Зустріч діалогової платформи щодо потреб вимушених переселенців у місті Дніпро

Початок: 25.10.2022
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

pexels-bongkarn-thanyakij-3787317
Зустріч діалогової платформи щодо потреб вимушених переселенців у місті Дніпро

25 жовтня 2022 у форматі онлайн-дискусії відбудеться засідання діалогової платформи за темою  “Гуманітарні потреби вимушених переселенців, можливості та шляхи вирішення проблем”. Зустрічі проходять в межах роботи діалогової платформи “Розвиток Дніпра: діалог громади, ВПО та влади”, це друга онлайн-конференція із серії заходів ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ».

Модератор заходу – Тетяна Вергун, керівниця ГО “Медіапростір Україна”. До участі в заході запрошуються:

  • представники влади;
  • громадські активісти;
  • ВПО;
  • волонтери. 

Під час зустрічі учасники розглянуть реальні кейси вимушених переселенців для того, щоб разом знайти шляхи вирішення для уникнення таких проблем у майбутньому. 

Усіх бажаючих запрошуємо долучитись до заходу, для реєстрації потрібно написати ПІБ та контактні дані на пошту [email protected] або зателефонувати за контактним номером телефону +38 093 576 15 52. 

Проєкт впроваджується  ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). 

Сіті Хаб