Реєстрація на тренінг “Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Internews Ukraine

Antybot sept 2021
Реєстрація на тренінг “Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?”

6 вересня 2019 р. соцмережа Facebook видалила 168 акаунтів, 149 сторінок і 79 груп у своєму українському сегменті. Майже 4,2 млн FB-акаунтів були підписані щонайменше на одну з видалених сторінок. Серед таких були Znaj.ua, Politeka.net — медійні сторінки із найбільшою кількістю підписників в українському Facebook. Це черговий доказ того, що ми оточені безліччю «фейкових новин», ботів, тролів, сумнівних вебсайтів і груп у соцмережах, які намагаються нами маніпулювати. Чимало з них пов’язані з кремлівськими впливами.

Як відстежувати ботів і викривати маніпуляції? Які технічні та інтелектуальні ресурси для цього потрібні? Відповіді на ці та інші питання ви отримаєте під час триденного тренінгу «Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?», який організовує ГО «Інтерньюз-Україна».

Коли: 27—29 вересня, 4—6 жовтня 2021 р. (ви можете обрати зручні для вас дати участі).

Де: місто Київ, адресу проведення заходу буде повідомлено відібраним учасникам електронною поштою.

Заповніть, будь ласка, реєстраційну анкету, до вівторка, 21 вересня, 17:00.

Тренінг буде присвячено методам протистояння ботам, фейкам та інформаційним «вкидам» (зокрема, кремлівського походження) на основі досвіду іноземних та українських експертів.

ТРЕНЕРИ:
  • Тетяна Матичак, медіаекспертка та спеціалістка з медіаграмотності й протидії маніпуляціям;
  • Світлана Сліпченко, аналітикиня проєкту VoxCheck від VoxUkraine;
  • Вікторія Романюк, заступниця головного редактора StopFake;
  • Роман Осадчук, експерт DFRLab, один із авторів дослідження діяльності агенції Pragmatico, що керувала FB-сторінками сайтів Znaj.ua, Politeka, Hyser та інших;
  • Альона Романюк, головна редакторка фактчекінгового проєкту «По той бік новин»;
  • Віталій Рибак, аналітик ГО «Інтерньюз-Україна»;
  • Павло Бєлоусов, експерт із питань цифрової безпеки DSS380/ГО «Інтерньюз-Україна».

Запрошуємо до участі журналістів національних і регіональних медіа, викладачів факультетів журналістики, а також аналітиків, які займаються темами інформаційних протидій.

Відбір учасників проходить на конкурсній основі — за змістом надісланих заявок. Пріоритет надаватиметься а) журналістам, б) викладачам факультетів журналістики, в) заявникам, які мають певний досвід роботи з темою аналізу й викриття інформаційних маніпуляцій чи планують працювати з цією темою у майбутньому.

Участь у тренінгах безкоштовна, учасникам з-поза меж Києва оплачується проїзд до місця проведення тренінгу (у межах України; відшкодовується сума, еквівалентна вартості квитка в плацкартному/купейному вагоні/2-й клас Інтерсіті або автобус туди-назад), проживання та харчування.

У зв’язку з пандемією COVID-19 та для участі в тренінгу відібрані учасники мають надати підтвердження негативного тесту ПЛР або експрес-тестування на COVID-19, які проведено не більш як за 72 години або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19.

За докладною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Ганни Дьомочки, 099 067 73 75, [email protected].

Захід реалізується в межах проєкту «Обмін досвідом України у формуванні стійкості до гібридної війни: навчальний проєкт з інформаційної безпеки для регіональних журналістів», що фінансується в межах Платформи НАТО-Україна щодо протидії гібридній війні Центром інформації та документації НАТО в Україні, який втілює ГО «Інтерньюз-Україна». Подія також відбувається під егідою ініціативи «Інтерньюз-Україна» UkraineWorld.

 


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на вибір лікувального закладу

Тендер на закупівлю сертифікатів

Конкурс на тендерну закупівлю транспортних послуг

Закупівля канцелярських товарів та обладнання для офісу

Відкритий конкурс на закупівлю ЗАРЯДНИХ СТАНЦІЙ ЕКОФЛО

Конкурс на тендерну закупівлю медичних послуг м. Кременчук