Зустріч з експертом із прямої демократії Вольфом Ліндером

Початок: 15.04.2019 о 18:00
Закінчення: 15.04.2019 о 20:00
Адреса: Київ,
Місце: точне місце проведення буде повідомлено вже зареєстрованим учасникам
Інститут Політичної Освіти
Телефон: +38-044-278-55-16
E-mail: [email protected]

Завершено

Prof. Wolf Linder
Зустріч з експертом із прямої демократії Вольфом Ліндером

Посольство Швейцарії в Україні та Інститут Політичної Освіти запрошують на зустріч із Вольфом Ліндером, провідним міжнародним експертом у галузі прямої демократії.

Подія відбудеться у понеділок, 15 квітня, 2019 року у м. Києві (точне місце проведення повідомимо вже зареєстрованих учасників). Початок о 18:00 год.

На заході буде представлена презентація Вольфа Ліндера на тему «Демократичні інновації в теорії та на практиці: досвід Швейцарії та виклики для України». 

Робоча мова – англійська (з синхронним перекладом на українську мову). Передбачене обговорення та фуршет.

Просимо реєструватися на захід за посиланням – https://cutt.ly/ww32I3.

Біографічна довідка:

Вольф Ліндер народився в Санкт-Галлені (Швейцарія) 26 травня 1944 року. Політолог і юридичний експерт спочатку проводив дослідження в Констанцькому університеті і Федеральному технологічному інституті Цюріха (ETHZ). Потім він працював професором у швейцарській Вищій школі державного управління (IDHEAP) у Лозанні (1982-1987) та Бернському університеті (1987-2009). У Берні  Вольф Ліндер обіймав посаду директора Інституту політичних наук, декана факультету економіки та соціальних наук і, після виходу на пенсію, став омбудсменом університету. Протягом восьми років був членом правління Швейцарської академії гуманітарних і соціальних наук (SAGW), а також членом Національної дослідницької ради Швейцарського національного наукового фонду (SNSF). Навчальна та дослідницька діяльність Ліндера присвячена швейцарській політиці та демократичним переходам у країнах, які розвиваються. Як експерт, він працював на федеральному, кантональному та комунальному рівнях, також має досвід роботи з національними і міжнародними організаціями, які беруть участь у розвитку співробітництва. З 2012-го року Вольф Ліндер є членом Швейцарської наукової ради.

Персональний сайт Вольфа Ліндера: www.wolf-linder.ch