Літня школа з конфліктно-чутливої журналістики у Лейпцігу та Берліні

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Літня філософська школа УКУ
Літня школа з конфліктно-чутливої журналістики у Лейпцігу та Берліні

Літня школа “Конфліктно-чутлива журналістика у Республіці Молдова, Україні, Грузії, Вірменії та Німеччині” відбудеться з 2 по 12 липня 2017 р. у Берліні та Лейпцігу. Організатором виступає Молдова-Інститут Лейпциг (МІЛ) у співпраці з Інститутом комунікаційних та медійних наук відділення журналістики Лейпцігського університету.

Учасники

Літня школа призначена для німецьких, молдовських, грузинських, вірменських та українських студентів, аспірантів, молодих вчених і викладачів вищих навчальних закладів факультетів журналістики та комунікаційних наук, а також студентів інших соціальних і гуманітарних дисциплін, які розглядають можливість подальшої роботи журналістами.

Цілі та проблематика

Літня школа пропонує різноманітну інформаційну програму, візити, панельні дискусії, лекції та відвідування редакцій. Молоді учасники матимуть чудову можливість розширити і поглибити шляхом обміну з колегами з Німеччини свою професійну компетентність. Учасники отримають можливість познайомитися з німецькою системою засобів масової інформації. Лекції відомих німецьких експертів і практичні заняття допоможуть учасникам розвинути критичне мислення і методико-теоретичні знання по темі висвітлення криз в мас-медіа з урахуванням специфіки конфлікто-чутливої журналістики. Літня школа повинна сприяти налагодженню зв’язків між студентами і викладачами вищих навчальних закладів з вищеназваних країн.

Питання

У рамках проекту, в першу чергу, будуть розглядатися наступні питання:

  • Що спільного мають журналістика і мирний процес?
  • Що мається на увазі під “конфліктно-чутливою журналістикою”?
  • Як журналістика може сприяти демократичному формуванню громадської думки про
    насильство?
  • Як можна забезпечити конфлікто-чутливе висвітлення інформації в умовах економічного тиску?
  • Яким чином можливо працювати з урахуванням специфіки конфлікто-чутливого висвітлення у мас-медіа в часто напружених умовах журналістських буднів?

На конкретних прикладах та із застосуванням практичних вправ буде пропрацьовано, як така журналістика може виглядати.

Форми роботи

Доповіді, практичні вправи, дискусії, відвідування державних установ, редакцій, зустрічі з експертами і співробітниками неурядових організацій. Успішна участь підтверджується сертифікатом.

Фінансування

Проект фінансується Німецькою службою академічних обмінів (DAAD). З цих коштів Молдова-Інститут Лейпциг покриває витрати на програму, проживання, харчування та транспортні витрати.

Подання заявки

Повноцінна заявка містить наступні документи:

  • заповнена та підписана анкета з фото;
  • копія диплома про вищу освіту або академічна довідка про успішність (для студентів);
  • рекомендаційний лист викладача університету, що спеціалізується в галузі журналістики (можливі мови: німецька, англійська, російська, румунська, українська) або лист роботодавця з останнього місця роботи;

Будь ласка, об’єднайте всі документи в один файл формату PDF.

Заявки подаються до 30 квітня 2017 р. на е-мейл [email protected].

Джерело: Інститут Масової Інформації.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на надання послуг з розміщення відеоролика в потягах Інтерсіті та в метро Києва і Харкова

Тендер на реалізацію міні-проєктів, що розроблені в межах КЗВ «Навчаємось жити у громаді»

Конкурс грантів у сфері відновлення житла/надання притулку та захисту ВПО та місцевого населення Харківської, Дніпропетровської та Полтавської областей від Helvetas Swiss Intercooperation

Тендер на закупівлю матеріалів для проведення ремонтних робіт

Конкурс на відбір консультантів-параюристів

Закупівля інтерактивних панелей з корекційними програмами для забезпечення Day care Centers та Family friendly spaces в Одеській та Миколаївській областях