Як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам
Громадський Простір пропонує Вашій увазі підбірку корисної інформації щодо пошуку роботи для внутрішньо переміщених осіб, людей, які шукають контакти, можливості влаштувати своє життя в Україні, бо ...
Додано:
Громадський Простір
Громадський Простір пропонує Вашій увазі підбірку корисної інформації щодо пошуку роботи для внутрішньо переміщених осіб, людей, які шукають контакти, можливості влаштувати своє життя в Україні, бо хочуть жити саме тут.
Сайти пошуку роботи:
www.trud.gov.ua
www.rabota.ua
www.work.ua
www.rabotaplus.ua
ua.jooble.org
www.superjob.ua
www.job.ukr.net
kiev.ko.olx.ua
Газета «Передмістя Київ» і веб-сайт: www.peredmistya.kiev.ua
Тижневик «Пропоную роботу» і веб-сайт: www.pro-robotu.com.ua
Газета «Срочно требуются» (виходить у Києві з вівторка по п’ятницю).
Понад 400 вакансій для студентів і молодих спеціалістів на сайті Центру працевлаштування студентів “Імпульс”: www.stud-centr.org.ua
Міжнародна професійна спільнота: www.linkedin.com
Крим SOS – Подати заявку на працевлаштування
Центр зайнятості Вільних людей – Додати анкету
Інформація про робочі місця на сайті www.vpo.gov.ua
OLX – Рубрика “Требуеться помощь” (рубрика створена тільки для публікації прохань про допомогу)
Волонтерський координаційний центр для допомоги тимчасовим переселенцям зі Сходу України (БО “Комітет медичної допомоги на Закарпатті”) – 098 976 69 29.
Робота в громадських організаціях
Рубрика Біржа праці на Громадському просторі
Рубрика Вакансії на РЦ Гурт
Вакансії на ngomarket.org.ua
Вакансії “Всеукраїнської мережі ЛЖВ”
___________________________________________
Державна служба зайнятості: внутрішньо переміщені особи можуть безкоштовно отримати соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням – допомогу в пошуку роботи, консультацію та іншу інформацію. Документи при цьому не потрібні.
Адреси центрів зайнятості можна знайти на сайті www.dcz.gov.ua.
Безкоштовна ГАРЯЧА ЛІНІЯ державної служби зайнятості:
0-800-50-50-60 (зі стаціонарного телефону)
730 (з мобільного телефону)
Веб-ресурси Державної служби зайнятості:
www.dcz.gov.ua
www.trud.gov.ua
____________________________________________________________
«Центр зайнятості Вільних людей» – громадська ініціатива, покликана допомогти знайти роботу тим, хто був вимушений покинути свій дім в Криму та на Сході України через останні події.
Як звернутися за допомогою в пошуку роботи:
• заповнити онлайн-анкету на веб-сайті «Центру зайнятості Вільних людей»: czvl.ua-selector.in
• надіслати резюме на email: [email protected]
або
• записатися на БЕЗКОШТОВНУ консультацію з пошуку роботу
ГАРЯЧІ ЛІНІЇ:
(067) 507 09 30 (Kyivstar)
(066) 500 35 75 (MTS)
Центр зайнятості Вільних людей: (093) 167 37 81 (Life)
Сторінка в Facebook: www.facebook.com/czvl.staff/info
Адреса: м. Київ, вул. Рейтарська 21/13
—————————–
Зміст резюме: що хочуть бачити HR-спеціалісти
78% рекрутерів позитивно оцінюють наявність бажаної зарплати в резюме – твердить дослідження Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна. З одного боку, це відразу ж дозволяє їм відібрати тих кандидатів, запити яких найбільш адекватні й відповідають їхньому рівню кваліфікації. З іншого боку, це дозволяє уникнути безглуздих співбесід, коли пропонований рівень оплати очевидно здасться пошукачеві надто маленьким.
Більше ніж половині рекрутерів буде приємно читати про хобі та захопленнях кандидата, оскільки це допомагає побачити, чим загалом цікавиться людина, і дає загальне уявлення про його особистість. Резюме повинно бути унікальним не тільки для самого кандидата, але і для HR-спеціаліста, якого в принципі здивувати дуже складно, а ще складніше — здивувати у позитивному сенсі. Тим не менше, знаходяться і ті рекрутери, яким такого плану інформація може здатися зайвою. Втім, таких мало: тільки один спеціаліст із 20.
А ось зазначена в резюме зарплата на попередньому місці роботи, як і точна адреса проживання кандидата, оцінюється тільки кожним другим рекрутером позитивно, а рештою — нейтрально.
Дещо інша ситуація з детальним описом досвіду роботи. Половина рекрутерів ніяк не реагує на таку старанність, а ось решті однаково вірогідно це може як сподобатися, так і не сподобатися.
З іншого боку, використання професійного жаргону точно не зіпсує загальне враження від кандидата. Але це не буде сприйматися як щось екстраординарне, адже якщо кандидат дійсно володіє всіма необхідними навичками для заміщення вакансії, то використання такої лексики для нього — норма.
—————————-
УВАГА! Шахрайство! НЕ ТЕЛЕФОНУЙТЕ на номери, що починаються з 070 або 090. Дзвінки на них платні та коштують 60 грн./хв
—————————–
Недобросовісні роботодавці! Були випадки, коли роботодавець поводився недобросовісно до вимушеного переселенця та не оплачував надані послуги. Отримати список недобросовісних роботодавців можна в Центрі зайнятості Вільних людей: тел. (050) 353-37-70, e-mail: [email protected].
—————————–
Джерело: Громадський Простір за інформацією Міністерства соціальної політики, Центру зайнятості вільних людей, Державного центру зайнятості, власних ресурсів та контактів Простору.
Зрозуміло, що ці ресурси – не є вичерпним переліком. Ми оновлюватимемо нашу Довідку. Бо щодня небайдужі люди пропонують нові можливості. Тож будемо вдячні, якщо Ви додаватимете (можна і тут в коментарях) відомі Вам нові, не згадані, пропозиції роботи, розвитку, навчання для людей в потребі.