Флеш-моб в соціальних мережах – на підтримку дівчини-поліцейської

Учора-сьогодні соціальні мережі вибухнули фото-флешмобом на підтримку дівчини-поліцейської, якій деякі "медіа" закидають можливість відпочинку, обговорюють зовнішність та сім'ю. Почин флешмобу дали ...

поліція

Громадський Простір

Учора-сьогодні соціальні мережі вибухнули фото-флешмобом на підтримку дівчини-поліцейської, якій деякі “медіа” закидають можливість відпочинку, обговорюють зовнішність та сім’ю. Почин флешмобу дали активістки громадського сектору, хвиля пішла далі – долучаються навіть чоловіки.

Стежити за розвитком акції можна за хештегами:
#my_new_policy, #моя_нова_поліція, #нет_сексизму, #запретить_идиотов_законодательно,
#нетханжеству, #нісвятенництву #my_new_policy, #моя_нова_поліція, #ні_сексизму, #нет_сексизму, #запретить_идиотов_законодательно, #нетханжеству, #нісвятенніцтву, #mynewpolicy, #мояноваполіція

Представниці патрульної поліції Києва Людмилі Мілевич “медійники” та їхні “однодумці” котрий день красномовно натякають на те, що на фотографіях у соцмережах дівчина позує за кермом “Мерседес-Бенц E 250″, на відпочинку в недешевому готелі, в дорогому одязі та аксесуарах. Обговорюють також зовнішність та сім’ю Людмили.

27-річна Людмила зізналась журналістам, що хвиля критики на її адресу через фотографії, можливо, змусить звільнитися з роботи.

Натомість начальник Патрульної служби Києва Олександр Фацевич заявив: “Це її особисте життя. Патруль – патруль, а це її особисте життя. Це дві різні речі. Якщо її дії будуть ганьбити честь патруля, вона за це дасть відповідь, але поки я нічого не бачу”.

Громадськість не залишилася осторонь і соціальними мережами поширюється флеш-моб на підтримку дівчини – активісти розміщають свої фотографії на курортах, біля басейнів, у купальниках чи з коктейлями, зазначаючи, що кожен має право на відпочинок і особисте життя.

Флеш-моб в соціальних мережах – на підтримку дівчини-поліцейськоїУчора-сьогодні соціальні мережі вибухнули фото-флешмо…

Posted by Громадський Простір: Усе для Третього Сектору on 8 липня 2015 р.

 

Коментарі учасниць флешмобу Громадському Простору:

“Це спосіб привернути увагу до трьох простих речей: оцінювати поліцію треба по діям поліції; світлини пані-поліцейської нічого спільного з діями поліції не мають; світлини у купальнику не дають жодної інформації для оцінки професійної спроможності поліцейського”, – говорить учасниця флеш-мобу Анастасія Красносільська, експертка з оподаткування громадської та благодійної діяльності.

“А давайте зараз кожен подивиться на свої фото у фейсбуці. Всі взірцеві? В діловому костюмі, зачіска, і т.п.? І ви стверджуєте, що ваші фото свідчать про ваші професійні здібності? Перш ніж критикувати когось, я би радила подивитися на себе”, – зазначає Марина Говорухіна, PR-менеджерка УГСПЛ.

“Може, деякі люди зрозуміють нарешті, що таке сексизм і чому це погано. Я і Андрій Капранов в мережі, не змовляючись, почали цей флешмоб. Не знаю, чому я не робила такого раніше? Може, мене зачепило те, що це мої курсанти… Дещо особиста тема… Але така хвиля на підтримку дівчини-полісменки, переконана, чудова можливість озвучити проблему сексизму”, – Олександра Делеменчук, експертка з прав людини, тренерка Патрульної поліції з прав людини і толерантності.

Мене обурюють і засмучують коментарі на адресу Людмили Мілевич. Пояснити все людською заздрістю не можу, тому що тут для мене в тому числі і про сексизм у нашому суспільстві. Цей флешмоб для мене не лише підтримка представниці патрульної служби, а також спроба показати, що особисте і робоче – це різні речі і, особливо, що жінки, як і чоловіки, можуть отримувати гідну зарплатню за свою професійну роботу і витрачати її, як їм заманеться“, – Ольга Кулик, менеджерка зі зв’язків із громадськістю МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна).

Друзі, усі пильно відстежують діяльність Патрульна поліція України. І набирає шалених обертів обговорення фото полісменк…

Posted by Кампанія проти дискримінації on 8 липня 2015 р.

 

Кампанія проти дискримінації у мережі Facebook пропонує замислитися над кількома питаннями, які виникають внаслідок ситуації:

1) Чи не є шалена злива коментарів щодо її фото – сексистським ставленням?

2) Полісменка не є публічною особою (як дружина президента або депутатка), тож чи не є втручанням в її приватне життя, поширення її фотографій з красномовним коментарями -оціночними судженнями?

3) Гарну дівчину оцінюють не за тим, що вона зробила (або правильніше – чого не встигла ще зробити), а за тим, як вона виглядає?


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

[ви]СТОЇМО: консолідація українців заради спільної перемоги

Максим Буткевич: щоб протистояти смерті, не можна відмовлятися від власної свободи

Громадянське суспільство в умовах війни: презентовано Барометр ОГС 2024

Культурна євроінтеграція та опір стиранню: про що говорили на Шостому Міжнародному Ярмарку Грантів у Сфері Культури

Безоплатна правова допомога для військових: контакти та ресурси

Як «Молода Просвіта» підтримує громади та переселенців на Івано-Франківщині