Римський статут убезпечить нас від появи “януковичів” та “захарченків”

Сьогодні, уже вкотре, народним депутатам хотіли нагадати про ратифікацію Римського статуту. Законопроект 4873, який би дозволив це, ігнорять. Він знову не розглядатиметься в сесійній залі, а ...

Римський статут

Галина Жовтко

Сьогодні, уже вкотре, народним депутатам хотіли нагадати про ратифікацію Римського статуту. Законопроект 4873, який би дозволив це, ігнорять. Він знову не розглядатиметься в сесійній залі, а наступний тиждень – останній перед депутатськими канікулами.

Зустріти депутатів біля входу до Комітетів ВРУ перед погоджувальною радою так і не вдалось. Кажуть, засідання проходить кулуарно.

Хоча публічно народні депутати і говорять про свою підтримку у ратифікації Римського статуту, однак у порядок денний ніхто не вносить цей законопроект, і відповідно ніхто не збирається за нього голосувати, – заявляють активісти ініціативи Реанімаційний пакет реформ.

Римський статут не лише дозволить притягнути до відповідальності попередню владу, але й забезпечить нас від подібних кривавих подій у майбутньому:

Громадський тиск за ратифікацію Римського статуту триває, розповідає А.Андрушків, учасник ініціативи:

 

Звернення громадський організацій – Мир неможливий без дотримання прав людини!” Звернення Фундації Будинків прав людини до Президента та Уряду України.

Довідково:

Організатори акції: Центр Громадянських Свобод, Євромайдан SOS, Центр інформації про права людини, Група з прав людини РПР.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

[ви]СТОЇМО: консолідація українців заради спільної перемоги

Максим Буткевич: щоб протистояти смерті, не можна відмовлятися від власної свободи

Громадянське суспільство в умовах війни: презентовано Барометр ОГС 2024

Культурна євроінтеграція та опір стиранню: про що говорили на Шостому Міжнародному Ярмарку Грантів у Сфері Культури

Безоплатна правова допомога для військових: контакти та ресурси

Як «Молода Просвіта» підтримує громади та переселенців на Івано-Франківщині