекомендації для уряду щодо попередження негативних наслідків концентрації земель в Україні.

Очікувані результати:

Сформована аналітична частина, що включає методологію дослідження, обґрунтування вибору джерел даних, аналіз і посилання даних.;
Аналітичний текст, що охоплює питання дослідження, зазначені у вимогах до виконання. Загальний обсяг – до 30 сторінок разом із необхідними мапами, рисунками, діаграмами, інфографікою й іншими додатками, готовий до макетування. Коротка версія тексту – до 6 сторінок (разом з ілюстраціями) та готова до макетування.

Подані звіт і кошторис проєкту.

Термін виконання робіт та надання послуг: липень-листопад 2020 року.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників: 5 червня 2020 року, до 18:00 за київським часом.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою: am [at] ecoact.org.ua

Тема листа: Тендерна пропозиція на написання дослідження.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю інвентарю, сантехніки для облаштування спеціалізованих служб підтримки

Конкурс для організацій, які планують впровадження або розвиток контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней

Тендер щодо проведення офлайн тренінгів на тему «Підвищення особистої ефективності та ефективності команди» та/ або «Ефективний тайм менеджмент та управління ресурсами»

FREE ZONE шукає постачальника продуктових наборів

FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів

Тендер на закупівлю ІТ обладнання