Запуск нового проекту у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру

Початок: 15.07.2019 о 17:00
Закінчення: 15.07.2019 о 18:45
Адреса: Контрактова площа 7, Київ, Україна
Місце: Посольство Королівства Нідерландів в Україні

Завершено

1
Запуск нового проекту у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру

15 липня 2019 р. відбудеться офіційний запуск нового проекту у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Нідерландів. Він покликаний покращити громадську безпеку та доступ до правосуддя на сході України. 

Проект під назвою «Посилення національної та місцевої спроможності для ефективного забезпечення правосуддя, безпеки та послуг з реінтеграції на постраждалих внаслідок конфлікту територіях України»має бюджет 5 млн доларів США і втілюватиметься протягом наступних трьох років, до середини 2022 року.

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися: 

Що? Офіційний запуск проекту «Посилення національної та місцевої спроможності для ефективного забезпечення правосуддя, безпеки та послуг з реінтеграції на постраждалих внаслідок конфлікту територіях України»

Коли? 15 липня 2019 (17:00 – 18:45)

Де? Посольство Королівства Нідерландів в Україні, Контрактова площа 7, Київ 

Спікери: 

  •  Едуард Хукс, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні
  •  Дафіна Ґерчева, Постійна представниця ПРООН в Україні
  •  Тетяна Ковальчук, заступниця Міністра внутрішніх справ 
  •  Рустам Пулатов, Програма ООН із відновлення та розбудови миру

Загальною метою проекту є підтримка безпеки, стабільності та миру на сході України й обраних інших регіонах країни. Для досягнення цього проект заохочуватиме тісну співпрацю з місцевими інституціями, зокрема з правоохоронними органами й іншими структурами, уповноваженими забезпечувати безпеку та благополуччя місцевих жителів. Проект підтримуватиме створення нових механізмів або просуватиме ті, що не застосовуються повною мірою, для вирішення конфліктів, як-от медіація, механізми раннього попередження тощо. Також надаватимуться послуги з реінтеграції колишніх військовослужбовців.  

Акредитація ЗМІ: 

Представникам та представницям ЗМІ необхідно зареєструватися до 10 липня 2019 року, 12:00 yuliia.samus@undp.org або +380971391475 та мати при собі документи, що посвідчують особу.  

Для довідки:

Проект є частиною Програми ООН із відновлення та розбудови миру і реалізовуватиметься в межах компоненту програми «Громадська безпека та згуртованість суспільства».

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програма працює у 6 областях України: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській і Житомирській.

Загальний бюджет на 2019 – 2022 роки складає понад 50 мільйонів доларів США.

Програму підтримують десять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Запити для ЗМІ:

Юлія Самусь, спеціалістка з комунікації, ПРООН в Україні. 

[email protected][email protected], +38 097 139 14 75