Boost Post Bellum – Ukraine. Навчальний інтенсив для документалістів з усієї України

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


"Boost Post Bellum - Ukraine” в Карпатах
Boost Post Bellum – Ukraine. Навчальний інтенсив для документалістів з усієї України

Проєкт “Boost PostBellum-Ukraine: стратегічна сесія та навчальний інтенсив для документалістів” відзначає важливість постійного розвитку та вдосконалення методів документування історій сьогодення та минулого. Ми прагнемо надати документаліст(к)ам, журналіст(к)ам, історикам/-иням та тим, хто бажає працювати в цій сфері можливість вивчати і документувати історії, які так важливі для України. Адже ми переконані, що кожна історія має значення і заслуговує бути почутою.

Нині проєкт “Boost PostBellum-Ukraine” покликаний розширити нашу мережу документалістів/-ок по всій Україні. Українська історія не обмежується культурними центрами; вона існує в кожному куточку нашої країни. Маленькі села та гірські райони мають важливі історії та спогади, які не менш вартісні для нас та майбутніх поколінь, ніж події в столиці чи великих містах.

Проєкт надає можливість новим та досвідченим документалістам приєднатися до мережі PostBellum-Ukraine, долучитися до роботи збору історій у всіх куточках України, та вивчати методи та технології, які допоможуть задокументувати цінні свідчення. Наша мета полягає в тому, щоб жодна історія не залишилася без уваги. Кожен регіон України має бути представлений на усноісторичній мапі нашого минулого.

Відтак, наша команда запрошує всіх бажаючих стати частиною проєкту “Boost PostBellum-Ukraine” та долучитися до нашого навчального кемпу для документалістів, що відбудеться в Карпатах з 13 по 17 грудня.

В рамках програми кемпу для документалістів учасники та учасниці візьмуть участь у різноманітних навчальних майстер-класах, які охоплюють теми від технічних аспектів документування історій до методології усноісторичних інтерв’ю та сторітелінгу. Наші документалістки розкажуть про специфіку збору свідчень для міжнародного усноісторичного архіву “Memory of Nations”, поділяться своїми лайфхаками та практичними навичками. Учасники та учасниці також матимуть можливість відпрацьовувати свої навички, збираючи інтерв’ю прямо під час кемпу. Досвідчені ментори будуть керувати процесом документування та надаватимуть  підтримку і поради під час проведення  інтерв’ю. Окрім навчальної програми, у нас буде час для цікавих дискусій, професійних знайомств та брейнстормінгу ідей для спільних проєктів в майбутньому. Приєднуйтеся до нас, якщо вам також важливо фіксувати історію голосами українців. Разом ми можемо зробити більше! 

Для участь в проєкті заповніть реєстраційну форму та приєднуйтеся до нашого захоплюючого кемпу для документалістів усної історії! 

Заявки приймаються на конкурсній основі до 25 листопада 2023 року включно.

Список переможців буде оприлюднено на Facebook-сторінці Post Bellum-Ukraine 30 листопада 2023 року.

Про PostBellum-Ukraine:

Post Bellum-Ukraine – це організація, яка займається збором, документуванням та збереженням історій людей під час конфліктів та важливих історичних подій XX-XXI століть. Наша робота спрямована на збереження унікальних свідчень та спогадів для майбутніх поколінь. ГО “PostBellum-Ukraine” була заснована у 2020 році з ініціативи сестринською організацією Post Bellum у Чехії та у партнерстві з Меморіальним музеєм тоталітарних режимів “Територія Терору”. Ми розповідаємо історії боротьби з тоталітарними режимами та зміцнюємо суб’єктність кожної людини в історії. Ми прагнемо відновити та зберегти історичну пам’ять українського народу для нинішнього та майбутніх поколінь шляхом наповнення міжнародного онлайн-архіву усної історії “Memory of Nations”. Усна історія та документальні фільми є потужними інструментами, які допоможуть ефективно протистояти російській пропаганді та сприятимуть руйнуванню їхніх наративів про Україну в нинішній російсько-українській війні. Ми розповідаємо, документуємо та підсилюємо.


Останні публікації цього розділу:

Програма UPSHIFT: можливість для реалізації власного проєкту

Конкурс пропозицій на постачання фірмового одягу для персоналу CFS та MT

Львівський медіафорум відкрив набір на серію онлайн-тренінгів для медійників

Ґранти від Urban Space 100. Не чекайте на зміни – створюйте їх (Івано-Франківськ)

Консультант/ка з оперативної параюридичної допомоги ЛЖВ

Консультант/ка з оперативної параюридичної допомоги ЧСЧ