“Зошит війни”. Показ документального фільму

Початок: 01.10.2024 о 18:00
Закінчення: 01.10.2024 о 20:00
Адреса: Майдан Незалежності, 18/2, Київ,
Місце: Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану

Завершено

fb_zoshyt_400x300
“Зошит війни”. Показ документального фільму

1 жовтня, у День захисників та захисниць України запрошуємо на показ та обговорення документального фільму “Зошит війни” режисера Романа Любого. 

Фільм створений винятково  з особистих записів із телефонів та GoPro-камер українських військових із 2014 року, тож ми зможемо побачити війну “зсередини” очима самих захисників. 

Переглядаючи стрічку, ми потрапимо у сюрреалістичну подорож на фронт війни з росією, де панують закони відмінні від звичайного світу. Герої фільму прокидаються та засинають, радіють та плачуть, знімають відео, але це війна, тож запис може закінчитись у будь-яку мить.

Всього у стрічки 18 співавторів, які надавали свої відео для фільму. На екрані з’являться захисники, яких вже немає з нами. Побачимо та згадаємо поета Максима Кривцова, який читає свій вірш перед бійницею, подивимося кадри прогулянки розбитими Пісками, які знімав Тарас Матвіїв – український журналіст, громадський діяч та Герой України. 

Коли: 1 жовтня, 18:00
Де: Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану (майдан Незалежності, 18/2, Київ, 2-й поверх Будинку профспілок)

Модерує захід Юлія Пішта – волонтерка, громадська активістка, працівниця Національного музею Революції Гідності.

Вхід вільний, однак просимо зареєструватися: тут.

Сторінка події на фейсбуці

Найближчі укриття – підземний перехід та станція метро “Майдан Незалежності”.

***
Cвітова прем’єра фільму “Зошит війни” відбулася на фестивалі Docudays UA у 2020 році, де він здобув приз глядацьких симпатій та дві спеціальні нагороди.

Ця стрічка стала повнометражним дебютом режисера Романа Любого. У 2023 році він випустив стрічку “Залізні метелики” про авіакатастрофу рейсу MH17 — воєнний злочин, скоєний російськими військовими у 2014 році. 

Більше інформації для ЗМІ: +38 (068) 867 55 25 (Дарія)

 

Джерело: Національний музей Революції Гідності.