У Києві відкрито виставку з нагоди Всесвітнього дня гуманітарної допомоги

Сьогодні, 19 серпня 2017 року, у Маріїнському парку Києва відбулося відкриття фотовиставки до Всесвітнього дня гуманітарної допомоги, яку підготували 17 організацій, що надають допомогу людям, які ...

3

Віталій Ніщименко

Сьогодні, 19 серпня 2017 року, у Маріїнському парку Києва відбулося відкриття фотовиставки до Всесвітнього дня гуманітарної допомоги, яку підготували 17 організацій, що надають допомогу людям, які страждають від конфлікту на сході України.

Виставка об’єднала історії людей, чиє життя повністю змінилось через бойові дії. Деякі з них втратили житло і були змушені переїжджати, деякі ж продовжують жити під обстрілами. Це історії про дітей, які граються поблизу замінованих полів, та про літніх людей, яких конфлікт повністю ізолював від решти світу. Про зруйновані долі та нові можливості. А також про тих, хто постійно надає підтримку, але часто лишається непомітним, – про працівників організацій, що надають гуманітарну допомогу.

4

Каспар Пік, в.о. Координатора ООН з гуманітарних питань, відзначив, що у 2017 році, День гуманітарної допомоги супроводжується медійною кампанією #NotATarget: Protection of civilians («ЯНеМішень: Захист цивільного населення»).

«Дуже важливо нагадати, що в Україні цивільне населення стає мішенню у конфлікті. Коли сотні тисяч людей не мають доступу до водопостачання. Якщо 650 тисяч дітей не можуть регулярно відвідувати школу – вони стають мішенню. Якщо тисячі закладів охорони здоров’я були знищені чи не можуть працювати у зоні конфлікту – ці всі люди також стали мішенню. Дуже важливо нагадати, що ставати мішенню – це не лише потрапляти під бомбардування, що стається тисячами людей на сході України. Це означає також, що люди не можуть отримати право на захист та гідне життя, тому що більшість об’єктів життєво необхідної інфраструктури не працюють чи були пошкоджені» - розповів Каспар Пік.

1

Георгій Тука, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій, зазначив: «Потрібно більше проводити таких заходів, щоб абсолютно всі громадяни нашої держави знали і розуміли, що ми не покинуті один на один з нашим ворогом. Щоб ми знали і розуміли, яку величезну допомогу ми отримуємо від наших партнерів». 

2 Тука

Виставка буде тривати у Маріїнському парку до 23 серпня 2017 року.

 6

5

Інформаційна довідка:

Щороку Всесвітній день гуманітарної допомоги проходить 19 серпня, щоб відзначити день, у який в 2003 році двадцять два співробітники Організації Об’єднаних Націй (ООН) були вбиті через бомбування штаб-квартири в Багдаді. У всьому світі цей день покликаний вшанувати тих, хто втратив життя, працюючи у сфері гуманітарної допомоги, а також тих, хто продовжує надавати допомогу мільйонам людей, які її потребують, у всьому світі. З часом, Всесвітній день гуманітарної допомоги перетворився на глобальну кампанія з відзначення ідеї гуманітарної допомоги та підтримки гуманнішого світу.


Тематика публікації:             

Останні публікації цього розділу:

"Якщо не працювати з культурою, то є сусідні держави, які б хотіли з нею попрацювати" — Яна Бойцова

Юлія Соловйова: мотивацією має бути бажання жити під синьо-жовтим стягом

Олександра Матвійчук: громадяни, які усвідомлюють свою роль — величезна рушійна сила

Юлія Євпак: еліта — завжди актив, вона та, хто рятує країну, коли зле

Волонтер Михайло Шелеп: менші збори в меншому колі людей — ефективніші

Ініціативи Степаня: залучаємо можливості, які дають поштовх діяти та змінювати життя молоді на краще