Зустрічайте 18 Мандрівний Docudays UA на Рівненщині!

Початок: 02.11.2021
Адреса: Рівненщина,
Місце: онлайн

Завершено

18 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA на Рівненщині
Зустрічайте 18 Мандрівний Docudays UA на Рівненщині!

2 листопада розпочинається 18 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA на Рівненщині.  

Ми залучимо низку громад Рівненської області та покажемо документальні хіти й стрічки-улюбленці цьогорічного березневого фестивалю. На глядачів та глядачок чекають 7 вражаючих документальних фільмів, створених упродовж останніх двох років. 

Зважаючи на карантинні обмеження, ми плануємо проводити онлайн-покази на платформі Zoom. Однак, сподіваємося, що нам усе ж вдасться провести й офлайн-події, тому слідкуйте за нашими оновленнями на сторінці Фестивалю у Фейсбуці або Інстаграмі. У рамках кінопоказів глядачі й глядачки зможуть поспілкуватися із запрошеними правозахисниками/-цями, експерт(к)ами з різних сфер, діяч(к)ами культури. 

Уже 2 листопада о 18:00 відбудеться відкриття 18 Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Рівненщині.

Запрошуємо вас на показ та обговорення фільму «76 днів», який знятий на передовій кризи – у китайському місті Ухань. Зареєструватися для участі на платформі Zoom можна за посиланням.

Для партнерства чи за деталями звертайтеся:

Світлана Кухарук, регіональна координаторка Мандрівного Docudays UA на Рівненщині ([email protected])