“Зроби мені тишу”: створену на основі реальних подій виставу про війну безплатно покажуть в інтернеті

Початок: 24.10.2020 о 20:00
Закінчення: 24.10.2020 о 22:00
Адреса: Україна
Місце: онлайн
ГО “Точка дотику”

Завершено

Афіша вистави "Зроби мені тишу"
“Зроби мені тишу”: створену на основі реальних подій виставу про війну безплатно покажуть в інтернеті

24 жовтня ГО “Точка дотику” презентує відеоперфоманс: онлайн-виставу про війну на сході України “Зроби мені тишу”. В її основу покладені реальні історії людей, які пережили воєнні дії й на власному досвіді знають, що війна – не просто “хайпова” тема для медіа. Війна тут і зараз, і вона триває. 

Онлайн-вистава “Зроби мені тишу” – не про політику, не про економіку та не про владу.  Відеоперфоманс не має на меті давати оціночні судження, не ділить українців на “своїх” та “чужих”, лише показує, які ми є: ми втомлені від війни і воліємо про неї не говорити. Це історія про звичайних українців, які живуть в одній країні, спілкуються однією мовою, але не чують одне одного.

“Ми всі різні, з різними позиціями. Але ми живемо в одному просторі й нам важливо навчитися комунікувати та слухати одне одного, бути відвертими з собою і усвідомлювати, що ми всі діємо у політичному вимірі також. Для того, щоб перемогти на лінії фронту, спочатку потрібно перемогти у війні на мирній території. Зараз відбувається справжнє протистояння між демократичним незалежним українським та авторитарним пост- і неорадянським”, — зазначають автори вистави Павло Юров та Анатолій Татаренко

Відеовистава транслюватиметься у прямому ефірі безкоштовно.
Початок – 24 жовтня о 20:00.
Всі деталі будуть опубліковані тут

Відеовистава створена за підтримки Українського Культурного Фонду.

Драматургія – Павло Юров і Анатолій Татаренко, режисер – Павло Юров, оператор – Ярема Малащук, художник – Анатолій Татаренко, композиторка – Олеся Оникієнко, світло – Наталка Перчишена, арт ворк – Катерина Єрмолаєва, дослідження – Олена Шкребтієнко, менеджерка проєкту – Анастасія Гернега.

Актори – Сергій Сміян, Микола Панасюк, Євгенія Непиталюк, Євген Черников, Оксана Леута.

Музичний супровід – Оркестр Почесної варти окремого Президентського полку iм. Богдана Хмельницького.